Jestem bo mam doła:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem bo mam doła:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Jestem bo mam doła:(

Hej Dziewczyny.
Mam 48 lat. Od 16-nastu siedzę w domu,czyli od dnia w którym urodziłam dziecię i czasem ta monotonia mnie dobija. Wrrrr!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj Kobietko smile

3

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj serdecznie u nas smile

4

Odp: Jestem bo mam doła:(

witaj smile

5

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj! Bywanie tutaj  to dobry sposób na monotonie smile

6

Odp: Jestem bo mam doła:(

Dzięki dziewczyny:)

7

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj serdecznie:))

8

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj i czuj sie tu dobrze smile

9

Odp: Jestem bo mam doła:(

witaj Kobietko smile czuj sie tu na forum swobodnie smile

10

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj na forum smile Mam nadzieje że pomogę Ci przerwać tą monotonie.Dziś 47 lat to dawne 37 smile Jest jeszcze pewnie duzo rzeczy których możesz jeszcze spróbować w swoim zyciu smile

11

Odp: Jestem bo mam doła:(

smile dzieki za miłe powitanie.

12

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj na forum Kobietko big_smile

13

Odp: Jestem bo mam doła:(

witam serdecznie smile

14

Odp: Jestem bo mam doła:(

Hey! Witaj serdecznie. Trzymaj się ciepło i z dala od doła. Minie. Po za gęstymi chmurami świeci słońce.

15

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj http://kobiece-forum.pl/images/smiles/wave.gif
Na monotonię w życiu musisz poszukać jakiegoś lekarstwa - ja siedze w domku od ponad 3 lat. Pierwsze dwa lata były koszmarne - ale teraz znalazłam coś dla siebie i uciekam z tej domowej monotonii. Trzymam kciuki żeby i Tobie się udało http://kobiece-forum.pl/images/smiles/console.gif

16

Odp: Jestem bo mam doła:(

Hejka
a może pomyśl o jakimś zajęciu, może spacery ze znajomymi, wyjście na fitnes czy zwyczajne pogaduchy wśród znajomych. Teraz słoneczko mocniej świeci, więc będzie łatwiej wyrwać się z domu. Choć ja uważam, że jednak praca pomaga najlepiej a przede wszystkim motywuje. Ja przynajmniej czuję się potrzebna, mam potrzebę pomalowania się, zrobienie fryzury i takie tam (choć praca którą wykonuję nie fascynuje mnie zbytnio, to cieszę się że choć taka jest, że zbieram doświadczenie i może kiedyś się z niej wyrwie smile ).
Niedawno i ja siedziałam z córcią w domu i stąd widzę ogromne zmiany pomiędzy "kura domową" a "pracującą"
Bądź dobrej myśli - Pozdrawiam...

17

Odp: Jestem bo mam doła:(

Witaj na Forum smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem bo mam doła:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024