Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Jestem ciekawa, jakie widzicie za i przeciw dyskretnej kontroli męża: jego kompa, telefonów, kieszeni, wydatków oraz zarobków itd., sprawdzania go jak wychodzi z kolegami, albo co robi w pracy czy na delegacji. Mam na myśli
1. normalne życie, gdy nie ma żadnych podejrzeń
2. - no i jak coś kobiecie nie pasuje.

Czy warto patrzeć mężowi na ręce? - jak go upilnować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Ja jeszcze rozumiem, kontrolować dziecko - sprawdzać, czy nie wchodzi na strony dla dorosłych, czy nie zadaje się z nieodpowiednimi osobami... Ale DOROSŁEGO MĘŻCZYZNĘ? Nie, nie i jeszcze raz nie. Takie kontrolowanie i pilnowanie to najlepsza i najszybsza droga do zrujnowania swojego związku.

Upilnować go i tak nie upilnujesz, jak będzie chciał to Cię zdradzi, czy to w delegacji 100 km od Ciebie, czy to w Twoim własnym domu pod Twoją nieobecność. Nie warto bawić się w detektywa, tym bardziej, że przeglądanie cudzej korespondencji itp. jest przestępstwem. Ja bym nie wytrzymała z kimś, kto mnie tak kontroluje.

3

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

W pierwszym przypadku - NIE. Jeśli facet nie dał żadnych powodów do podejrzeń to nieuzasadniona podejrzliwość prędzej czy później rozwali wasz związek. Przecież podstawą jest zaufanie... Natomiast w drugim przypadku - też nie. Jeśli ma coś na sumieniu to wpadnie prędzej czy później. A jeśli Twoje szpiegostwo odkryje to jedyny skutek tego jest taki, że będzie się lepiej ukrywał...

4

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Też jestem zdecydowanie przeciwko. Jeżeli facet wysyła sygnały, ze coś jest nie tak i są całkiem realne podejrzenia, to ok. Ale nie w przypadku, gdy nie ma do tego żadnych podstaw i to tylko takie widzimisię drugiej strony. Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE. Jak będzie czuł się kontrolowany i będzie mu brakować zaufania ze strony partnerki, to chociaż wcześniej nie myślał o zdradzie, to wtedy może zrobić coś głupiego, bo przynajmniej będzie miał świadomość, że faktycznie COŚ zrobił.

5

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

jak to nie szpiegujecie:) ? mój to ma gpsa w majtasach:)), kamerę w adidasach i kulę u nogi:)) jak idzie na jogging:)))

6

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Hmm!! Miałam podejrzenia i byłam prawie pewna. Noi ... upewniłam się. Cholernie boli i dzisiaj żałuję, że sprawdziłam pocztę. Wiem, że więcej tego nie zrobi a baba, która postarała się o niego zrobiła to celowo i z premedytacją. Dziś to juz wiem. Szkoda że nie byłam taka mądra wcześniej. Jeśli facet nie jest typem Csanowy, kocha dzieci i szaleje za żoną to po co?? A jeśli lubi spódniczki to nie wiązać się z takim. Pomyłki zdażają się każdemu. Jesteśmy tylko ludźmi. On żałuje, że to zrobił a ja, że się dowiedziałam. Cierpiały dzieci i ja. Pytałam go, mówił NIE, a sprawdziłam bo chciałam być pewna. Ale poza bólem nic innego nie dostałam. Jeśli zamierzasz mu wybaczyć mimo wszystko to co daje taka wiedza?? A poza tym ja nie chciałabym być szpiegowana. Co to za życie?? Pod ciągłą obserwacją?? NIE NIE NIE

7

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Wydaje mi się, że największym poniżeniem samej siebie jest szpiegowanie męża, partnera itp. Albo jest zaufanie, albo go nie ma.
A związek bez zaufania jest pozbawiony sensu.

8

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Nie zgadzam sie.Jezeli jest jakis sygnal ze cos jest nie tak trzeba przetrzepac wszystko gdzie mogłby ukrywac jakies niespodzianki.Kochane kobietki jestescie takie wyrozumiale dla swoich facetow a jak sie coś zaczyna dziac to wtedy wpadacie w panike.Znam to z własnego doswiadczenia jak byłam głupia ze nie reagowałam.Ale jestem dumna ze durnia przegnałam na cztery wiatry.Płacza biedaki ze sie zapomniali ble ble ble.A co to są istoty nie rozumne? Jak nie chca byc z nami to niech maja odwage odejsc.Jezeli facet zdradza nie ma drugiej szansy..... bo on to zrobi jeszcze raz apetyt rosnie w miare jedzenia.

9 Ostatnio edytowany przez kitka23 (2010-10-01 16:26:30)

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

no jesli ma sie przeczucia i podjerzenia, to rozmowa, a kobieta chyba powinna wyczuc z rozmowy ze  cos jest nei tak
to wteyd chyba mozna sprawdzic np telefon czy poczte oczywiscie zeby on tez przy tym był, a najlepiej sam wam pokazął,

10

Odp: Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Nigdy nie kontrolowałam męża.Nasz zwiazek opierał sie na zaufaniu.Nigdy nie trzepałam telefonu czy wypytywałam o kazde 5 min po za domem.Teraz nie wiem czy dobrze robiłam.Bo chyba to wykorzystał.Moją ufność.Gdybym mogła cofnąć czas....zrobiłabym mimo wszystko tak samo.Po 1 nie upilnuje się nikogo jeśli chce zrobić skok w bok, a po 2 grzebanie w czyiś osobistych rzeczach uważam za niedopuszczalne.Kazdy ma prawo do prywatności.Szpiegowanie mnie odrzuca...jest naganne.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy należy szpiegować męża (profilaktycznie - i wtedy gdy już zdradza)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024