Niechęć do partnera - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niechęć do partnera

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Niechęć do partnera

Hey więc historia jest długa jesteśmy razem 6 lat mamy półtoraroczna córeczkę przed ciążą już było między nami zle związek wisiał na włosku ... Zaczęło się jakieś dwa lata przed ciążą więc dość wcześnie nie układało nam się. Sprawy łóżkowe nie istniały on miał problem ze zdrowiem dlatego też zaczął palić trawkę i zapominać o tym że ma kobietę obok ... A więc bedempisac w skrócie ja nie byłam święta ..  poznałam kogoś spotykałam się z tym kims ponad rok ... Ale cały czas nie potrafiłam odejść od partnera ... Cały czas się czegoś bałam ... Nie potrafię wyjaśnić dlaczego skończyło się to ponieważ to już za długo trwało facetowi zależało ale nie chciał już dłużej czekać i że ja podjęłam taka a nie inną decyzję on się wycofał .. pojawiła się corka ciąża uratowała związek ... Inaczej pewnie już nie bylihysny razem ponieważ już wtedy wyprowadziłam się z domu zaczęłam pracować dla siebie totalnie poszła. Do przodu okazało się że jestem w ciąży ..  wszytsko prysło zdecydowaliśmy że zawalczymy o nasz związek ostatni raz itp .   A więc on kocha mnie nazwałbym to że aż za bardzo jest zazdrosny nie ma do mnie zaufania ... Wyjaśnij nie mi co mam zrobić... Duszę się mecze kiedy przychodzi wieczór on probojenoe mnie przytulić pocałować i jestem tak spięta i niespokojna modląc się tylko żeby mi dał spokój bo nawet nie potrqfi się zmusić żeby się do niego przytulać ..ale boje się odejść ..  już sama się nie rozumiem ...pomozcie mi proszę jakieś rady co robić ... Dlaczego tak jest ? Wydaje mi się że uczuć z mojej strony nie ma ale jest przyzwyczajenie i strach przed nieznanym. . .  Proszę o rady

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niechęć do partnera

Ja wiem, że to zabrzmi jak victim blaming, ale po czytaniu takich historii moge zareagowac najwyzej facepalmem.

3

Odp: Niechęć do partnera

A my jeszcze jesteśmy w Polsce czy cos przespałam?

4 Ostatnio edytowany przez bullet (2019-03-06 13:05:20)

Odp: Niechęć do partnera
Benita72 napisał/a:

A my jeszcze jesteśmy w Polsce czy cos przespałam?

https://cdn.icon-icons.com/icons2/602/PNG/512/Facepalm_icon-icons.com_55913.png

5

Odp: Niechęć do partnera

Nic z tego nie rozumiem.

6 Ostatnio edytowany przez bullet (2019-03-06 13:22:44)

Odp: Niechęć do partnera
Mordimer napisał/a:

Nic z tego nie rozumiem.

autorka skomplikowała maksymalnie posta, wyłącznie można przetłumaczyć użyte później obce pojęcia ...
victim blaming - przerzucanie winy na ofiarę
facepalming - kryć twarz w dłoni lub dłoniach - "czarna rozpacz" - frustracja, zażenowanie, rozczarowanie, wstyd lub sarkazm

7 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-06 13:24:54)

Odp: Niechęć do partnera
bullet napisał/a:

autorki posta nie sposób zrozumieć

Ja zrozumiałam tylko tyle, że sprawy łóżkowe nie istniały, więc się wyprowadziła i zaszła w ciążę, która uratowała ten związek, ale sprawy łóżkowe dalej nie istnieją, mimo że się wprowadziła z powrotem, bo ona czuje niechęć. Może następna ciąża by pomogła?

8

Odp: Niechęć do partnera
Noname.ona napisał/a:

Sprawy łóżkowe nie istniały on miał problem ze zdrowiem dlatego też zaczął palić trawkę i zapominać o tym że ma kobietę obok [...] A więc on kocha mnie nazwałbym to że aż za bardzo jest zazdrosny nie ma do mnie zaufania [...] Duszę się mecze kiedy przychodzi wieczór on probojenoe mnie przytulić pocałować i jestem tak spięta i niespokojna modląc się tylko żeby mi dał spokój bo nawet nie potrqfi się zmusić żeby się do niego przytulać

Dlaczego tak jest ? Wydaje mi się że uczuć z mojej strony nie ma ale jest przyzwyczajenie i strach przed nieznanym. . .  Proszę o rady

czyli najpierw było źle bo on "zapominał że ma kobietę obok", teraz też jest źle bo chce przytulać - to nie są dość skrajne oczekiwania? autorka chyba chciałaby wiedzieć dlaczego tak jest, a to raczej pytanie dla psychologa. Jakoś nie widzę też, żeby użytkownicy internetu byli w stanie pokonać czyiś strach przed nieznanym. Jeśli już wyprowadziłaś się i spotykałaś z kimś innym przez rok, raczej nie wskazuje to na strach.

9

Odp: Niechęć do partnera
bullet napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Nic z tego nie rozumiem.

autorka skomplikowała maksymalnie posta

Ja tam wszystko zrozumiałam.

10

Odp: Niechęć do partnera

Że tak sobie zażartuję - to z kim ona ma to dziecko?

11

Odp: Niechęć do partnera

Tchórzostwo? Życie w nierozwiązanym konflikcie wewnętrznym? Dylematy? Cóż... decyzje to decyzje. Podejmuje się je samodzielnie. A życie płynie dalej i dużo zależy jak się na nie patrzy.
Autorko, pytasz jak się zmusić do polubienia partnera czy jak od niego odejść? Czy o co?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niechęć do partnera

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024