Nie rozumiem tego faceta ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie rozumiem tego faceta !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Nie rozumiem tego faceta !

Witajcie.  Poznałam przez internet świetnego faceta . 35 lat. Jest po rozwodzie. Ja jestem wdowa i mam 2 letnią córkę.  Dużo pisaliśmy , rozmawialiśmy przez wideo rozmowę i się umówiliśmy.  Było miło wesoło.  On pytał czy nie jestem rozczarowana i czy wszystko dobrze.  Odpowiedziałam ze jest wszystko w porządku. Był po operacji nosa i miał jeszcze lekka opuchlizne ale nie przeszkadzało mi to. To świetny facet. Dokładnie taki jak go sobie wyobrażałam . Pytałam go również czy wszystko w porządku z jego strony i czy nie jest rozczarowany. Odpowiedział ze jestem piękną kobietą i jest bardzo zadowolony. Dziś napisał mi ze bardzo miło spędził ze mną czas i ze jestem wspaniałą kobieta.  Po chwili dodał : ale myślę że nie dla mnie. Jestem w szoku. Jakby mnie ktoś w pysk strzelił.  Nie potrafię tego pojąć.  Było tak świetnie mówił ze widzi że mamy wiele wspólnego a potem takie coś... ? Trudno mi się z tym pogodzić

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie rozumiem tego faceta !

Na tym etapie znajomości " nie dla mnie " chyba lekko za wcześnie uważać czy jesteś dla kogoś czy nie smile Musi mieć spore kompleksy i nie wierzyć w siebie, że tak uważa..

3

_ossi_ napisał/a:

Na tym etapie znajomości " nie dla mnie " chyba lekko za wcześnie uważać czy jesteś dla kogoś czy nie smile Musi mieć spore kompleksy i nie wierzyć w siebie, że tak uważa..

Nie koniecznie. Moze po prostu nie zaiskrzylo podczas realnego spotkania, moze realnie jestes dla niego zbyt spokojna, cicha itp. Przez ibternet latwiej sie rozmawia i mogl sie po prostu rozczarowac

Reklama

4

Jak to się stało, że jesteś wdową, skoro jeszcze kilka miesięcy temu byłaś mężatką zastanawiajaca się nad rozwodem ?
http://www.netkobiety.pl/t109630.html

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

5

Nie wydaje mi się , że nie zaiskrzylo.  Dużo rozmawialiśmy śmialismy sie utrzymywalismy kontakt wzrokowy . Nie uważam też bym okazała się za spokojna. ... za cholerę nie mogę zrozumieć tego faceta. Mówił ze wczoraj ze nawet u fryzjera nie miał kiedy być i ze ta opuchlizne ma ale mimo tego strasznie mi się podoba.nie wiem co powinnam teraz zrobic

Reklama

6

IsaBella77 napisał/a:

Jak to się stało, że jesteś wdową, skoro jeszcze kilka miesięcy temu byłaś mężatką ?

Byłam.  Byliśmy w separacji . On miał duże problemy ze sobą i z alkoholem.  Każdy mówi ze to cud ze ja i córka żyjemy.  Nie chce o tym mówić.

7

Nie wydaje mi się , że nie zaiskrzylo.  Dużo rozmawialiśmy śmialismy sie utrzymywalismy kontakt wzrokowy . Nie uważam też bym okazała się za spokojna. ... za cholerę nie mogę zrozumieć tego faceta. Mówił ze wczoraj ze nawet u fryzjera nie miał kiedy być i ze ta opuchlizne ma ale mimo tego strasznie mi się podoba.nie wiem co powinnam teraz zrobic

8

IsaBella77 napisał/a:

Jak to się stało, że jesteś wdową, skoro jeszcze kilka miesięcy temu byłaś mężatką zastanawiajaca się nad rozwodem ?

To było kilka miesięcy temu . Nikt od nikogo bez powodu nie odchodzi. Uratowałam siebie i moja córkę przed wielką tragedia. Przeszlysmy takie piekło,  że aż trudno sobie wyobrazić.

9

Ola2210 napisał/a:

Nic nie robic! Facet ewidentnie ma jakieś swoje przemyślenia, pewnie coś tam w sobie "wałkuje", może rzeczywiscie ma jakies kompleksy, albo kogoś lub coś mu przypominasz...

Na tym etapie znajomości, czasem się coś "chlapnie" jęzorem bez zastanowienia, a ponieważ druga strona zwykle nastawiona jest  na wychwytywanie wszystkiego, co jest dla niej dziwne czy inne, to stało się co się stało. Masz zupełnie niepotrzebny problem i się z nim "wijesz".

Jeśli on chce dalej utrzymywać z toba kontakt, to zachowuj sie normalnie, ale obserwuj. Do tego tematu raczej nie wracaj, chyba że on sam znowu coś zacznie w ten deseń. Jeśli natomiast skończył znajomość (bo chyba nic na ten temat nie piszesz), to znaczy, że poznał cię bliżej, przewartosciował "plusy dodatnie i plusy ujemne" i mu w całości nie za bardzo odpowiadasz. Bywa tak między ludźmi i raczej sie z tym pogódź. Może to i lepiej, że stalo się to prędzej niż później. Co zupełnie nie ma związku z tym, jaką jesteś kobietą, mądrą i atrakcyjną... Po prostu nie po drodze wam i już.

10

Napisałaś: ,,nie wydaje mi się". Właśnie- Tobie. On może mieć inne zdanie na temat iskrzenia.
Na razie niewiele możesz zrobić. Co najwyżej czekać (albo i nie) na ciąg dalszy.

11

Ola2210 napisał/a:

Olu, myślę że on w delikatny sposób chce Ci dać do zrozumienia, że nie jest zainteresowany obecnie głębszą relacją z Tobą.
Może być też tak, że w taki pokrętny sposób próbuje nieco leczyć jakieś swoje ukryte kompleksy czy frustracje. Może chodzi o to, żebyś zaprzeczyła, może chce żebyś zaczęła bardziej się starać i mocniej o niego zabiegać ?
Jakkolwiek nie będą jego intencje - poczekaj spokojnie na ruch z jego strony. Zobacz czy będzie chciał z Tobą nadal utrzymywać kontakt, czy może będzie ten kontakt wyciszał.
Zobacz jak się zachowuje w stosunku do Ciebie, poobserwuj go.
Ale staraj się nie rzucać na łeb na szyję w tą znajomość, bo widzieliście się raptem raz, a Ty wydajesz się być już baaaardzo zaangażowana w tą relację.
Doświadczyłaś wielkiej traumy, stresu i powinnaś zadbać przede wszystkim o swoje własne samopoczucie, komfort i równowagę.
Nie dokładaj sobie dodatkowych zmartwień i powodów do stresu.

It can only be accepted.

12

Właśnie napisał mi ze : "kocham inna póki co" Nie rozumiem po co to wszystko było i co znaczy te póki co .

13 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-06-13 18:47:06)

Ola2210 napisał/a:

Właśnie napisał mi ze : "kocham inna póki co" Nie rozumiem po co to wszystko było i co znaczy te póki co .

No chyba dobrze, że Ci to napisał zamiast udawać, że nie byłabyś jakimś plasterkiem... Pewnie miał inne plany wobec Ciebie, ale jak Cię spotkał, biorąc pod uwagę, że jesteś wdową od niedawna, to z nich zrezygnował - i to tylko mu się chwali. A "póki co" oznacza, że póki co, nie ma z Tobą związanych dalszych planów, a skrzywdzić Cię nie chce - i to też na plus dla niego, uważam.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
A przezroczysty napisał big_smile big_smile big_smile
A ty podobno jestes jakąś starą babą? (60 lat wtf??!). Nie wstyd ci? To jest niesmaczne jak takie stare cielsko wyzywa sie z małolatami.
Koledzy mówili, że jestes tu znana. Stara, tryskająca jadem samotna baba. To jest dopiero porażka życiowa.

14

Ola2210 napisał/a:

No to niestety wszystko jasne ...

It can only be accepted.

15

IsaBella77 napisał/a:
Ola2210 napisał/a:

No to niestety wszystko jasne ...

Nic tak naprawde między wami nie zaszło, kilka spotkań przy kawie, troche rozmów .. Nie narzucaj się, pozwól mu pozmagać się ze swoimi demonami:) Może jeszcze nie "okrzepł" po rozwodzie? Może został przez jakąś kobietę (może żonę właśnie) skrzywdzony i nie doszedł w pełni do siebie? Nie zastanawiaj sie nad tym, szkoda czasu i atłasu. A tak A' propos.... Po takich przejsciach, jakie były twoim udziałem, bądź bardziej ostrożna w zawieraniu znajomosci, zwłaszcza przez internet. Łatwo "wyłowić" w sieci ludzi którzy nie będę po gentelmeńsku informować cię o braku gotowości wejścia w związek, lub dostaniesz podobnego smsa lub wiadomość duuuużżo później, kiedy już nie będzie łatwo ogarnąć się po czymś takim, bez wymiernych szkód emocjonalnych i strat nawet finansowych. To co cię spotkało, uznaj jako dobra lekcję i dziekuj opatrzności, że taką niezbyt bolesną. wink

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie rozumiem tego faceta !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018