Zerwanie SMS-em - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Zerwanie SMS-em

Witam, w ostatnią niedzielę, mój chłopak postanowił ze mną zerwać... Rozstawaliśmy się kilka razy, jednak z każdym powrotem było coraz lepiej, a właściwie to tak mi się wydawało hmm widzieliśmy się ostatnio tydzień temu w piątek, miał on pojechać na warsztaty z języka angielskiego bo za rok leci do Wielkiej Brytanii dalej się uczyć. Było super spotkanie, poszliśmy na spacer, całowaliśmy się, dużo czułych słówek, zapewniał mnie że będzie bardzo tęsknił, że jestem jego jedyną i takie tam. On nie chciał puścić mnie do domu a ja jego, po 15 min żegnania się poszliśmy. Pojechał na weekend do dziadków... całą sobotę i niedziele pisał jak bardzo tęskni, następnie kiedy przyszedł czas na wyjazd 5 dniowy zachowywał się troszkę inaczej. Pierwsze dwa dni utrzymywał ze mną kontakt, stwierdził że brakuje mu czułości więc postanowił się przytulać do mojej przyjaciółki z klasy a najlepsze jest to że sam mi o tym powiedział. Następne 3 dni pisał że nie ma czasu, więc pisaliśmy tylko "dzień dobry" i "dobranoc" jednak po czasie przestawał odpisywać hmm Po powrocie do domu nie napisał do mnie ani razu... cała sobota - nic. Doszło jednak do incydentu gdzie zapytałam się go czy coś się stało... a on odpowiedział tylko "No... ja już nie chce z tobą być" i mnie zablokował na messengerze hmm/ Następnego dnia w szkole zauważyłam że mnie unika i siedzi ciągle z koleżanką ze swojej klasy o której mówił że kiedyś mu się podobała. Poczułam straszne ukłucie w sercu... nadal nie potrafię się pozbierać. To była moja pierwsza i prawdziwa miłość hmm Mimo bólu który przeżyłam... nadal jest dla mnie tym jedynym i strasznie mi na nim zależy. Czy można jakos zaradzić na to żebym o nim nie myślała i przestała płakać kiedy widzę go z tą dziewczyną w szkole i po za nią? Bardzo się zaangażowałam w ten związek... raz mi pisał że chciałby żebym się postarała bo "się wypala" wiem że jest chamem i kretynem... jednak ja mu uległam i teraz strasznie żałuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwanie SMS-em

Boże ile kretynów stąpa po tej cholernej planecie, aż się wierzyć nie chce.
Dobra rada : wciśni sie w sexi ciószek , pomalój usta idź na dyskoteke , podrywaj chłopów ile wlezie , baw się z nimi , przy okazij zrób pare fotek na Fb ( niech widzi co stracił ). smile
Nie ma co płakać nie zasłużył

3 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-29 19:55:51)

Odp: Zerwanie SMS-em
adi18 napisał/a:

Boże ile kretynów stąpa po tej cholernej planecie, aż się wierzyć nie chce.
Dobra rada : wciśni sie w sexi ciószek , pomalój usta idź na dyskoteke , podrywaj chłopów ile wlezie , baw się z nimi , przy okazij zrób pare fotek na Fb ( niech widzi co stracił ). smile
Nie ma co płakać nie zasłużył

Zanim zaczniesz podrywać, zaopatrz się w słownik, bo żaden porządny facet nie nabierze się na sam pomalowany dziób w sexi ciuchu, ale bez mózgu.

4

Odp: Zerwanie SMS-em
desperate_brunette napisał/a:

To była moja pierwsza i prawdziwa miłość hmm Mimo bólu który przeżyłam... nadal jest dla mnie tym jedynym i strasznie mi na nim zależy.


Nie idealizuj uczucia do niego, owszem pierwsza miłość, ale z pewnością nie ostatnia i nie jedyna. Nie czekaj na niego, nawet, gdyby za jakiś czas pojawił się znowu, to nic z tego nie będzie i znowu będziesz cierpieć - pogoń dziada!
Potraktował Cię okropnie i nie zapominaj o tym, nie płacz na jego widok, bo nie jest tego wart. W miarę możliwości unikaj kontaktu z nim, nie patrz w ich stronę i przynajmniej udawaj, że Cię to nie rusza. Bądź cierpliwa, żeby wyleczyć  zranione serce potrzeba czasu.

desperate_brunette napisał/a:

...wiem że jest chamem i kretynem...

...i tego się trzymaj i nie rozpaczaj, bo nie ma po kim, chyba nie chcesz aby jakiś "cham i kretyn" Tobą pomiatał?
Życzę Ci, żebyś szybko zmieniła nick z desperate_brunette na happy_brunette wink

5

Odp: Zerwanie SMS-em
adi18 napisał/a:

Boże ile kretynów stąpa po tej cholernej planecie, aż się wierzyć nie chce.
Dobra rada : wciśni sie w sexi ciószek , pomalój usta idź na dyskoteke , podrywaj chłopów ile wlezie , baw się z nimi , przy okazij zrób pare fotek na Fb ( niech widzi co stracił ). smile
Nie ma co płakać nie zasłużył

Ty na serio z tą radą? Ja wiem że szkoła i dziecinne zachowania młodość itp. ale specialnie robienie sexi fotek z obcymi facetami to najgorsza rada jaka słyszałam. Jak tak zrobi to udowodni chłopakowi że jest pusta i dobrze że się rozstał .

6

Odp: Zerwanie SMS-em

Popieram josza. To zdecydowanie jest najlepsze co można zrobić. Zostaje przecierpieć, podnieść się i ruszyć dalej. Przed Tobą jeszcze wiele i przeżyjesz jeszcze wiele pięknych i o wiele prawdziwszych miłości.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024