Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Pijana dziewczyna zaczęła się do mnie kleić - niby protestowałem, ale nie zatrzymywałem jej. Doszło do pocałunku, obejmowania się... Trawało to może minutę, po czym się ogarnąłem i ją zmyłem. Po całej sytuacji byłem w szoku, nie wiem dlaczego to zrobiłem, jestem już przecież 6 lat w związku.. Mam duże wyrzuty sumienia, boję się o tym powiedzieć dziewczynie, bo wiem, że bardzo ją to zaboli. Pierwszy raz mi się taka sytuacja przydarzyła, nie wiem co robić.. Bardzo tego żałuję, nie poznaję siebie..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

jeśli żałujesz że taka sytuacja miała miejsce, nie wiązało się to z zaangażowaniem emocjonalnym i nie zamierzasz powtarzać w tego przyszłości, wasz związek jest udany, to można zastanawiać się czy jest potrzeba aby rozmawiać o tej sytuacji. Niektórzy mogą stwierdzić że dziewczyna ma prawo wiedzieć, jednocześnie jest to prawda że taka informacja może być dla niej bardzo niemiła.

3

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Nie mówić!
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.
Powiesz, to sobie i jej tylko biedy napytasz.

4

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Masakra. Ja bym wolała takie rzeczy wiedzieć, z tym że u mnie to faktycznie byłby raczej koniec związku. Tylko że ja jestem za tym, żeby w związku dawać komuś wybór, a nie z własnej wygody przemilczać pewne rzeczy i robić z partnera debila.
Weź przynajmniej się pilnuj na drugi raz.

5

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Po co obarczać dziewczynę Twoimi problemami?Lepiej daj.spokój.Wszystko wróci do normy.A tak tylko zniszczysz związek,w którym naprawdę możesz być szczęśliwym.Ja wolałabym nie wiedzieć.

6

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Nie mów bo bedzie cierpieć. Po co to mówić?

Olej to.

7

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Autor według mnie, winę na odurzoną dziewczynę zrzuca, mimo "wyrzutów sumienia".
To "klejenie się", z czego wynikało?
Partnerka na sali była wówczas, czy w domu oczekiwała połówki?

8

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Skoro żałujesz, wyciągnąłeś z tego wnioski, nie zamierzasz tego powtarzać i Twój związek jest udany - daruj sobie i nie mów tego swojej kobiecie. Mecz się sam z wyrzutami sumienia i nie obarczaj jej tym.

9

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Kolego, jeśli powiesz partnerce, to ona mocno to przeżyje, bo nie uwierzy, że było tylko całowanie - taka psychika ludzka. Zarejestruje się na tym lub podobnym forum (skoro Ty to zrobiłeś), opisze całą historię a dalej to już samo pójdzie. Życzliwi będą pisali, że na pewno był sex, że zapewne robiłeś to wielokrotnie i ogólnie powinna Cię zostawić. Rada ode mnie, kategorycznie nie mówić i zapomnieć o całym zdarzeniu. O ile ten post nie jest prowokacją.

10

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną
kartiex napisał/a:

Pijana dziewczyna zaczęła się do mnie kleić - niby protestowałem, ale nie zatrzymywałem jej. Doszło do pocałunku, obejmowania się... Trawało to może minutę, po czym się ogarnąłem i ją zmyłem. Po całej sytuacji byłem w szoku, nie wiem dlaczego to zrobiłem, jestem już przecież 6 lat w związku..

Poważnie nie wiesz??? Nie broniłeś się, wyraźnie sprawiło Ci to przyjemność, oddałeś się uciechom aż do chwili, gdy przyszło zimne opamiętanie, a mimo to mydlisz nam oczy, że nie wiesz dlaczego do tego doszło? Doszło, bo na to pozwoliłeś i tego chciałeś.

kartiex napisał/a:

Mam duże wyrzuty sumienia, boję się o tym powiedzieć dziewczynie, bo wiem, że bardzo ją to zaboli.

Sądzę, że przede wszystkim powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego chcesz o tym zdarzeniu powiedzieć swojej dziewczynie. Spójrzmy prawdzie w oczy - przecież tu wcale nie o nią chodzi, ale o potencjalne konsekwencje, które w związku z tym TY możesz ponieść.

11

Odp: Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Autor tematu wyraźnie kręci.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Pocałałowałem się z pijaną dziewczyną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024