Sytuacja rodem z dlaczego ja? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sytuacja rodem z dlaczego ja?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Sytuacja rodem z dlaczego ja?

Hej,

podejrzewam, że mój partner mnie oszukuje. Sprawa ma się tak:

On od 3 miesięcy wynajmuje nowe mieszkanie ( twierdzi, że wcześniej nie znał tych ludzi). Mieszka w pokoju, który na pół roku zwolniła para, ponieważ gdzieś wyjechali. Co ciekawe, na fb jest jedna dziewczyna, która lubi wszystkie jego posty, weszłam na nią z ciekawości i ona ma zdjęcia robione w tym pokoju teraz jak i rok wcześniej. On te zdjęcia lubi. Do tego faktycznie napisała post, że wyjeżdża na pół roku, ale z przyjaciółką! Co ciekawe, ciągle dodaje nowe posty i wynika z nich,  że jest już w kraju. O co w tym wszystkim chodzi?? yikes Wiem, że ona tam mieszka, bo jeden ze współlokatorów mojego faceta napisał jej pod zdjęciem, żeby szybko wracała bo nie ma mu kto w mieszkaniu gotować. Na zdjęcia mojego partnera ona reaguje serduszkami! Nie wygląda mi na to, żeby miała faceta.

A sytuacja z wczoraj już w ogóle dała mi do myślenia. Spotkałam się z moim facetem wieczorem i zauważyłam, że ma na koszuli fioletowe plamy. Stwierdził, że blendował borówki do koktajlu. Dziś przeglądałam instagrama, a ona dodała zdjęcie borówek z podpisem " blendujemy" , a lokalizacja to nasze miasto!

Co mam zrobić?? Może to jakiś chory zbieg okoliczności, ale czy to nie wygląda według Was dziwnie??? Czuje się okłamywana. On o niczym nie wie, ja jej nie znam. Co mam zrobić żeby dowiedzieć się prawdy?

Nie chcę mu o tym pisać i żeby pomyślał, że go szpieguje w sieci...

Ale to wszystko wyszło przypadkiem. Co robić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sytuacja rodem z dlaczego ja?

oczywiście że cię oszukuje

3 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2018-07-01 22:09:53)

Odp: Sytuacja rodem z dlaczego ja?
gabi5242 napisał/a:

Hej,

podejrzewam, że mój partner mnie oszukuje. Sprawa ma się tak:

On od 3 miesięcy wynajmuje nowe mieszkanie ( twierdzi, że wcześniej nie znał tych ludzi). Mieszka w pokoju, który na pół roku zwolniła para, ponieważ gdzieś wyjechali. Co ciekawe, na fb jest jedna dziewczyna, która lubi wszystkie jego posty, weszłam na nią z ciekawości i ona ma zdjęcia robione w tym pokoju teraz jak i rok wcześniej. On te zdjęcia lubi. Do tego faktycznie napisała post, że wyjeżdża na pół roku, ale z przyjaciółką! Co ciekawe, ciągle dodaje nowe posty i wynika z nich,  że jest już w kraju. O co w tym wszystkim chodzi?? yikes Wiem, że ona tam mieszka, bo jeden ze współlokatorów mojego faceta napisał jej pod zdjęciem, żeby szybko wracała bo nie ma mu kto w mieszkaniu gotować. Na zdjęcia mojego partnera ona reaguje serduszkami! Nie wygląda mi na to, żeby miała faceta.

A sytuacja z wczoraj już w ogóle dała mi do myślenia. Spotkałam się z moim facetem wieczorem i zauważyłam, że ma na koszuli fioletowe plamy. Stwierdził, że blendował borówki do koktajlu. Dziś przeglądałam instagrama, a ona dodała zdjęcie borówek z podpisem " blendujemy" , a lokalizacja to nasze miasto!

Co mam zrobić?? Może to jakiś chory zbieg okoliczności, ale czy to nie wygląda według Was dziwnie??? Czuje się okłamywana. On o niczym nie wie, ja jej nie znam. Co mam zrobić żeby dowiedzieć się prawdy?

Nie chcę mu o tym pisać i żeby pomyślał, że go szpieguje w sieci...

Ale to wszystko wyszło przypadkiem. Co robić?


Przypadków nie ma. To stwierdzenie wcale nie oznacza, że jesteś oszukiwana, bo być może Twoje prżeczucia mają pokrycie w rzeczywistych faktach, ale mogą mieć zupełnie inny wydźwięk, gdy się zna cały kontekst i nie bazuje na kilku dowolnych puzzlach z układanki. Chociażby określenie „para” niekoniecznie musi oznaczać kobieta+mężczyzna.

Inna rzecz mnie bardziej zastanawia. Z jakiegoś sobie znanego powodu nie możesz iść do swojego chłopaka i podzielić się swoimi wątpliwościami/podejrzeniami, ale wolisz się nimi karmić i poszukiwać pomocy wśród osób, od których możesz dostać tylko spekulacje i przypuszczenia. Dlaczego?

Jeszcze jedno. Nie wiem, jak długo jesteście razem, ale z tego, co zrozumiałam nie mieszkacie razem, nie macie wspólnych zobowiązań ani za sobą deklaracji dozgonnej miłości, to nie rozumiem, po co Twój chłopak miałby Ciebie oszukiwać. Po co tak komplikować sobie życie?

4

Odp: Sytuacja rodem z dlaczego ja?

Czy chodzi o tego chłopaka ?
https://www.netkobiety.pl/t112308.html ?

5

Odp: Sytuacja rodem z dlaczego ja?
IsaBella77 napisał/a:

Czy chodzi o tego chłopaka ?
https://www.netkobiety.pl/t112308.html ?

Weszłam w jej profil i znalazłam aż 47 tematów, więc któryś pewnie jest o tym chłopaku. ;P

6

Odp: Sytuacja rodem z dlaczego ja?

Kurcze, torchę dużo tych chlopakow kręci się wokół ciebie.
Ale do rzeczy - naprawdę pogadaj z nim. Jak go zapytasz wprost, to się dowiesz. Nawet jeśli zaprzeczy, będzie widać po jego reakcji, czy kłamie czy nie. I tyle wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sytuacja rodem z dlaczego ja?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024