Oszuści matrymonialni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Oszuści matrymonialni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Oszuści matrymonialni

Witam
Może ktoś spotkał na facebook oszusta Nicholas Andrei - podszywa się pod wdowca podrywa cały czas pisze a potem nagle ląduje w szpitalu z podklejonym okiem przesyła zdjęcia ze szpitale i prosi o przelanie 250 euro na lekarza bo oczywiście został okradziony.
następnie przesyła linka na niby jakiś Bank w Kambodży potem podaje hasło i nick do banku i pokazuje ze ma 2 mln dolarów i chce je mi pokazać a potem przelać (niby jego ojca ) potem prosi o przelanie drobnej kwoty na poczet tranzakcji i wykrada dane teleadresowe.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Medulla (2018-06-12 23:38:35)

Odp: Oszuści matrymonialni

To naciągacz. Książkowy przykład. Jak chcesz stracić hajs to przelewaj.

"Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła." Carl Gustav Jung

3

zawsze mnie zaskakiwało jak można być tak lekkomyślnym i nabrać się na takie "intrygi". Kiedyś na FB zagadał mnie niby jakiś żołnierz, który "był" właśnie w Afganistanie, wdowiec z małą córeczką. Odpisałam mu, że bardzo mi miło, że do mnie napisał - mój mąż-Polak też jest w Afganistanie i bardzo mnie ciekawi jego żołnierska dola w tym kraju. No więc, gdzie stacjonuje i w jakiej jednostce, bo może blisko męża ............ Oczywiście nic z tego nie było prawdą - nie miałam żadnego męża w Afganistanie (ba... nawet męża nie miałam). Dziad mnie zablokował  smile

I adoratorzy z Bangladeszu lub Pakistanu na skype, którzy kochają Cię po 10 minutach konwersacji. Dawno temu siedziałam w hotelu i pisałam raport i "dorwał" mnie taki amigo. Ja do niego, że mam 50 lat i jestem matką 4 dzieci (nic nie jest prawdą), a on żebym mu zdjęcie posłała i czy jestem blond. Ja mu, że nie posyłam zdjęć nieznajomym, na co mi pakistańsko-"bangladeszowy" kolega odparował "nie chcesz mi posłać zdjęcia, to ty jesteś rasistką!!!!" rozśmieszył mnie do tego stopnia, że go przeprosiłam za mój rasizm - istotnie jestem białą kobietą, Polką-katoliczką i w ramach przeprosin posłałam mu "swoje" zdjęcie tj. zdjęcie Ani Rubik. Pan się obraził, że próbuję go oszukać  wink

Reklama

4

Ktoś się w ogóle łapie na taki oszustwa?

Teraz to były modne "wymuszenie na RODO". Spamowali/ują tym wszystkie firmowe maile big_smile "tylko xxxx PLN - konsultacje do rodo + sugestia, że jak nie kupisz ich "konsultacji" to już lecą z donosem do GIODO i prokuratury" big_smile.

5

To typowy oszust posługujący się wieloma skradzionymi tożsamościami. Zapewne strona banku, którą pani przesłał była podrobiona. Nic co ten człowiek pisze nie jest prawdą. Jeżeli przekazała pani swoje dane i nie daj Boże skan lub zdjęcie jakiegoś dokumentu to proszę szybko zastrzec ten dokument w banku. Proszę pamiętać żaden bank nigdy nie poprosi Panią o podanie swoich danych drogą e-mail. Takie działanie to jest 100% oszustwo.

Reklama

6

tak wygleda ten koles
-fotosik.pl/zdjecie/a77b5e65f7b64428-

7 Ostatnio edytowany przez KatN (2018-06-13 08:49:13)

Ten złodziej niejedno ma imię i niejedno zdjęcie. Może mieć też wykradzione filmy, a nawet wykradzione podstępem fotografie lub skany dokumentów. To są profesjonaliści, którzy nie cofną się przed żadnym podstępem. Obiecują pieniądze, małżeństwo, miłość, czyli to, co akurat dana osoba chce od nich usłyszeć. Wyłudzą pieniądze, albo posłużą się wykradzionymi danymi w celu dokonania dalszych oszustw, lub co gorsza malwersacji finansowych.

8

ten koleś to zapewne niczego nieświadomy facet, którego wizerunek jest wykorzystywany do tego niecnego procederu.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Oszuści matrymonialni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018