Poczucie zazdrosci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Poczucie zazdrosci

Kocham swoją dziewczynę. Myślę o niej przyszłościowo. Denerwuje mnie tyko w niej jedno zachowanie. Czasem mam wrażenie, że wzbudza we mnie zazdrość. Pierwsza sytuacja miała miejsce ponad pół roku temu. Wyjeżdżała do siostry na weekend. Zadzwoniłem do nie zapytać co u niej i powiedzieć, że kupiłem coś co chciał mieć. Po krótkiej rozmowie gdy tylko odebrała zaczęła mówić mi o jakimś chłopaku (razem siedzieli w samolocie). Opowiadała gdzie się wybiera, w jakim celu. Jak ma na imię, ile lat. Gdzie pracuje, czym się zajmuje. Na koniec z radością w głosie powiedziała, że wymienili się numerami telefonów. Nie mogłem tego dłużej słuchać i się rozłączyłem. Zaraz wyczuła, że coś jest nie tak. Pisała czy wszystko w porządku, czy coś się stało. Po chwili odpisałem jej, że sprawiła mi przykrość. Jadę specjalnie po pracy zrobić coś dla niej. Mówię jej o tym, a ona mi o tym chłopaku. Poczułem się zlekceważony. Przeprosiła mnie i przyznała rację. Bo postanowieniu się w mojej sytuacji poczułaby się tak samo. Nie zdawała sobie z tego sprawy. Po powrocie zaczęliśmy o tej sytuacji rozmawiać. Powiedziała, że ten gość ją chyba źle zrozumiał bo gdy zapytał się jej czy jestem z chłopakiem odpowiedziała, że nie. Chodziło jej, że nie jedziemy razem. Wiem, że do niej napisał, a ona mu nie odpisała. Wszystko sobie wyjaśniliśmy i było super do pewnego momentu. Niedawno wybraliśmy się razem do parku rozrywki. Bawiliśmy się przez cały sieć świetnie. Wspólna zabawa, radość, emocje, wrażenia, przeżycia, jedzenie. Wszystko było dobrze do ostatniego rollercoastera. Pech był taki że umieścili nas osobno w parach. Ja usiadłem z tyłu, a ona z jakimś chłopakiem trzy wagoniki wcześniej. Nie przeszkadzało mi to. Widziałem, że coś tam rozmawiają. Po zakończeniu jazdy wysiadłem z wagonika i zacząłem iść w jej kierunku. Widzę, że jest rozbawiona. Myślę sobie ciekawe jakie ma wrażenia z przejażdżki. Podchodzę bliżej i widzę, że mnie w ogóle nie widzi. Nawet nie szukała mnie wzrokiem. Słyszę jak mówi z uśmiechem Pa do tego chłopaka. Gdy jestem już przy niej słyszę od niej cytuję "Konrad wczoraj skakał na bungee. Przyjechał specjalnie na rollercoaster (najnowszy w tym parku), ale był nieczynny. Myślę sobie. O czym Ty do mnie mówisz? Kiedy Ty się tego dowiedziałaś? Przecież kolejka zaraz ruszyła. Byłem rozczarowany. Spodziewałem się jej wrażeń i słyszałem o tym chłopaku. Udawałem, że wszystko w porządku. Szybko jednak zauważyła, że coś jest nie tak. Momentalnie odechciało mi się wszystkiego. Postanowiliśmy wrócić. Była zaskoczona, że nie dałem jej prowadzić (zawsze pozwalam aby wracała). Będąc w samochodzie powiedziałem, że sprawiła mi przykrość. Zapytała czym. Odpowiedziałem, że nie mam ochoty rozmawiać. Nastąpiła cisza. Po pół godziny powiedziałem co mnie wkurzyło. Coś tam odpowiedziała, ale była zła, że nie chciałem z nią rozmawiać. Przez całą drogę nie odzywaliśmy się do siebie. Dopiero w domu zaczęliśmy rozmawiać. Zaczęła mnie przepraszać. Nie wiedziała, że tak to odbiorę i, że może mnie to zaboleć. Oczywiście zrozumiałą, że samej byłoby jej na moim miejscu przykro. Co robić w takich sytuacjach? Strasznie mnie to męczy. Na samą myśl się denerwuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poczucie zazdrosci

Założyłeś już dwa wątki, w których piszesz o swoim związku. Dlaczego nie kontynuujesz dyskusji w którymś z nich ?
Na forum obowiązuje zasada, że problemy / zagadnienia jednej relacji opisujemy w jednym temacie.
Dlatego też ten wątek zamykam, a Ciebie proszę, abyś pilnie zapoznał się ponownie z regulaminem forum, ze szczególnym naciskiem na punkt nr 4 postanowień szczególnych.
Stosuj się do naszych zasad i nie zaśmiecaj forum dublami istniejących wątków. IsaBella77

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024