Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-21 22:41:20)

Temat: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Witam
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że pisze z telefonu i proszę o wyrozumiałość w stylu pisania.
Ze swoją "byla" partnerka poznaliśmy się w lutym tego roku, nie bd opisywał tutaj tej historii tak jak w każdym związku są wzloty i upadki , ona lat 22 ja 28 wydawac by sie moglo ze osoba ktora ma 22 lata powinna byc dojrzala i odpowiedzialna niestety mylilem sie ...od początku naszego związku oklamywala mnie z jednym bardzo poważnym tematem (nie chodzi o zdrady itp) ale coś bardzo osobistego dla mnie ,ta rzecz bardzo mnie ranila sprawiała ból nie do wytrzymania, jej to nie wzruszalo.Gdy powiedziałem że to koniec i tego nie wytrzymam , nagle się obudziła i stwierdziła że mnie oklamuje przez pół roku bo nie mogła wyjść na klamce ,wtedy już sam nie wiedziałem co jest prawda i przestałem jej ufać jak można płakać w żywe oczy i kłamać potem się z tego wycofywać ,koniec końców już sam nie wiem co jest prawda ,ponieważ ja kochałem to starałem się jej wybaczyć i to zamiast ona żałować tego co robiła obwiniala mnie ja dzwoniłem starałem się ona mnie olewala ,byłem idiota starałem się dla nas robiłem wszystko, ona niczego nie ma mi do zarzucenia nie chciała wyjawic prawdy chociaz wiedziala ze wiele to zmieni że ja skończę cierpieć  a ona chyba napawala sie jak wysysa ze mnie zycie ...po koniec sierpnia dowiedzielismy sie ze jest w ciazy postanowilem ze chce stworzyc z nia rodzine staralem sie znosilem duzo  tłumacząc hormonami ale jej rogi urosły do takiego stopnia że jeżeli mam tylko inne zdanie to koniec obraża się i nie ma gadki...dzwoniłem starałem się jeździłem po lekarzach załatwiłem wszystko bo byłem szczęśliwy z faktu dziecka ale wystarczyła jedna kłótnia A ona mnie szantazowala mówiła że dla mnie nie ma dziecka że ona nie prosiła mnie na wizyty do lekarza ,i ogólnie jestem balastem mimo tych ran tych kłamstw starałem się dzwoniłem A ona była coraz gorsza doszło do tego że wyzwalem ja w smsach bo nie dalem rady ,to poszla do rodzicow i powiedziala ze ja obrazam pokazujac ojcu smsy ...zmysla ze ja dusilem bilem i szarpalem gdzie nie mieszkaliśmy sami i mam na to świadków i nigdy bym jej nie zrobił krzywdy to ona jest i była agresywna w stosunku do mnie sad o tym ze straszyla mnie policja ze dzwonie i ja nekam i sie staram  mimo wszystko z mysla o dziecku napisałem że ja kocham i chce dla nas i dziecka stworzyć rodzinę A ona mówi że samotne matki też są szczęśliwe i żebym spierd...ciągle mnie szantazuje dzieckiem A sama mi je wykańcza paląc w ciazy zreszta gdy ja opiera...znowu było obraża majestatu i obiecała że nie będzie ...A wiem że robi to i mnie oklamuje i jeszcze ma czelność mówić że mam gowno do powiedzenia i ona bd robila co chciał. Jestem załamany martwie się o moje dziecko, ale ja jej tego nie wybacze co ona mi robi i jak mnie wykańcza ...postanowiłem się nie odzywać jak widać ona też bo 2 dni tego nie robi zawsze myślałem że matce powinno zależeć i być zadowolona że ma opiekuńczego przyszłego tatę A traktuje mnie jak scierwo A we mnie coś pękło co robić jak mogę zadbać o moje dziecko w ciazy co mam robic jestem załamany i żałuję ...nie dziecka A takiej przyszłej matki dla niego . Na pytanie z mojej strony co zrobi gdy dziecko bd płakać A ona bd w nerwach tak jak że mną odpowiedziała "jak bd wulgaryzm chciała to je zostawię same w domu " proszę was o rady starać się może się zmieni czy lecieć do prawnika? ja po tym co mi robila ranila nie dam rady mam zbyd duzy zal po tylu nozach w plecy i jej slowach

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Mając 22 lata to niekoniecznie się jest tak dojrzałym, zwłaszcza jeśli pali w ciąży.Co było powodem,że kazała Ci spie..ć?..generalnie to nieźle zaczęliście..dziecko na świat się nie prosiło.

3

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Widzę, że partnerka bardzo Cię kocha i potrafi okazać swoje uczucia. Jesteś przekonany, że to dziecko jest Twoje?

4

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

daty się zgadzają bo byliśmy ciągle razem , więc na 99% ale testy i tak zrobie jak kiedyś powiedziałem jej w kłótni o tym to usłyszałem tylko wulgaryzmy oczywiście powiedziała wszystko tatusiowi który nakazał mi zrobić testy po urodzeniu dziecka,pali to za duzo powiedziane popala elektryka i jeszcze zwala na mnie ...ta kobieta mnie niszczy bo dla tego dziecka zrobię wszystko ,nie mam z nią kontaktu i nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem ...

5

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

i oczywiście swojej rodzinie mówi że ja jestem najgorszym złem ...ona poprostu uważa że na wszystko może sobie że mną pozwolić A ja mam siedzieć cicho i tańczyć jak ona zagra ,ja już nie bd w stanie jej tego wybaczyć ale zależy mi najmocniej na dobru mojego dziecka

6

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

tej kobiecie nie da się niczego przetłumaczyć wszystkiego próbowałem ...tylko ona myśli że po tym co robi wróci jakby nigdy nic powie że mnie kocha A za jeden dzień bd to samo A ja nie chce bo wiem że ona jest taka egoistka i ma tyle jadu w sobie że się nie da dodam tylko że w jej rodzinie matka również za grosz nie szanuje ojca

7

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Na pierwszy rzut oka - toksyczna relacja. Poszukaj coś w sieci/literaturze na ten temat, spróbuj dopasować. Wiem, że to zabrzmi banalnie, ale spróbuj odnaleźć w tym siebie.

8

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Dziwne z Twojej strony ze oczekiwałes od dziewczyny 22 lata dojrzałości.... Nie wiem czy to ten wiek żeby tego oczekiwać.
Z tego co piszesz aktualnie raczej nie stworzycie rodziny. Brzmi to na toksyczny związek z tego co piszesz. Proponuję maksymalnie uregulować prawa do dziecka najlepiej prawnie aby przynajmniej to mieć zapewnione. Jak coś ma się między Wami ułożyć to się ułoży ale najważniejsze to mieć prawa do dziecka

9

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

to znaczy kierować się do prawnika?? czy muszę ja przetrzymać i dalej walczyć o ta rodzinę ?? toksyczna osoba ktora zatrowala ten zwiazek jest ta kobieta widocznie jest tak zapatrzona w siebie do tego ma wsparcie rodziców i czują się tak pewnie że myślą o mnie jak o idiocie który ma wykonywać polecenia i albo sie zamknie albo szantaż A ona wie że mi zależy na niej i dziecku ale ja nie dam rady tak żyć ...

10

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Nie wiem czego Ty szukasz na kobiecym forum. Tu się pomaga głównie kobietom. Taki jest cel założenia tego forum. Poszukaj forum dla facetów, tam Ci pomogą i pokierują co i jak. Maja ogromne doświadczenie ze strony męskiej, bo wielu przechodziło takie sytuacje jak Ty masz.
Do tego Twoja sytuacja to nie jest koniec świata. Byłeś zaślepiony i nie chcesz z tego zaślepienia wyjść. Ciagle chcesz walić głowa w ścianę, bo Ty tak chcesz. Matka Twojego dziecka, jest osobą niedojrzałą, będąca pod wpływem swoich rodziców. Ona nie widzi tego, że to czego chcą rodzice, niekoniecznie musi być dobre dla niej. Ale niestety nie widzi, nie ma takiej świadomości i Ty tego nie zmienisz. Zrobiłeś błąd wiążąc się z nią, ale stało się macie razem dziecko. Oczywiście jeżeli testy to potwierdzą. Teraz trzeba na spokojnie się zastanowić jak nie dać się dymnąć odnośnie dziecka. Ona i jej rodzice zapewne zrobią wszystko żeby Ci dowalić, a dziecko to najlepsza broń w ich rękach. Musisz zachować spokój i schować swoje uczucia w kieszeń. Żeby nie skończyć jak tysiące facetów odstawionych na bok, którym pozostało tylko płacenie alimentów.

11

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??
balin napisał/a:

Nie wiem czego Ty szukasz na kobiecym forum. Tu się pomaga głównie kobietom.

A Ty? Rozumiem, że pomagasz kobietom. big_smile:D

12

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??
2018Facet27 napisał/a:

A Ty? Rozumiem, że pomagasz kobietom. big_smile:D

A co cię tak rozbawiło?
To moja sprawa co tutaj robię. Tobie nic do tego.

13

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

właśnie po to tu jestem aby doswiadczone kobiety często już po urodzeniu dziecka mogły mi doradzić i pomoc podjąć jakieś kroki ...więc nie wiem czego facet facetowi zakazuje pisania na takim forum?? sytuacja jest bez zmian z tym ze otrzymałem od jej matki telefon z wulgaryzmami i grozbami ,do tego ona tej matce zmyśla że ja obrażam i wyzywaj od szmat itp A takich sytuacji nie ma ...potem jej mamusia dzwoni do mojej i mówi jak mnie lubi i chce żebyśmy byli razem to już paranoja co oni że mną robia

14 Ostatnio edytowany przez teeom (2018-12-23 11:03:38)

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??
Dragonnn napisał/a:

wydawac by sie moglo ze osoba ktora ma 22 lata powinna byc dojrzala i odpowiedzialna niestety mylilem sie ...od początku naszego związku oklamywala mnie z jednym bardzo poważnym tematem (nie chodzi o zdrady itp) ale coś bardzo osobistego dla mnie...

Szukasz porady a nawet nie potrafisz opisać, być może istotnych szczegółów Waszego związku. Piszesz tutaj anonimowo, wiec możesz wyjawić jaki to poważny dla Ciebie temat, z którym byłeś okłamywany.

Żadna doświadczona kobieta Ci tutaj nie pomoże. Twój problem nie jest natury stricte kobiecej.
1. Wasza relacja się nie zmieni. Widziałeś jaki schemat panuje wśród jej rodziców, mogłeś się spodziewać że zostanie ona przeniesiony na płaszczyznę Waszego związku. Jak dziewczyna nie dostrzeże, że niszczy jej to życie i nie zacznie pracować z tym u psychologa to nic się nie zmieni. Ty będąc cały czas pod ręką do kopania oczywiście utrwalisz w niej te mechanizmy.
2. Niepotrzebnie robisz cokolwiek na siłę. Jeżdżenie po lekarzach etc. To tak jakbyś chciał pomalować ściany u sąsiada. Może i zapłodniłeś tą kobietę, ale dziecka jeszcze nie ma i to ona jest w ciąży i ona decyduje co chce z sobą robić.
3. Z prawnikiem nic nie załatwisz. Chcesz odebrać jej dziecko bo Cię obraża i zmyśla na Twój temat jakieś chore historyjki?

Rozstań się z tą dziewczyną, ustal warunki opieki i widzenia się z dzieckiem. Jeśli w trakcie spotkań zauważysz, ze dziecko jest zaniedbane, bite albo w jakikolwiek inny sposób krzywdzone, to wtedy zgłaszaj to do odpowiednich instytucji. Rodzina będzie pod nadzorem. Jeśli faktycznie dziecku będzie działa się krzywda, możesz postarać o przejęciem opieki nad nim.

Jeśli się nie chcesz rozstawać to pogódź się z tym, że Wasz związek będzie wyglądał tak jak wygląda i żadne Twoje starania tego nie zmienią. Jedynie jej udowodnią, że jesteś przestraszonym kundelkiem, którego można kopnąć a on i tak wróci do Pani.

15

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Dzięki za te ciężkie ale prawdziwe słowa... masz rację ona się nie zmieni ,ona nawet nie chce niczego naprawiać ...A jak sam nie dam rady , do psychologa tez probowalem z nia pojsc ,nic z tych rzeczy ona uważa się za niskazitelna,wpiera tym swoim rodzicom nie prawdziwe rzeczy a oni biedni w to wierza bo to mistrzyni szantazu i klamst wzgledem mnie ,mojego dziecka i swoich rodzicow ja poprostu nie moge uwierzyc w to ze kobieta będąca w ciazy może być tak bezwzględną osoba i nie patrzy na dobro dziecka ale na to żeby mnie niszczyc wewnętrznie . Rozmawiałem z prawnikiem kazał mi nagrywać rozmowy i w czasie kiedy jest w ciazy miło ale stanowczo pytać jak się czuje ,czego potrzebuje i czy mogę pomóc na temat inne kazał mi nie rozmawiac

16 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2018-12-23 12:04:43)

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Też od razu zadałam sobie w głowie pytanie "Ciekawe czy to dziecko autora?"- dlaczego? Nawet nie wiem.

Nie zbudujesz związku z egoistką, którą bez dwóch zdań ona jest. Świetnie manipuluje swoją ciążą i Tobą również. Wie, że zrobisz wszystko więc robi sobie z Ciebie zabawkę.
Dałeś palec, wzięła całą rękę. Pokazałeś, że dasz jej wszystko, nie wymagając niczego w zamian, a jej to odpowiada.
Musisz przeczekać ciążę. Gdy dziecko przyjdzie na świat, możesz prawnie egzekwować opiekę nad nim, czy chociaż harmonogramu wizyt itp.

Autorze, życzę Ci, aby Twoje dziecko urodziło się zdrowe.

17 Ostatnio edytowany przez teeom (2018-12-23 12:39:32)

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Rozumiem, że wizja narodzin dziecka może wzbudzać w człowieku silne emocje, aczkolwiek nie bałbym się o tą ciąże na wyrost. Dziewczyna przede wszystkim nosi to dziecko w swoim ciele. Jeśli zacznie szkodzić dziecku to również zacznie szkodzić sobie. Jak sama się źle poczuje, to za parę chwil będzie siedziała w aucie w drodze do lekarza.

Poza tym że na zewnątrz wylewa tony jadu żeby z jakiś przyczyn sprawić Ci przykrość to ma świadomość, że jeśli nie urodzi zdrowego dziecka, to będzie musiała się zmagać z jego problemami przez długie długie lata. Egoistka tego kalibru raczej sobie nie pozwoli na taki rozwój sytuacji.

18

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??
Dragonnn napisał/a:

właśnie po to tu jestem aby doswiadczone kobiety często już po urodzeniu dziecka mogły mi doradzić i pomoc podjąć jakieś kroki ...więc nie wiem czego facet facetowi zakazuje pisania na takim forum?? sytuacja jest bez zmian z tym ze otrzymałem od jej matki telefon z wulgaryzmami i grozbami ,do tego ona tej matce zmyśla że ja obrażam i wyzywaj od szmat itp A takich sytuacji nie ma ...potem jej mamusia dzwoni do mojej i mówi jak mnie lubi i chce żebyśmy byli razem to już paranoja co oni że mną robia

Nie zakazuję Ci pisania na forum. Czytaj ze zrozumieniem moją wypowiedź. Doradziłem jedynie, żebyś udał się ze swoim problemem na męskie forum. Żadna doświadczona kobieta, nie będzie miała dziecka z inną, w przeciwieństwie do facetów. A Twoja sprawa wydaje się być standardowa. Takich przypadków na męskich forach jest sporo. Tam piszą faceci, którzy przeszli taką drogę jak Ty masz do przejścia.  Wolisz pytać kobiet o ich doświadczenia. Ok. Mi nic do tego.

19

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Dziękuję wam za słowa które w jakimś stopniu dają mi siłę ... przez tą całą sytuację i jej manipulację które również wykonują w stosunku do mojej rodziny ,przez to święta są dla mnie dramatem , jej matka mówi do mojej że się nie odzywam ,nie dbam i wyzywaj co jest jej manipulacja mam ochotę zadzwonić ,spróbować lecz wiem że jeżeli to zrobię tylko dam jej satysfakcję. Ona dobrze widzi ,że skończyło się moje staranie i dzwonienie po 15 razy A ona nawet nie odbierze ,oczywiście ona sama nie ma zamiaru niczego naprawiać , i zdaje sobie sprawę że dziecko też mi jadem zatruje ...mam bardzo źle myśli które mnie dobijaja bo tak zależy mi na tym dziecku i jego zdrowiu ale ja nie mogę jej pozwolić i błagać A to w niej tylko buduje siłę ehhh niech Bóg da mi siłę

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

A może daj jeszcze szansę Wam, nie znamy relacji o Tobie tej dziewczyny,a często ludzie nie oceniają siebie obiektywnie. Wiem to po mojej relacji z niedawną"przyjaciółką", która okazała się bardzo toksycznym człowiekiem i w życiu na początku znajomości nie sądziłam,że jest tak fałszywa, obłudna i dwulicowa, czego nie [przypisuję oczywiście Tobie. Ale spróbuj zrobić tak,że przestań się szarpać i walczyć, wycisz emocje..daj sobie czas, spokój, zajmij się czymś, po jakimś czasie, może miesiącu..to zależy od sytuacji idź do niej i na spokojnie porozmawiaj, wyciągnij rękę, nie wyciągaj brudów, powiedz co czujesz i jak zależy Ci na niej i na dziecku..ale warunek jest jeden, bez emocji negatywnych i obwiniania, spróbuj, chociaż ostatni raz..

21

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Witam po przerwie , postanowiłem ponownie spróbować lecz ta osoba nie nadaje się do żadnego funkcjonowania . Dziewczyna wylądowała w szpitalu byłem u niej codziennie ,nic jej poważnego nie dolega przyjmuje antybiotyk powiedziałem jej że w jednego dnia jej nie odwiedzę ponieważ mam tyle pracy i zobowiązania u innych osób które muszę wykonać ...następnego dnia cały dzień nie odbierala A ja wariowalem ponieważ nie wiedziałem co sie dzieje z dzieckiem  robila to tylko aby zrobić mi na złość ...wtedy we mnie coś pękło ,a ja znowu słuchałem szantaży i gróźb ... robiłem wszystko A ona mi mówi że sobie kogoś znajdzie bo ja jestem zły , jej chora glowa i nienawiść jest tak wielka że dziewczyna założyła sobie Badoo w 7 miesiącu ciąży wysyłając mi link do jej konta do tego i podpisując że może właśnie dzisiaj spotka miłość swojego życia , czy możecie mi zlecić jakieś forum dla ojcow gdzie mogę walczyć o dziecko teraz wiem że ta osoba ma problemy psychiczne A ja jej dziecka nie zostawie

22

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Do prawnika, a nie na forum.

23

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Przestań się miotać, bo niczego takim zachowaniem nie osiągniesz. Nie wiem, czy Twoja dziewczyna zawsze tak się zachowywała, czy może uznała, że w będąc w ciąży wolno jej wszystko, bo hormony itd?
Zdążyłeś już przekonać się, że Twoje zaangażowanie przynosi odwrotny skutek, więc przestań za nią latać, jak kot z pęcherzem.
teeom wypunktował Ci jakie na ten moment masz prawa i możliwości na przyszłość, prawnik też doradził, co możesz teraz zrobić, więc trzymaj się tego, a nie zadawaj w kółko tych samych pytań.
Zdystansuj się, bo do niczego jej nie zmusisz. Wyślij co jakiś czas zapytanie o jej zdrowie i zdrowie dziecka, czy czegoś jej potrzeba, jak odpowie, czy nie, będziesz miał dowód na to, że interesowałeś się i byłeś chętny do pomocy. Nie narzucaj się, nie pozwól się obrażać, nie wykłócaj się z nią, bo jeśli ona jest niedojrzała, to przynajmniej Ty stań na wysokości zadania.
Na Twoim miejscu sfilmowałabym ją dyskretnie, jak pali papierosy w ciąży, może w przyszłości, gdy przyjdzie walczyć Ci o dziecko przyda się taki dowód. Nagrywaj też rozmowy z nią, jak radzi prawnik, to tyle, co możesz teraz zrobić, no i testy na potwierdzenie ojcostwa też koniecznie zrób, a nie pędź od razu do USC rejestrować dziecko, jako swoje.
Jakby co, masz argument, bo jeśli ona szuka "miłości" będąc w 7 m-cu ciąży (nawet, jeśli próbuje robić Ci na złość), to może zanim w nią zaszła, też szukała przygód.
Zacznij zachowywać się jak facet, a nie jak roztrzęsiona galareta.

24

Odp: Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

ja już z nią nigdy nie będę ona jest dla mnie skreslona bardziej o dziecko mi chodzi ,ona jest chora psychicznie i o dziecko się martwie ,palić już dawno nie pali ale dowody jej zachowania mam doskonale aczkolwiek wiem że żaden sąd nie da mi odrazu opieki nad moja córka ,ona jest chora i tylko muszę to udowodnic

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kobieta w ciazy zostawia mnie - co robić ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024