Gdzie jest sprawiedliwosc????? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Gdzie jest sprawiedliwosc?????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Gdzie jest sprawiedliwosc?????

W skrocie opisze swoj problem. Bylam mezatka 7lat urodzilam w tym czasie dwoje dzieci . Zachowanie meza zaczelo sie z czasem diametralnie zmieniac,wyrzywal sie na mnie i na dzieciach. Nie mialam w nikim oparcia. Bylam mloda mialam zaledwie 21 lat ,balam sie co bedzie jak od niego odejde. Rodzina sie ode mnie odwrocila "bo jak ja smialam tak skazic idealny wizerunek rodziny" i odejsc od meza. Pracowalam w delegacjach,maz byl zbyt leniwy zeby utrzymywac rodzine,o dzieci tez nie mial czasu dbac. Po ktoryms zjezdzie z delegacji oznajmil mi ze sie wyprowadzamy do jego rodzicow zeby mama pomogla mu sie opiekowac dziecmi, a ja naiwna uwierzylam. Bylo to 8lat temu i wtedy widzialam ostatni raz dzieci. Wyrzucil mnie z domu jak psa na ulice,a dzieciom wmowil ze ich mama nie zyje. Moj rozwod zakonczyl sie rok temu,dzieci nie odzyskalam co wiecej nie moge sie nawet z nimi widziec,jesli on sie nie zgodzi. Sad nie mial mi nic do zarzucenia,procz tego ze pracowalam i zostawilam dzieci pod jego opieka. Ja sie pytam czy pozostawienie dzieci pod opieka ojca w czasie kiedy jestem w pracy jest rownoznaczne z porzuceniem dziecka na ulicy??????nie potrafie tego zrozumiec bol jest niewyobrazalny,nie da sie go porownac z zadnym bolem. Przez 9 miesiecy nosilam pod sercem moje dwie kruszynki wychowywalam jak potrafilam najlepiej a sad przyznal racje takiemu smie.....?????nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie....nie znam drugiego takiego przypadku zeby sad nie majac podstaw pozwolil odebrac matce dzieci....

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie jest sprawiedliwosc?????

Musisz się odwolywac!!!
Przecież to nie jest normalne.
Nie poddawaj się, na pewno jest jakieś wyjście!
A wątek przenieś może do działu PSYCHOLOGIA i spróbuj się też doradzić w dziale o prawie.

Ale troll.

Reklama

4

To raczej nie jest prawdziwa opowieść big_smile Bez przesady, że coś takiego się stało i jeśli już ojciec jakimś cudem dostałby opiekę nad dziećmi, to nie na wyłączność i nie zabrałby ci praw rodzicielskich. Także bzdura.

Są dwa światy i nas jest dwoje
Do swych miejsc przypiętych jak rzepy.....

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Gdzie jest sprawiedliwosc?????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018