Wróżby ..... Dziwne przeczucia .... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-03-22 16:35:08

30latka
Zaglądam tu coraz częściej

Wróżby ..... Dziwne przeczucia ....

Dwa lata temu po obejrzeniu kilku odcinków w EZO TV postanowiłam kupić sobie karty i sprobować/przekonać się jak to właściwie jest z tym wróżeniem. Byłam ciekawa jak to możliwe że za pomocą kart można poznać przyszłość. Dziś wiem że można, na jakiej zasadzie to działa - nie mam pojęcia, czy to nasza podświadomość ? Początkowo eksperymentowałam na samej sobie, mój M smiał się z tego ale jego ciekawość zwyciężyła ( czekał na wiadomość w sprawie pracy) rozłożyłam karty i odpowiedz którą uzyskaliśmy sprawdziła się, tak było wielokrotnie za każdym razem sprawdzała się większość. Później zaczęły przychodzić do mnie koleżanki które chciały znać odpowiedz na konkretne pytanie, zawsze prosiłam aby później dały mi znać czy COŚ z tego się sprawdziło....

Nie wiem jak to tłumaczyć, nie mam pojęcia , jedno jest pewne takie wróżby a raczej same karty potrafią być nie tylko wyrocznią ale SĄ drogowskazami które mogą pomóc nam wybrać odpowiednią drogę .....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do różnych dziwnych przeczuć czy jak kolwiek to nazwać, bardzo często miewam takie przedziwne wrażenia. Opiszę to na przykladzie mojej koleżanki. Zmarła jej mama, było to kilka miesięcy po jej śmierci. siedziałyśmy, piłyśmy kawę rozmawiałyśmy o dzieciach, pogodzie itp. Nagle nasunęła mi się myśl czy raczej doznałam jakiegos dziwnego uczucia że po śmierci jej mamy między nią a jej rodzeństwem są jakieś niewyjasnione sprawy, chodziło o złoty pierścionek który w tym przypadku mógł oznaczać jakiś spadek lub cokolwiek innego (wartościowego) . Oczywiście po jakimś czasie prawda wyszła na jaw, jako ta która mieszka z dala od rodzinnego domu została oszukana przez rodzeństwo.

Innym razem zasypiając ujrzałam starszą kobietę w czarnej chustce na głowie, patrzyła na mnie wyglądając z za jakiejś zaslony. otworzyłam szybko oczy dziwiąc się czy to był sen chociaż byłam przekonana że jeszcze nie spałam....Rano opowiedziałam to dla mojego M. najpierw się zaśmiał a poźniej powiedział że jego babcia nosiła takie chustki. Babcia zmarła w 1980 roku, kobiety nigdy nie znałam , nigdy nie widziałam .......  zdarzają mi się takie dziwne rzeczy.... może to tylko moja wyobraźnia .... nie wiem .....

" Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. "

#2 2010-03-22 16:49:25

Ema
Przyjaciółka Forum

Re: Wróżby ..... Dziwne przeczucia ....

Byc moze masz to ,,cos'' smile Ohhh....nieraz bym chciala,aby mi ktos powrozyl i powiedzial,co bedzie za rok smilesmilesmile

Czy potrzebujesz znac osobe,aby jej powrozyc? Byc z nia zwiazana ? smile

Chcialbym taki dar jaki ty masz smile

pozdrawiam serdecznie :*

- Zrań mnie mówiąc prawdę,ale nigdy nie pocieszaj kłamiąc -

#3 2010-03-22 16:53:50

a_normalna
Zbanowany

Ja bym wcale nie chciała ani znać swojej ani innych przyszłości. Widzisz czyjąś śmierć i masz do wyboru: powiedzieć przyjacielowi, że niedługo umrze, czy siedzieć cicho i widzieć jak Twoje przeczucie się spełnia i katujesz się myślami, że gdybyś powiedziała, to może udałoby się tego uniknąć.

Wolę nie znać przyszłości i nie bawić się we wróżenie. Karty ponoć wielu rzeczy "nie lubią" i trzeba do nich podchodzić z szacunkiem.

#4 2010-03-22 17:13:07

30latka

Ema myśę że nie muszę  osobiście znać takiej osoby, czasami roakładałam karty osobom których wcale nie znam np. koleżanki moich koleżanek jednak na ile były trafne te odpowiedzi - nie wiem.

a_normalna wiesz jakoś nigdy nikt nie pytał mnie o takie rzeczy, masz rację ja również nie chciałabym widzieć czyjejś śmierci ..... karty odpowiadają na konkretne pytania, ewentualnie ostrzegają o konsekwencjach podjętych decyzji, lub dają radę co zrobić lub jaką podjąć decyzję.

" Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. "

#5 2010-03-22 17:13:34

Ema
Przyjaciółka Forum

Myslalam juz kiedys o tych negatywnych informacjach z kart smile Takze nie chcialbym znac przyszlosci swojej ani niczyjej,raczej chodzi o male sprawy,ktorych jestem ciekawa smile

Nigdy bym nie pytala wrozek czy kart,kiedy umre i jak . tongue

30latka,czyli nie wiadomo czy karty prawde mowia? Jakby zadac pytanie,kiedy pojawi sie odpowiedz,to nalezy to traktowac z przymrozeniem oka? smile

Ostatnio edytowany przez Ema (2010-03-22 17:15:57)

#6 2010-03-22 17:29:13

a_normalna
Zbanowany

Mój przykład był bardzo drastyczny, ale chodziło mi o to, że jednak wolę nie znać przyszłości. Nawet nie chcę wiedzieć o drobnostkach. Rozumiem, że są osoby chętne, ale ja nie dam się już namówić.  Raz cyganka mi "wróżyła" ale to były rzeczy typu "będziesz mieć męża i dzieci". Strasznie odkrywcze tongue
Raz pożyczyłam od znajomej tarota i siostra rozkładała karty. Mi coś tam powiedziała, ale już nie pamiętam co tam było. Chyba coś w stylu "niedługo czeka cię odpoczynek i towarzystwo ludzi" i za kilka dni miałam jechać na wycieczkę.

#7 2010-03-22 17:33:18

Ema
Przyjaciółka Forum

Rozumiem cie a_normalna smile Nie kazdy to lubi. Ja tez zazwyczaj odrzucam takie propozycje,ale w tym momencie mojego zycia,tak jakos sobie pomyslalam,ze dobrze by bylo wiedziec pewna rzecz smile Ale jesli to nie dziala w 100% to wlasciwie,po co pytac ?? Prawda ?

#8 2010-03-23 06:01:10

30latka

Dziewczyny moja przygoda z kartami zaczęła się tylko i wyłącznie z ciekawości. Nigdy nie miała zdania na ten temat. Dziś  wiem że COŚ w tym jest. Korzystam z kart jeśli mam jakiś problem,czy nie wiem jaką podjąć decyzję.To nie opiera się TYLKO na zasadzie banalnych pytań: -czy będę bogata? jaka czeka mnie przyszłość ? itp. Karty potrafią odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, wskazać właściwą drogę, pomóc podjąć odpowiednią decyzję. W konkretnych pytaniach odpowiadają konkretnie TAK lub NIE ..... a to czy postąpimy według ICH podpowiedzi zależy tylko od nas.
Pozdrawiam serdecznie :-)

#9 2010-03-23 10:05:35

Kobietka48
Netbabeczka

Dodatkowo karty mogą byc dobrym"psycho- terapeutą".
Czasem zerkam do kart i patrzę co u moich dorosłych dzieciaków wydarzy sie w najblizszych tygodniach i nawet jak pojawi sie jakis problem to to mówie. Wedzą ze takie cos bedzie,ale bedzie to tylko przejściowe i sie nie załamują. Gdy bym nie popatrzyła w karty,a spotkała by ich ta przykrość np;utrata pracy,ale w kartach zobacze ,ze znajdzie syn nowa i to w niedługim czasie:) to nie podłamie sie tak,bo wie ze zaraz bedzie cos innego. Jak w kartach wychodzi spokój na parę miesiecy,to tez jestem szczęśliwa,bo ja mam komfort psychiczny:)
Tylko głupie o ograniczone na umysle wrózki straszą,mówią o smierci. Prawdziwa,doswiadczona i szanujaca sie wróżka nigdy tego nie powie,chyba ze klient wyraznie sobie tego zyczy,bo przyszedł własnie w tej sprawie. chce np dowiedziec sie czy chora matka wyjdzie z choroby i jak dowie sie ze nie,to maja szanse pozałatwiać różne sprawy zanim odejdzie z tego świata.
Kart nie należy sie obawiać,a wróżek.

#10 2010-03-23 11:29:39

30latka

Witaj Kobietko, widzę że mamy wspólne zainteresowania ;-)  Jestem ciekawa jak zaczęła się Twoja "przygoda" z kartami ?
Mnie ONE bardzo zafascynowały, był czas że chciałam troszkę "poszerzyć" swoje umiejętności uczęszczając do Studium Psychologii Psychotronicznej, jednak napotkałam spore ograniczenia i musiałam zaprzestać na etapie "chcieć" ..... dom, dzieci , fundusze ....ech, szkoda ale cóż ..... polecam ciekawy portal spam jest naprawdę sporo ciekawych artykułów z parapsychologii, psychologii, medycyny ..... oczywiście dla zainteresowanych ;-)

Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-03-23 18:26:40)

#11 2010-03-23 15:47:33

Ema
Przyjaciółka Forum

30latka napisał:

Dziewczyny moja przygoda z kartami zaczęła się tylko i wyłącznie z ciekawości. Nigdy nie miała zdania na ten temat. Dziś  wiem że COŚ w tym jest. Korzystam z kart jeśli mam jakiś problem,czy nie wiem jaką podjąć decyzję.To nie opiera się TYLKO na zasadzie banalnych pytań: -czy będę bogata? jaka czeka mnie przyszłość ? itp. Karty potrafią odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, wskazać właściwą drogę, pomóc podjąć odpowiednią decyzję. W konkretnych pytaniach odpowiadają konkretnie TAK lub NIE ..... a to czy postąpimy według ICH podpowiedzi zależy tylko od nas.
Pozdrawiam serdecznie :-)

Fajnie,ze to wszystko wyjasnilas smile Mam teraz swierze spojrzenie na te sprawy wink

#12 2010-03-23 16:45:28

mamba
Cioteczka Dobra Rada

A ja się kart boję. Szczególnie run. Miałyście z nimi do czynienia?
Kiedyś sobie rozkładałam. Było fajnie, dopóki nie zaczęłam ich nadużywać. Zaczęły pokazywać różne figlarne odpowiedzi, których nie mogłam zrozumieć. I możecie mi nie wierzyć, ale nagle najzupełniej w świecie ogarnęło mnie takie uczucie strachu,  czułam się tak jakby ktoś był na mnie cholernie zły... Także szybko je odłożyłam i od tamtego czasu nawet ich nie tykam. I nie chcę iść do żadnej wróżki, cyganki czy nawet do mamy, która umie stawiać tarota. Po prostu się boję, głupia sprawa. Myślę, że moja wyobraźnia spłatała mi figle... Przynajmniej tak to sobie tłumaczę wink

#13 2010-03-23 18:11:31

Kobietka48
Netbabeczka

Pierwszy raz powróżyłam w wieku 16 lat,z normalnych kart,a znaczenie kart odczytałam z ksiązki.
Potem była cisza i jakies 15 lat temu kupilam tarota, troche sie bawiłam,ale po paru latach mi przeszło.
Czasem jeszcze mnie skusi i zerkam co u dzieciaków,albo co u mnie:)

#14 2010-06-23 11:33:12

odwrotność
Dobry Duszek Forum

Uważam że wszystkie sprawy poza granicami naszej podstawowej wiedzy z zakresu tematyki paranormalnej bo chyba już wóżenie z kart i podobne odczucia można do takich zaliczyć, są niebezpieczne. Mamba ma rację. Ona to wyczuła i nie tyka tego co "parzy". Ja mam do czynienia z dziwnymi zjawiskami, które towarzyszyły mi do dzieciństwa i wiem jak łatwo nieświadomy innego świata, energii czy jak to zwać człowiek, łatwo może przekroczyć granicę, gdzie trudno jest powrócić do rzeczywistego świata. Bóg dał nam wolną wolę, rozum i z pomocą modlitwy a nie kart można wyjść w wielu przypadkach z opresji. Trzeba jedynie Mu zaufać i zaufać swojej intuicji, czyli sercu.

#15 2010-06-23 12:08:25

monia_3103
Przyjaciółka Forum

Moja znajoma wróżyła koleżankom, aż w końcu zaczęła sobie wróżyć. Jej siostra ostrzegała ją, że samej sobie się nigdy nie wróży bo może to przynieść pecha, choć kumpla w to nie wierzyła.
Po roku nadal wróżyła, poznała fajnego faceta, zaszła w nim w ciąże i mogło się wydawać, że wszystko jest oki. Ale jak znów pokusiło ją by powróży i zobaczyć, czy to będzie syn czy córka i kiedy będzie miała ślub los dał się we znaki. Facet niestety odszedł do swojej byłej, ale uznał, że będzie łożył na dziecko, które potem kumpla niestety poroniła.

Jak to powiedziała jej siostra - zapłaciła za igranie z losem i sprawdzanie co fortuna jej przyniesie...

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

#16 2010-06-28 11:09:49

GetReal
Słodka Czarodziejka

Kiedys rozmawial z pewnym panem ktory zajmuje sie "zawodowo" wrozeniem z kart i spytalam sie go jak sobie radzi z tymi trudniejszymi odpowiedziami, np.widzi w kartach jakies nieszczescie albo smierc. Powiedzial ze nie wszystkim mowi wszystko i ze to zalezy od osoby. Sa osoby ktore wola znac prawde (nawet ta najgorsza) i potrafia przyjac tego typu wiadomosc i wtedy on mowi wszystko co widzi. Sa osoby slabe, ktorym mowi tylko te pozytywne strony i np ostrzega zeby gdzies tam lepiej nie jechaly albo czegos tam nie robily. Powiedzial tez ze jak jest czyjas kolej by odejsc to tutaj zadne ostrzeganie nie da rady, mozesz odsunac moment smierci ale na krotko.
Moja babcia czesto wrozyla z kart i nawet chciala mnie nauczyc smile Dla siebie prywanie praktykuje I Cing.

-Musicie sami myslec! Wszyscy jestescie jednostkami!
-tak wszyscy jestesmy jednostkami!
-kazdy z was jest inny!
-tak, kazdy z nas jest inny!

#17 2010-06-28 14:05:06

CupraFR
100% Netkobieta

Karty i wróżenie to nie dla mnie... hmm
Nie wierzę w takie coś. I nie chciałabym też znać swojej przyszłości. Życie musi mnie zaskakiwać.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#18 2010-06-28 22:26:21

jaqubek
Netchłopak

A ja tak napisze...
W lipcu bedziemy mieli żałobę narodową. Kiedyś ktoś przewidział dwie poprzednie...

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...

#19 2010-06-29 10:52:59

GetReal
Słodka Czarodziejka

jaqubek napisał:

A ja tak napisze...
W lipcu bedziemy mieli żałobę narodową. Kiedyś ktoś przewidział dwie poprzednie...

kto?

-Musicie sami myslec! Wszyscy jestescie jednostkami!
-tak wszyscy jestesmy jednostkami!
-kazdy z was jest inny!
-tak, kazdy z nas jest inny!

#20 2010-06-29 18:18:57

jaqubek
Netchłopak

Czytalem to gdzies jeszcze w kwietniu, nie pamietam strony niestety, ale lipiec sie zbliza. Sam jestem ciekawy.

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...

#21 2010-06-29 19:06:37

Emilia
100% Netkobieta

W kwietniu na onecie był wywiad z jakimś "wróżem", który ponoć przepowiedział tamtą katastrofę, początek końca J. Kaczyńskiego i coś tam jeszcze. Chyba o niego chodzi?

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#22 2010-08-27 22:57:48

martyna2010
100% Netkobieta

Witam tongue
Może trochę późno się ocknęłam, ale niedawno dopiero się tu zarejestrowałam. Piszę, bo chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej informacji o wróżbach z kart tarota, albo zwyczajnych. Zawsze zastanawiałam się jak na podstawie kilku kart można dowiedzieć się wielu informacji. Poszłam do wróżki, powróżyła mi i się wszystko sprawdziło. smile Nie ukrywam,że bardzo mnie to kręci i chciałabym nauczyć się stawiać tarota, żebym mogła w każdej chwili sobie powróżyć gdy będę miała problem smile Pytanie do osób które wróżą: Czy każdy może nauczyć się wróżyć? Jak powinno się tasować/rozkładać karty? Bo wiem,że obowiązują tam jakieś zasady. Powiedzcie mi proszę jak najwięcej informacji o tym. Będę Wam bardzo wdzięczna smile Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-08-27 22:58:25)

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

#23 2010-08-29 20:56:32

martyna2010
100% Netkobieta

Ludzie, ludzie? ponawiam pytania big_smile w zamian za odpowiedź otrzymacie moją dozgonną wdzieczność big_smile Wiem,że to niewiele, ale zawsze coś.. big_smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

#24 2011-07-04 14:23:21

anula251
Niewinne początki

Dziewczyny! A ja mam zupełnie inny problem. Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia, który znalazłam przypadkowo w necie
na adres strony usunięty z powodu naruszenia regulaminu
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
ostatnio edytowany przez moderatorka apoteoza

#25 2011-07-05 19:39:49

Shanty
Przyjaciółka Forum

czy Ty już o to nie pytałaś przypadkiem w  innym temacie ?
Widzę, ze nasze rady Ci nie pomagają, Ty chyba potrzebujesz porady specjalisty, bo tu nie chodzi o daty, ale o  jakąś Twoją obsesję.

Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-07-05 19:41:26)

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#26 2011-07-05 21:32:04

perelka2010
Niewinne początki

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

#27 2011-07-06 10:23:24

Shanty
Przyjaciółka Forum

już taki watek był, użyj wyszukiwarki!

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#28 2011-07-07 22:09:48

Karolinuss
Słodka Czarodziejka

ja w tamtym tyg. bylam u wróżki. Z wróżby jestem zadowolona o ile się spełni tongue
Jej pierwsze słowa zanim cokolwiek powiedziałam było z kim zostawiłam dziecko (a dziecko mam) big_smile
Powiedziała sporo z przeszłości teraźniejszości i przyszłości i mam nadzieję, że się sprawdzi big_smile
Też bym chciała nauczyc się wrózyc tak dla siebie samej tongue
Opinie osób korzystających z tej wróżki są pozytywne:) Moja koleżanka jeździ do niej od jakiś 2-3 lat i się jej sprawdza tongue

#29 2011-07-08 05:30:10

czatownik
Do zakochania jeden krok

30latka napisał:

Dwa lata temu po obejrzeniu kilku odcinków w EZO TV postanowiłam kupić sobie karty i sprobować/przekonać się jak to właściwie jest z tym wróżeniem. Byłam ciekawa jak to możliwe że za pomocą kart można poznać przyszłość. Dziś wiem że można, na jakiej zasadzie to działa - nie mam pojęcia, czy to nasza podświadomość ? Początkowo eksperymentowałam na samej sobie, mój M smiał się z tego ale jego ciekawość zwyciężyła ( czekał na wiadomość w sprawie pracy) rozłożyłam karty i odpowiedz którą uzyskaliśmy sprawdziła się, tak było wielokrotnie za każdym razem sprawdzała się większość. Później zaczęły przychodzić do mnie koleżanki które chciały znać odpowiedz na konkretne pytanie, zawsze prosiłam aby później dały mi znać czy COŚ z tego się sprawdziło....

Nie wiem jak to tłumaczyć, nie mam pojęcia , jedno jest pewne takie wróżby a raczej same karty potrafią być nie tylko wyrocznią ale SĄ drogowskazami które mogą pomóc nam wybrać odpowiednią drogę .....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do różnych dziwnych przeczuć czy jak kolwiek to nazwać, bardzo często miewam takie przedziwne wrażenia. Opiszę to na przykladzie mojej koleżanki. Zmarła jej mama, było to kilka miesięcy po jej śmierci. siedziałyśmy, piłyśmy kawę rozmawiałyśmy o dzieciach, pogodzie itp. Nagle nasunęła mi się myśl czy raczej doznałam jakiegos dziwnego uczucia że po śmierci jej mamy między nią a jej rodzeństwem są jakieś niewyjasnione sprawy, chodziło o złoty pierścionek który w tym przypadku mógł oznaczać jakiś spadek lub cokolwiek innego (wartościowego) . Oczywiście po jakimś czasie prawda wyszła na jaw, jako ta która mieszka z dala od rodzinnego domu została oszukana przez rodzeństwo.

Innym razem zasypiając ujrzałam starszą kobietę w czarnej chustce na głowie, patrzyła na mnie wyglądając z za jakiejś zaslony. otworzyłam szybko oczy dziwiąc się czy to był sen chociaż byłam przekonana że jeszcze nie spałam....Rano opowiedziałam to dla mojego M. najpierw się zaśmiał a poźniej powiedział że jego babcia nosiła takie chustki. Babcia zmarła w 1980 roku, kobiety nigdy nie znałam , nigdy nie widziałam .......  zdarzają mi się takie dziwne rzeczy.... może to tylko moja wyobraźnia .... nie wiem .....

To jest dosc ciekawe ale mysle, ze trzeba miec to cos w sobie aby byc wrazliwem na wlasnie zjawiska ktore opisalas, nie wiem czy mozna tak ot pewnym sposobem po prostu wrozyc, przwidywac itd. To jest cos co mnie dosc fascynuje, ludzie czesto przypisuja to zbiegu okolicznosci, na przyklad Twoj sen o kobiecie w czarnej chustce mogl byc zwiazany z wczesniejszym zetknieciem sie z taka osobom lub obejrzeniem jej gdzies na filmie lub przeczytac o niej w ksiazce, a Twoj maz akurat tak sie zadarzylo ze mial babcie ktora sie podobnie ubierala i tyle, mozna to tak wytlumaczyc. Z drugiej strony jak sie komus takie rzeczy zdarzaja zbyt czesto i to w barszo dziwny sposob to mozna sie zastanowic. Mam pytanie czy czesto tez zdaza sie Tobie pomyslec o kims o kim nigdy lub od lat nie pomyslalas i nagle ten ktos sie pojawia lub gdzies sa jakies o niej wiesci, ktorych wczesniej nie bylo? Czy tez przewidujesz czesto niecodzienne zdazenia?

#30 2011-08-11 21:17:46

AquariusAquariorum
Zbanowany

************** WRÓŻBY, WRÓŻKI, MAGIA, KARCIANA PRZECZUCIOWOŚĆ **************

cyt.
"- Uwielbiam wróżby, horoskopy i zabobony. NIE TRAKTUJĘ ICH ŚMIERTELNIE POWAŻNIE, ale są dla mnie swego rodzaju ROZRYWKĄ. (...)"

NO, NIE DO KOŃCA "ZABAWA"...

Wszelkiego rodzaju "runy, karty tarota, horoskopy" powstają w oparciu o wiedzę zawartą w księgach do ASTRONOMII, ASTROLOGII i ASTROPSYCHOLOGII. Zachowania człowieka (charakter, pasje czy nastrój) uwarunkowane są określonymi cyklami planetarnymi. Cały wszechświat jest w nieustannym ruchu. To jedno wielkie "PERPETUM MOBILE", w którym następuje wzajemne i naprzemienne przyciąganie/ odpychanie galaktyk, układów gwiezdnych, planet... ASTROPSYCHOLOGIA to dziedzina na powrót "wskrzeszona". Jej początki sięgają już bowiem czasów starożytnych, kiedy
to zwana jako "alchemia - w poszukiwaniu kamienia filozoficznego" czyli ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA, stanowiła inspiracje i karkołomne wyzwania dla CAŁYCH ZASTĘPÓW FILOZOFÓW - "najtęższych głów" jakie kiedykolwiek "dźwigała Matka Ziemia"... Później, wskutek EKSPANSYWNOŚCI, CHARYZMATYCZNYCH I BEZKOMPROMISOWYCH NURTÓW RELIGIJNYCH, została "uśmiercona i wetknięta między bajki, mity i legendy"... Prześmiewcza agresja tychże właśnie nurtów religinych (podła celowość, bądź prostactwo i głupota kapłanów) sprawiła, że człowiek zaczął postrzegać tą naukę jako "przemienianie gówna w złoto" w sensie DOSŁOWNYM! Czyli coś ABSURDALNEGO, IRRACJONALNEGO, DZIECINNEGO...

PROSTAK + MÓWNICA = KATASTROFA

Tak samo stało się z potraktowaniem magii. Dzisiaj kojarzona jest z "Łysogórską Abrakadabrą"... Jednak nią zajmę się w oddzielnym rozdziale. Cały Wszechświat Wciąż się zmienia. Tak samo jest z istotami żywymi (florą i fauną). Jednego dnia mamy dobry nastrój, innego czujemy się "jakoś dziwnie", mimo że nic takowego stanu w danym dniu nie powinno powodować. "Przecież nie dostałeś wulgaryzm od szefa, jedynki w szkole czy listu pożegnalnego od żony..." ??! Albo z innej strony. "Wczoraj miałeś zęby mleczne, dzisiaj nie masz w ogóle... Wczoraj byłeś młody i mały, dzisiaj jesteś duży i stary... Wczoraj miałaś miesiączkę, dzisiaj już jej nie masz... Wczoraj był morski przypływ, dzisiaj jest odpływ... Wczoraj kwitnęły
drzewa Wiśni, dziś już przekwita Jarzębina... Wiosną świat budzi się do życia, latem wydając plony, zimą zasypia tulony białym puchem...

MAGIA ASTROLOGICZNA

cyt.
"- (...) Do mnie ludzie zgłaszają się z różnymi problemami i RACZEJ WIERZĄ w to co mówię.(...)"

Każdy "pacjent" wróżki po przyjściu podaje datę urodzenia (dzień, miesiąc). To jest Twoja "astronomiczna tablica rejestracyjna". Dane wystarczające do sporządzania ogólnikowych horoskopów na poziomie "brukowców" typu: "Tina, Fakt, SUPER Express" czy tam innego "BRAVO Girl". UWAGA! Są jak najbardziej prawdziwe lecz "cholernie ogólne", przez co mylnie odbierane jako "gnioty"... Teraz podajesz rok urodzenia, a dzień + miesiąc + rok, TO JEST JUŻ TWOJE "ASTRONOMICZNE D.N.A." Na podstawie tych informacji wróżka zna Twój znak zodiaku i żywiołowość planet nim rządzących. Z podręczników do ASTRONOMII I ASTROLOGII, korzystając z podanego roku urodzenia, ustala pozycje
planet dla tamtego okresu; odległości od Słońca, wszelkiego rodzaju "Elipsy" i ich wzajemne oddziaływanie, a także oddziaływanie na Ziemię. Ludzie latami to studiują! "wulgaryzm" GRUBE KSIĘGI! Wie już zatem jakim jesteś TYPEM CZŁOWIEKA - charakter i stopień Twojej "żywiołowości". Konsystencja planet w Układzie Słonecznym jest bowiem zróżnicowana. Można je podzielić na gazowe, ciekłe, stałe. Wszechświat TWORZĄ ZATEM "ŻYWIOŁY": WODY, POWIETRZA, OGNIA I ZIEMI. Każda planeta ma zatem swój specyficzny sposób oddziaływania na inne w układzie, w tym na Ziemię i jej organizmy. Teraz w oparciu o podręcznik do ASTROPSYCHOLOGII "wybada" Cię nieco dokładniej - ZGŁĘBI NATURĘ TWOJEGO "MODELU GWIEZDNEGO"... Zadając jakieś "błache" na pozór pytania i obserwując na przykład "Twoją mimikę twarzy" (PSYCHOLOGIA CLASSIC), wyciągnie TAK CENNE INFORMACJE, ŻE NAWET SIĘ NIE SPOSTRZEŻESZ! Do tego momentu HOROSKOP JEST RZETELNY I PRAWDZIWY. Teraz zacznie się " genialna improwizacja". Zacznie umiejętnie "dopasowywać fakty i zdarzenia" do Twojej osoby. Ty oczywiście będziesz zaskoczony, ale tak naprawdę charaktery ludzkie nie są INDYWIDUALNE, a różnią się jedynie detalami... WSZYSTKO WE WSZECHŚWIECIE JEST POWTARZALNE (zjawiska, schematy) SYMETRYCZNE, UPORZĄDKOWANE i HARMONIJNE. Jedynie atomy są INDYWIDUALNE I OSOBLIWE.

- No! Faktycznie! Miało miejsce takie zdarzenie w moim życiu! - wykrzykniesz.

Teraz wróżka "ma z górki". Jesteś bowiem "rybą, którą udało się umiejętnie pochwycić na haczyk i wodzić na żyłce". Teraz zacznie powolutku "ściągać Cię kołowrotkiem"... Rozpocznie bowiem INSTALACJĘ "SWOJEJ WIZJI TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI" NA TWOIM "TWARDYM DYSKU". Zrobi to tak umiejętnie, że mimowolnie będziesz realizował te wizje! Gdzieś tam, "na dnie mózgu", pozostanie "podźwięk tej harfy"... W mniejszym, bądź większym stopniu kroczył będziesz za tym dźwiękiem "jak mysz za melodią płynącą z zaczarowanego fletu", realizując fantasmagorie wróżki za pomocą, tzw. AUTOSUGESTII.

cyt.
"(...) To w jaki sposób BĘDZIEMY ODBIERAĆ wróżby BEZ WĄTPIENIA MA WPŁYW na nasze życie (...)"

I znów! Musi to robić umiejętnie! Kluczową rolę odegra tu TWÓJ STYL UBIORU!!! Nawet Twoje obuwie powie jej wszystko na temat Twojej wrażliwości (stopień zadbania buta) czy charakterze (kolor i fason). Musi bowiem wiedzieć na ile może sobie pozwolić: "byś Ty się nie połapał i ona była happy z otrzymanej zapłaty". "PRAWDZIWA" WRÓŻKA TO TAKA HAZARDZISTKA! PROSTYTUTKA SWOJEJ BRANŻY! Gdy wyczuje, że jesteś "rozgarnięty", Twoja "przyszłość" będzie "skromniejsza, racjonalniejsza, subtelniejsza"... Jeśli wyczuje,"że wypadłeś kozie spod ogona" - czeka Cię
"przyszłość pełna przygód, wartkiej akcji i egzotycznej salsy", jak to mają w zwyczaju "wróżyć" STARE CYGAŃSKIE BABY, wulgaryzm...

"ŁYSOGÓRSKA ABRAKADABRA" CZYLI MAGIA WEDŁUG WSPÓŁCZESNYCH

cyt.
"- Nigdy nie zrozumiem w jaki sposób w naszych czasach można wierzyć w magię. Nie żyjemy w średniowieczu!(...) Ja wierzę tylko w to co można naukowo wytłumaczyć.(...)"

MAGIA jest nie czym innym jak prastarym nazewnictwem dzisiejszej FILOZOFII (Magia Biała - czysta) i PSYCHOLOGII (Magia Biała/ Czarna - podstępna). Jej początki sięgają czasów dużo, dużo wcześniejszych, niż "czasy średniowieczne". To właśnie CZASY ŚREDNIOWIECZNE, A DOKŁADNIEJ PRYM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, WYKONAŁY NA NIEJ WYROK ŚMIERCI - O IRONIO... Ona sama pojawiła się na ziemi "wraz z pierwszym wschodem słońca i księżyca zapamiętanymi przez człowieka... Wraz z pierwszą błyskawicą i płomieniem ogniska... Wraz z pierwszym zapachem łąk, lasów, kwiatów, szumem strumyka"... W miarę intelektualnego rozwoju człowieka stawała się piękniejsza, bardziej
bogata w obrzędowość - DOSKONALSZA... Czym różniła się od pierwszych podręczników do "dzisiejszej" psychologii?! BYŁA DUŻO MOCNIEJ WYRAZISTA! Nie skupiała się na samych SUCHYCH zagadnieniach, pytaniach i odpowiedziach, a wzbogacała je o podatność umysłu na wszelkiego rodzaju bodźce wzrokowe, zapachowe i smakowe... Najnowsze prace psychologiczne korzą się przed tą "MATKĄ NAUK WSZELAKICH", potulnie zmieniając swoją formę i "powracając do korzeni". W końcu są zaledwie ŻAŁOSNĄ IMITACJĄ TEGO, CO NIEGDYŚ GROMADZONE NA PRZESTRZENI TYSIĘCY LAT W RÓŻNYCH ZAKĄTKACH ŚWIATA, ZOSTAŁO OSTATECZNIE I DOSZCZĘTNIE SPALONE, ZNISZCZONE, UŚMIERCONE... GŁÓWNIE TAM, GDZIE ODCISNĄŁ SWĄ "ŚMIERDZĄCĄ NAFTALINĄ" STOPĘ, PAPIEŻ CZY PATRIARCHA. Kiedy już człowiek zgłębił w większym stopniu tą całą NIEZWYKŁOŚĆ OTACZAJĄCEGO GO ŚWIATA, PRZYCZYNOWOŚĆ WSZECHŚWIATA I LUDZKICH ZACHOWAŃ NA OKREŚLONE BODŹCE (MAGIA BIAŁA - NATURALNA I CZYSTA, chociażby FILOZOFIA BUDDYJSKA), podjął się teraz PRÓB WPŁYWANIA ZA POMOCĄ TYCHŻE BODŹCÓW NA JEGO ZACHOWANIA... PODJĄŁ SIĘ OD TERAZ PRÓBY "ZAWŁADNIĘCIA DUSZĄ I CIAŁEM DRUGIEGO CZŁOWIEKA (MAGIA CZARNA - PODSTĘPNA I SZTUCZNIE INGERUJĄCA W PORZĄDEK WSZECHŚWIATA - "PORZĄDEK RZECZY", chociażby "SATANIŚCI, WIEDŹMY, VOODOO").

MAGIA W NASZYM CODZIENNYM ŻYCIU

cyt.
"(...) bo w czasach RACJONALIZMU tego najbardziej nam brakuje."

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że MAGIA W ICH ŻYCIU JEST WSZECHOBECNA i "wyziera niemalże z każdej szczeliny chodnikowej jako źdźbło trawy"! Mają z nią styczność w telewizji i radio, przy pomocy których politycy rzucają na nich "czar ogłupienia" gwarantujący wyborczy sukces (MARKETING POLITYCZNY), kupcy zaś wypowiadają magiczne formuły budzące u "ofiar zauroczenia" - pragnienia - zapewniające im tym samym dostatek" (MARKETING HANDLU). Ludzie mają z nią styczność we wszelkich świątyniach czy miejscach kultu religijnego, a także w miejscach pracy, w domu, a nawet na ulicy! Często sami rzucamy zaklęcia nie zdając sobie z tego sprawy! Pragnąc nawiązać z kimś znajomość, rzucamy "CZAR PRZYWOŁANIA" - posługujemy się ciepłą barwą głosu, przyjaznym wyrazem twarzy, wypowiadając miłe dla ucha zwroty typu: "witaj, bardzo pragnę Cię poznać, tak bardzo Cię lubię, czy możesz podejść", itp. Jeśli natomiast mamy kogoś dosyć i usiłujemy jak najszybciej pozbyć się danej osoby, przybieramy surową pozę, głos ma teraz barwę oschłą, wyraz twarzy nieprzyjemny/groźny, używamy sformułowań typu: "idź w wulgaryzm,wulgaryzm, żegnam, nara" - CZAR ODPĘDZENIA. Siedząc przed telewizorem i oglądając np. mecz piłki nożnej, często posługujemy się ZAKLĘCIEM SUKCESU/ POMYŚLNOŚCI - "Idziesz! Idziesz wulgaryzm!!!" Jeśli jesteś żoną/partnerką, która właśnie "skasowała brykę", a nie masz pojęcia jak zakomunikować o tym facetowi, witasz go od progu w seksownej bieliźnie (MAGIA ROZKOSZY), wyprawiasz "ucztę bogów" przy świecach (MAGIA ŚWIEC), wśród zmysłowych aromatów (MAGIA AROMATÓW), poczym zaciągasz do łożnicy (MAGIA ROZKOSZY/KAMASUTRA)... Co prawda będzie zły, ale już "ŁBA CI NIE URWIE"!

MAGIA JEST NIEŚMIERTELNA! NIC, ANI NIKT NIE ZDOŁA JEJ ZABIĆ, CHOĆBY BARDZO CHCIAŁ... ZMIENIĄ SIĘ CZASY, ZMIENI NAZEWNICTWO, ALE MAGIA POZOSTANIE TA SAMA.
Używanie wulgaryzmów na forum jest zabronione.
moderatorka apoteoza

Ostatnio edytowany przez AquariusAquariorum (2011-08-11 21:33:23)

http://www.youtube.com/watch?v=6223XG2r9BA

#31 2011-09-28 18:57:02

Yarick
Wkręcam się coraz bardziej

Przez wrozenie dajesz przystep demonom do swojego zycia i dlatego zaczynaja sie dziac Tobie takie zeczy, mam kolezanke ktora w czas sie z tego wycofala .Poznajac mnie zrozumiala ze jest to cos przez co sciaga na swoje zycie przeklenstwo .W koncowej fazie tego do domu przychodzily demony i dreczyly ja nie dajac spac a nawet mowiac do niej ..wiec naprawde , cieplo zachecam zerwij z tym wink

Ostatnio edytowany przez Yarick (2011-09-28 18:57:31)

#32 2011-11-23 19:15:10

elutka86
Mój jest ten kawałek podłogi

Kochani ja też słyszałam, że wróżby są sprawka tych złych mocy sad Ponoć złe moce robią wszystko by oddalić nas od Boga, stąd te cuda i proroctwa (o których mówi Pismo Święte, że będą fałszywi prorocy i niestety wielu za nimi pójdzie)... sad
Kochani znam historię człowieka który też interesował się kartami i wróżbami. Z czasem widział nawet choroby ludzi i miał różne niekontrolowane wizje. Z czasem okazało się,że te wróżby ściągały na niego same zło. Wokół niego zaczęło się dziać dużo złych rzeczy, na jego oczach działy się śmiertelne wypadki i nawet zaczął słyszeć głos który zaczynał kierować go do złych rzeczy.
Na szczęście ta historia skończyła się dobrze, bo jakimś cudem dostał Pismo Święte od sąsiadki i udało mu się uwolnić z tego zła. Głosy ustały iżecie wróciło do normy.
Pamiętajcie Kochani,że to nie są żarty sad
Bóg istnieje a szatan jest sprytny i przebiegły i naprawdę wiele zna sztuczek, żeby nas przekabacić nieświadomie na jego stronę smile Tylko proszę Was nie nazywajcie mnie od nawiedzonych itp smile Każdy w końcu ma swoje zdanie smile Pozdrawiam!!!

#33 2011-11-23 19:59:32

heathcliff
Net-facet

elutka86 - ja nie znam takiej historii, ale słyszałem taką: był sobie człowiek, czytał Pismo i miał problemy emocjonalne, zaburzenia różne, nerwice i co tylko, a wszystko spowodowane konfliktami wewnętrznymi. Gdy tylko odstawił Pismo, od razu konflikty się skończyły i żył dalej spokojnie. Jako wróżka.

W zasadzie to niektóre wspólnoty religijne mają całe wydawnictwa z historyjkami zasłyszanymi, głównie z historyjkami o cudach, o których prasa nie słyszała, badacze nie słyszeli, których nie ma nigdy na nagraniach z monitoringu, których bohaterów nie da się ustalić. Bardzo wiele różnych historyjek, które budują wiarę. Tak. smile

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

Ostatnie tematy :

Stopka forum