Kraje Skandynawskie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Kraje Skandynawskie

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 47 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dorota84 (2010-04-19 18:09:20)

Temat: Kraje Skandynawskie

była któraś?
my postanowiliśmy w tym roku popłynąć na krótki weekendowy rejs do Szwecji, w ramach moich urodzin, bardzo się ciesze i nie mogę się doczekać smile
Płyniemy na specjalny weekend i czytając na stronie organizatora dochodzę do wniosku, że będzie świetna zabawa smile

"Unity Line" napisał/a:

Podczas każdego rejsu weekendowego pokłady promów rozbrzmiewają gorącymi rytmami muzyki granej na żywo. Prawdziwą pokusą są wykwintne potrawy serwowane przez najlepszych Szefów Kuchni. Niepowtarzalna atmosfera panująca w barach, gorący klimat dyskoteki i pokazów tanecznych oraz niezapomniane emocje w kasynie ? tak objawia się gorączka weekendowej nocy!

Jeśli byłyście kiedyś na takim rejsie lub po prostu w Krajach Skandynawskich to podzielcie się wrażeniami smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kraje Skandynawskie

W wakacje 2009 byłam w Szwecji i bardzo mi się tam podobało! ( tyle, że leciałam samolotem, bo promem strasznie się bałam:P) To chyba najcudowniejszy kraj na świecie:) Ludzie są tak niesamowicie mili, nigdzie się nie spieszą, na ulicach jest sterylnie czysto, powietrze cudowne!. Jedyne "ale" to chyba  wysokie ceny. Nie odmówiłam sobie wycieczki do Danii (promem- ale na szczęście przeżyłam:)) Długo by mówic o urokach tego kraju, ale powiem jedno- WARTO!:)   

P.S Miłej podróży!

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

3

też zastanawialiśmy się między samolotem a promem, ale stwierdziliśmy, ze prom i impreza na nim będzie dodatkową atrakcją wyjazdu smile
też słyszałam, ze Szwedzi są niesamowicie miłymi ludźmi, mam nadzieję, że się o tym przekonam smile
dziękuję za odpowiedź, może ktoś jeszcze był lub chciałby być? smile

Reklama

4

Hej!
Aż tu musiałem zabrnąć, żeby się dowiedzieć smile
Czy mówiecie o tych promach Unity Line? Coś więcej można się dowiedzieć?

Pozdrawiam

5

Ja byłam dość często polecam. Kraj bardzo piękny, czysty i zadbany. Ludzie bardzo mili i tolerancyjni:) może kiedyś znowu się wybiore big_smile

Reklama

6

blubel jak miło czytać takie opinie wink przynajmniej się utwierdzam w tym, że dobrze wybrałam wink

Kacpianek tak, rejs organizuje "Unity Line", w pierwszym poście cytowałam fragment z ich strony, koszt takiego rejsu weekendowego to niecałe 300 zł, a atrakcji masa, więcej szczegółów na pewno znajdziesz na ich stronie wink ( http://www.unityline.pl ) Też wybierasz się do sąsiadów? wink

7

Dorota84   Może Cię zaskoczę, ale wybieram się, w sensie, że się zdecydowałem smile Mam nadzieję, że będzie fajnie, to mój pierwszy raz z Unity Line, no i z wizytą u sąsiadów też pierwszy raz smile

8

haha, świat jest mały wink a rejs już za tydzień lol
nie wiem czy się jakoś specjalnie przygotować, jakiś aviomarin czy coś wink

9

Dorota84 napisał/a:

haha, świat jest mały wink a rejs już za tydzień lol
nie wiem czy się jakoś specjalnie przygotować, jakiś aviomarin czy coś wink

Hm jesli masz chorobe lokomocyjną to Ci sie przyda smile Miłego rejsu , nic tylko pozazdrościć tongue

10 Ostatnio edytowany przez Dorota84 (2010-05-04 16:41:14)

właśnie nie wiem czy mam, jako dziecko miałam, a podobno z tego się wyrasta... no i druga sprawa... Polonia jest dość duża, 170 m, a podobno na dużych promach czy statkach nie odczuwa się tego bujania

i nie ma co zazdrościć, tylko jechać wink koszt nie jest duży...

11

wróciłam, więc zdaję krótką relację wink choroby morskiej nie było, ale na wszelki wypadek wzięłam sobie tabletki przeciwko chorobie morskiej/lokomocyjnej wink na szczęście w recepcji mieli smile wycieczka bardzo udana, chociaż trochę pogoda nie dopisała, miałam zamiar opalić się na morzu, ale niestety padało... na szczęście impreza na promie wynagrodziła nam brzydka pogodę big_smile było bosko, dawno się tak dobrze nie bawiłam... Ystad - przepiękne miasteczko, mimo, że byliśmy tam tylko kilka godzin to i tak zdążyło mnie zachwycić, trafiliśmy akurat na zlot starych amerykańskich samochodów smile ale nawet gdyby go nie było to byłoby co oglądać, piękne wąskie uliczki, małe domki i ogólnie jak w bajce smile polecam tym, którzy się zastanawiają nad taką wycieczką smile następnym razem popłyniemy na dłużej... może na Bornholm smile

12

i ja polecam zdecydowanie. również miałam okazję wybrać się na rejs promem. Miałam obiekcje co do transportu, sądziłam, że czas przepływu będzie jednym z najnudniejszych. Teraz iem ze to był trafny wybór i żaluje ze podroz minela mi tak szybko. Chcę jeszcze !!
Unity Line jak dla mnie spisała się super i obsługa drogie Panie - jak macie mozliwosc plynac bez partnerów - zachęcam wink

13

hahaha... to ja może pokaże przystojnych panów barmanów tongue
http://lh4.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_FYP8NPz5I/AAAAAAAAAtM/E_D61N2r5Cc/IMG_2757fo.jpg
http://lh6.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_FYIOFYrsI/AAAAAAAAAs4/iTU8tnHC_78/IMG_2738-fo.jpg

14

ha ha ha smile
no prosze prosze big_smile Panowie niezle czarują !
no i te drinki ktore robia przy pokazie ! warto siedziec przy barze! big_smile
widok na pokazy na scenie i optymalne siedzenie, no i po kolejne zamówienie nie trzeba sie przepychac big_smile

15

no, mi to miejsce odpowiadało bardzo, wszystko widziałam wink
poza tym panów było mnóstwo, bo akurat wieczór kawalerski odbywał się na promie wink
jakby ktoś był zainteresowany to nawet wesele można tam zorganizować smile

16

ho ho ho ... wieczór kawalerski powiadasz ?! nikt nie wypadł za burtę?
mój kolega chce się oświadczać, myślal o zachodzie słońca nad morzem to ja podsunę mu pomysł przy zachodzie słońca na morzu na promie big_smile

17

obyło się bez ofiar wink a co do oświadczyn to jest taka możliwość,  że nawet Unity Line załatwi co trzeba, jak da się im wcześniej znać, to załatwią kwiaty, romantyczną muzykę, co się wymyśli, a nawet wesele można na promie zorganizować smile

18

ja broń Boże o ofiarach nie myslalam tylko o jakis ciekawych wydarzeniach big_smile
kulturalnie powiadasz ;D To jak Panowie na promie zagoscili to wszystkie Panie do tańca pewnie się poderwały. smile

Opcja fajna bo kurcze można niezla niespodziankę drugiej połówce sprawić smile

19

no można zrobić niezłą niespodziankę, do tego kabina de lux i romantyczny weekend murowany smile

dziś czytałam nawet, ze można prom wynająć na wyłączność i nawet jedna Szkoła zorganizowała studniówkę podczas rejsu, wyobrażasz sobie jaka musiała być zabawa?
haha

20

kilka dni temu w DD TVN był reportaż o morskich podróżach, polecam fragment: http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,3585 … detal.html
fajnie się to ogląda, jak się tam było, ale może też kogoś to zachęci smile

21

odcięłam sie od mysli wakacyjnych to też dawno nie zaglądałam, ale ale... fajny reportaż i weszłam na stronkę a tm oferty First Minute: na wybrane oferty wykupione do 12 września a zrealizowane w okresie 13 września - 30 grudnia 2010 otrzymasz 15% rabatu.
First Minute: na wybrane oferty wykupione do 12 września a zrealizowane w okresie 13 września - 30 grudnia 2010 otrzymasz 15% rabatu.

Trzeba pomyśleć big_smile

22

chyba też zajrzę, to na wszystkie oferty czy wybrane?

23

studniówka podczas rejsu, wow big_smile big_smile big_smile chociaż moją tradycyjną też wspominam ciepło wink ale wieczór panieński na statku też genialna opcja, ceny przy zorganizowanych grupach są takie że wyjdzie pewnie taniej niż wynajem lokalu! big_smile a też przy okazji można coś ciekawego zobaczyć, ja to bym za Nocą przez Bałtyk optowała smile)))

24

jak płynęłam to akurat był wieczór kawalerski i gwarantuję, że się wszyscy dobrze bawili, więc to faktycznie niezła opcja... od jakiegoś czasu mają to w swojej ofercie nawet: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d … _promem_sk
kiedyś nie było, ale widocznie musiało sie sprawdzić smile

25

no to ja właśnie o tej wycieczce mówię chyba, nie pamiętam jak się nazywała ale mniej więcej tak wyglądała smile z tym że płaciłam dużo mniej, bo się sporo rodziny i znajomych zebrało i jako grupa już nas liczyli, wyszło nieco ponad 100zł na łebka z tego co pamiętam...

26

to niezłą cena, od ilu osób są przejazdy grupowe? 10? czy więcej?

27

czy ktoś z forum był w Kopenhadze promem?

28

nie, jeszcze nie big_smile
promem owszem, ale do Kopenhagii jeszcze nie zawitałam, a słyszałam że okres zimowy jest atrakcyjny bo tak odbywają się jarmarki... Myślałam nawet czy nie zebrać się w któryś grudniowy weekend do Skandynawii.

29

W razie pytan moge cos podpowiedziec. W kopenhadze bylam kilka razy i to w dodatku promem. Miasto wg mnie magiczne i warte zobaczenia. Lubię Danię.

30

Przez ponad pół roku mieszkałam u siostry w Danii i bardzo gorąco polecam odwiedzic Kopenhage. Duże miasto ale nie ma tego pospiechu i tlumów. Ludzie z całego świata, masa róznych kultur. Piękne parki, piekna plaża, ludzie uśmiechnięci i chętni do rozmowy po angielsku. Mnóśtwo zabytków, zamki nie zamki (w koncu maja rodzine królewską wink ) Dla tych którzy lubią sie pobawic jest cała aleja klubów i pubów (pewnego razu całkiem przypadkiem trafiłam do klubu dla afroamerykanów, czułam sie jak w Step Up wink )Zakochałam sie w tym mieście do tego stopnia ze za rok, jak skoncze studium to razem z narzeczonym jedziemy do Danii i planujemy zostac na stałe... być może spelni sie moje marzenie o zyciu w Kopenhadze wink

31

Widziałam, że są naprawdę fajne i ciekawe oferty rejsu na Bornholm ze Świnoujścia. czy ktoś był z Was? w ramach pobytu nad morzem?

32

MarzenkaJagoda napisał/a:

W razie pytan moge cos podpowiedziec. W kopenhadze bylam kilka razy i to w dodatku promem. Miasto wg mnie magiczne i warte zobaczenia. Lubię Danię.

dopiero teraz zauważyłam że odpisałaś... przeprasza,
jestem ciekawa ile się płynie takim promem... bo obawiam się jakiś nieprzyjemności w związku z bujaniem big_smile

33

Mnie sie taka gratka zapowiada na.. Dzien Kobiet ^^

34

Ja byłam na jednodniowej wycieczce do Kopenhagi i płynęłam właśnie promem. Fajnie, bo to była cała grupa studentów z całego świata, którzy byli na wymianie w Norwegii i się wybraliśmy grupowo na taki rejs. Całą noc płynęliśmy, w tym czasie oczywiście impreza etc, alkohol kupiony na bezcłówce na pokładzie i super było smile Potem rano wstaliśmy, prawie cały dzień na zwiedzanie Kopenhagi i z powrotem znowu impreza całonocna wink Najważniejsze to jechać z fajnymi ludźmi. No i jak się jedzie taką dużą grupą to jest taniej. Nie pamiętam ile to kosztowało, ale byłam w stanie wyłożyć z mojego stypendium, więc musiało być niewiele. I nie buja aż tak strasznie, za to fajnie sobie wyjść na pokład na górę w środku nocy, całkiem romantycznie.

35

i jak ten dzień kobiet?
byłam kiedyś na takim rejsie ze znajomymi, same baby, fajna impreza, do dziś się śmieję jak wspominam big_smile

36

A jest szansa na jakies fotki? ja chciałabym zobaczyć jak taki prom wygląda od środka... czy jest bardzo ciasno czy raczej przestronnie big_smile
no i te kajuty.. nie za ciasne?

37

sylfka powiedziałabym, że prom od środka jest raczej przestronny, kajuty, zależy jaką wybierzesz De Luxe - są właściwie jak normalny pokój, mają dużo miejsca, te zwykłe są troszkę ciaśniejsze, ale też znośne. Ja pływam do Szwecji, przynajmniej raz w roku, mam tam siostrę. Muszę przyznać, że od początku zakochałam się w tym kraju. Szwecja jest naprawdę piękna! Przez wiele lat mi się nie znudziła i pewnie nie znudzi smile Jeżeli chodzi o Danię i Kopenhagę, też polecam - byłam kilka razy, mam wiele wspaniałych wspomnień z tego miasta smile Akurat do Kopenhagi płynęłam tylko raz promem ze Szwecji, tak to przemieszczałam się mostem przez Cieśninę Oresund - też warto, fajne wrażenia.

38

Bardzo fajne i optymistyczne te wasze opisy,.. musze choć raz popłynąć promem do Skandynawii. musze i już,

sweil jak płynęłaś z unity line w tym roku to leć na ich stronę, mają konkurs dla klientów a nagrody kurcze fajowe.

Posty [ 1 do 38 z 47 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Kraje Skandynawskie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016