Problemy w związku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Problemy w związku.

Jesteśmy z sobą rok. Mamy problemy. Ostatnio nie wytrzymałam i ucięłam kontakt na kilka tygodni.

Próbujemy jednak odbudować związek. Mieszka parę kroków ode mnie a ciężko się spotkać.
Dziś w końcu zapytałam kiedy będziemy mogli się spotkać, on żebym dała propozycję. Mówię, że jakoś na dniach wieczorem. Zaczął się wściekać, że traktuję go instumentalnie, jak zabawka na miły wieczór, ze się mózgiem z d... zamieniłam. Że to ma być związek na życie?

Wysiadam, nie daję rady psychicznie... Dodam, że facet ma 41 lat i jest zagorzałym katolikiem. I tak uprawialiśmy już seks kilkadziesiąt razy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy w związku.

Czy to normalne, że można się tak oburzyć na wieczorne spotkanie? Przecież spędzaliśmy już wspólnie wieczory.

3

Odp: Problemy w związku.

Odpowiedź " na dniach, wieczorem " nie jest odpowiedzią i nic nie znaczy konkretnego. Czemu w ciągu dnia się nie możecie spotkać? albo po południu? a Ty ile masz lat?

4

Odp: Problemy w związku.

To się nazywa oszczędne gospodarowanie prawdą i manipulowanie nią. Nic nie mówisz skąd się wzięły wasze problemy. Do tego jedno zdanie przeczy drugiemu. Postanowiłaś uciąć kontakt na kilka tygodni, po czym mówisz, że spotkasz się jakoś na dniach wieczorem.
Myślę, że powinnaś przemyśleć przede wszystkim swoje postępowanie, bo masz na nie wpływ. I odpowiedzieć sobie na pytanie, czego Ty oczekujesz od tego związku. Odnoszę wrażenie, że podchodzisz do tego faceta i do czytelnika Twoich postów niepoważnie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024