Prima aprilis pomysły na żarty:) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-03-31 18:18:42

tygrysiak
Szamanka

Prima aprilis pomysły na żarty:)

Ciekawa jestem co Wy wymyslicie z okazji tego dnia:) może któraś zainspiruje kogoś pomysłem na żart:) Piszcie:)

Pozdrawiam:)

#2 2010-03-31 18:22:49

a_normalna
Zbanowany

Re: Prima aprilis pomysły na żarty:)

Kilka dni temu wpadłam na pomysł żeby znaleźć na internecie jakieś zdjęcie testu ciążowego gdzie są dwie kreski i wysłać to jako mms narzeczonemu big_smile Ale zrezygnowałam z tego pomysłu i mu powiedziałam co niecnie planowałam. Żadnych żartów już nie planuję i raczej nikomu nie będę robić.

#3 2010-03-31 19:34:30

aalleexxiiss
Przyjaciółka Forum

a_normalna a ja jeszcze pomyśle nad tym i może wywinę taki numer mojemu tongue Chciałabym widzieć jego minę hahaha smile A jak narazie nie mam pomysłów na kawały.. Może coś sie nasunie jutro smile

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..

♥ ♥ ♥ Kacperek ♥ ♥ ♥ ur. 31.05.2011r - SN, g 00:15, 3110 g, 52 cm :*

#4 2010-03-31 19:56:21

a_normalna
Zbanowany

To może jeszcze taki lajtowy (ale myślę, że raczej pozytywny) żart, który zrobiłam kilka ładnych lat temu, czyli pacholęciem jeszcze będąc wink

Otóż, wstałam wcześnie rano (tak żeby zdążyć przed domownikami) i wszystkie (dwa big_smile) lustra w łazience wymalowałam zwykłym kremem (akurat Nivea miałam pod ręką wink). Tylko nie zamalowałam całą powierzchnię, a "namalowałam" tym kremem jakąś szaloną buźkę (tak centralnie na środku i takiej mniej więcej wielkości jak głowa osoby, która przeglądałaby się w tym lustrze).

Domownikom się podobało - wchodzą zaspani do łazienki, patrzą w lustro a tutaj - białe cuś big_smile

#5 2010-04-01 13:53:11

vinnga
Moderator

U nas w pracy kolega, który niedługo zostanie tatą poszedł do szefa i zakomunikował, że długo zastanawiali się z żoną i stwierdzili, że lepiej, żeby ona wróciła po porodzie do pracy a on sobie weźmie tzw. "urlop tacierzyński". Dodam, że kolega zajmuje się ważną działką u nas i niespodziewane zniknięcie na 4 miesiące byłoby dość dramatyczne dla funkcjonowania biura. Mina szefa - bezcenna smile

A ja próbuję namówić siostrę, żeby kupiła test ciążowy i poprosiła koleżankę w ciąży, która z nami pracuje, o obsikanie go...

#6 2010-04-01 14:29:15

tygrysiak
Szamanka

a ja chyba przegiełam;/ napisałam do chłopaka,że podknęłam się na chodniku i złamałam rękę,że mam gips na 3tyg i chyba nie będziemy się widzieli przez ten czas bo nie mam nastroju;/ wypisuje teraz,że bardzo sie zmartwił i niewyobraza sobie żebysmy sie tak długo nie widzieli, nie idzie na siłownię żeby ze mna się zobaczyc jak tylko odpocznę..jest mily jak malo kiedy dotąd..jedyna pozytywna strona żartu o którym jeszcze nie wie,ze jest zartem,pokaże mu zdrową rękę jak przyjedzie...

#7 2010-04-01 14:52:02

Anemonne
Moderator

Nie przepadam za prima aprilis i za żartami w tym dniu, po pierwsze dlatego, że wszyscy są wtedy czujni i niektórych naprawdę ciężko w coś wkręcić, bo po prostu nie wierzą wink

A drugim powodem jest to, że niektórzy nie znają umiaru w tych dowcipach i nie wiedzą, gdzie jest granica pomiędzy dobrym kawałem, a zranieniem lub wystraszeniem kogoś. Żarty typu "jestem w ciąży" są dobre może dla par, którym jest w zasadzie wszystko jedno czy dzidziuś się pojawi czy nie, ale robienie takiego dowcipu komuś, kto na dziecko absolutnie nie jest gotowy, jest po prostu aktem sadyzmu. Ja bym nigdy swojemu facetowi czegoś takiego nie zrobiła, bo wiem, że by się przeraził i załamał. Ja zresztą zareagowałabym podobnie (tylko że kobietę, rzecz jasna, trudniej jest wkręcić, że jest w ciąży).
Podobnie żart tygrysiaka jest moim zdaniem potworny - po co kogoś tak martwić? Sądzę, tygrysiaku, że kiedy Twój chłopak zobaczy, że nic Ci się nie stało, wkurzy się strasznie albo przynajmniej zasmuci, że tak go oszukałaś. Moim zdaniem tego typu kawały są już przekroczeniem granicy dobrego smaku. Tzn. to jest moje osobiste odczucie - ja po prostu nie chciałabym, żeby ze mnie ktoś tak sobie zażartował, mimo że poczucie humoru mam raczej spore, a i dystansu do siebie chyba mi nie brakuje.

Jedynym "ciążowym" żartem, jaki moim zdaniem jest w miarę bezpieczny i nieszkodliwy, jest wkręcenie w to znajomych smile Raz z chłopakiem wmówiliśmy znajomym, że wpadliśmy i spodziewamy się dziecka wink Zabawne były ich miny i pytania w stylu: "o rany, i co teraz zrobicie?"
Ale nadal uważam, że takie kawały najlepiej jest robić w każdy inny dzień w roku - wtedy ofiary się nie spodziewają niczego, więc są bardziej skłonne uwierzyć, niż w prima aprilis, kiedy każdy każdego stara się w coś wkręcić smile

#8 2010-04-01 19:15:27

a_normalna
Zbanowany

Anemonne, ponoć żart ze złamanymi kończynami jest zawsze najpopularniejszy i dlatego sporo ludzi już nie daje się tego dnia na to nabrać.

Zgadzam się, ze ciążowego żartu nie należy wszystkim robić (np wiem, że moim rodzicom nie mogę go zrobić, bo dostaliby zawału serca i potem chyba przez miesiąc by to przeżywali). Ale narzeczonemu spokojnie mogłam zrobić, bo i tak po ostatnim stosunku trochę liczył na to, że będzie dziecko, więc jakby się okazało, że to żart, to w drugą stronę - byłby załamany, że dałam mu tę nadzieję.

#9 2010-04-02 12:53:43

vinnga
Moderator

Dziewczyny, wiadomo, że każdy żart należy dobrać do osoby tak, żeby nikogo nie skrzywdzić głupim dowcipem. Co do "ciążowych" dowcipów - Anemonne, uważam, że z dwojga złego lepiej zaskoczyć i przyszokować taką informacją kogoś kto na dziecko gotowy nie jest niż zrobić nadzieję komuś, kto by tego dziecka chciał... A najlepiej tak jak napisałaś - wśród par, którym wszystko jedno smile

#10 2012-03-31 17:15:04

asiula2000
Niewinne początki

Napisze do mojego chłopaka że z nim zrywam... Ale widzę jego minę masakrycznie to bedzie wygladac ale cce to widziec

Pozdrawiam wszystkich kto tu jest;***** big_smile big_smile

#11 2012-03-31 18:01:50

smutna123
Przyjaciółka Forum

Również się nad tym zastanawiam i nic mi do głowy nie przychodzi. Żart z ciążą odpada. Jego auto stoi u mnie koło domu hmmm...;p Mam do niego jutro nim jechać, a więc może napisze rano, że auta nie ma;) Ostatnio jego sąsiadowi coś takiego się przytrafiło. Nie wiem tylko, czy to niezbyt drastyczne...

Akcja: "karmimy psiaki"

#12 2012-04-01 12:25:06

betttiii
Niewinne początki

Jeśli chcecie wkrecić chlopaka z ciążą to prędzej sprawdżcie czy nie jesteście naprawde w ciazy!

W zeszłym roku wkręciłam tak chłopaka.Miał być głupi żarcik ! Zadzwoniłam i powiedziałam , ze jestem w ciazy On sie tak przestraszył ,ze przyjechał za godzinke do mnie z testami mówi zrób przywiozłem dwa! Ja pełna powaga poszłam zrobic ! Miałam plan wyjdę i powiem zoczać dwie jestem ! A jak On weznie w rece i spojrzy to powiem prima aprilis! A tu ząk ja patrze ,a tu naprawde 2 kreski robie drugi i to samo! Okazało sie , że jestem naprawde w ciązy! I zamiast głupiego zarciku była załamka!

Więc jak wiecie na 100% ze nie jestescie w ciązy to wkręcajcie !

A jak nie to lepiej nie ryzykujcie ! Bo czasem się zdziwicie tak jak Ja!

#13 2012-04-01 17:18:21

smutna123
Przyjaciółka Forum

betttiii napisał:

Jeśli chcecie wkrecić chlopaka z ciążą to prędzej sprawdżcie czy nie jesteście naprawde w ciazy!

W zeszłym roku wkręciłam tak chłopaka.Miał być głupi żarcik ! Zadzwoniłam i powiedziałam , ze jestem w ciazy On sie tak przestraszył ,ze przyjechał za godzinke do mnie z testami mówi zrób przywiozłem dwa! Ja pełna powaga poszłam zrobic ! Miałam plan wyjdę i powiem zoczać dwie jestem ! A jak On weznie w rece i spojrzy to powiem prima aprilis! A tu ząk ja patrze ,a tu naprawde 2 kreski robie drugi i to samo! Okazało sie , że jestem naprawde w ciązy! I zamiast głupiego zarciku była załamka!

Więc jak wiecie na 100% ze nie jestescie w ciązy to wkręcajcie !

A jak nie to lepiej nie ryzykujcie ! Bo czasem się zdziwicie tak jak Ja!

Krótko mówiąc: sama sobie zrobiłaś Prima aprilis!
No cóż i tak w życiu bywa. Sama w tej sytuacji, w której jestem, wpadłabym w czarną rozpacz, ale pewnie wszystko z upływem czasu by się ułożyło. Moja siostra miała dziecko bardzo szybko (przed osiągnięciem pełnoletniości), a jakoś się ułożyło.

Pozdrawiam;)

Akcja: "karmimy psiaki"

#14 2012-12-18 12:24:27

Jaga Baba07
100% Netkobieta

Ja wkręciłam mamę...
Mamy sześć kotów i każdy wysterylizowany lub wykastrowany(zależy od płci).
Moja ukochana, najgrubsza Kotynka, kiedy się przybłąkała 5 lat temu, została na drugi dzień zawieziona pod nóż weterynarza.
Mama w tym roku na Prima Aprilis poszła na urodziny, więc zapomniała o tym, że jest 1 kwietnia. Postanowiłam, że do niej zadzwonię i wkręcę, że Kotynka urodziła.
Jak pomyślałam, tak zrobiłam.
Gdy to powiedziałam, mama zamarła i mówi-"Jak? Przecież jest wysterylizowana.", to jej wytłumaczyłam, że czasem tak się zdarza, że sterylizacja nie jest w 100% skuteczna, itd.
Mama- "O Boże, co my zrobimy z taką ilością kotów?" (ja musiałam zachować powagę i mówić, że nie wiem, że rozumiem, że kolejne koty to już przesada).
Następne jej pytanie dotyczyło, ile jest małych i jakie są, to jej powiedziałam, ze słodkie dwa maluchy, takie tłuściutkie. Już zaczęła piszczeć do telefonu, że sobie może wyobrazić, bo Kotynka słodka i gruba, to i maluchy takie muszą być. i w ogóle och i ach, tylko co zrobić z ósemka kotów- ja no to: "Jak to co? Kochać."

Potem co godzinę mama dzwoniła i pytała, jak tam nasza Kotyna, jak maleństwa się czują. Ponoć na urodzinach był to temat nr 1. Najpierw nikt nie wierzył, a potem wszyscy zaczęli mówić, że to możliwe.
Po kolejnym telefonie mamy, powiedziałam, że to Prima Aprilis...

Udał mi się żart, bo wkręciłam prawie dwudziestu ludzi, którzy potem się śmiali z samych siebie smile.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

#15 2013-03-31 23:45:39

RitaOra
Na razie czysta sympatia

Macie może jakiś pomysł jak mogę jutro wkręcić chłopaka? Taka mnie naszła ochota na żarty a wpaść na nic nie mogę tongue Mogą to być też pomysły uniwersalne przewidziane na znajomych czy domowników. Bo ten wątek póki co zdominowany był przez ciąże i złamane kończyny, a to mnie akurat się nie bardzo podoba smile

Stopka forum