Zrozumiec - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

Temat: Zrozumiec

Witam wszystkich.Chcialbym z wami podzielic sie moim problemem ktorego tak naprawde nie rozumiem.Moze wy mi pomozecie.
Ponad 5 lat temu poznalem super dziewczyne Ewe.Codziennie pisalismy do siebie i dzwonilismy.Ja i Ona bylismy po rozwodach a nasze malzenstwa zakonczyly sie tak samo a mianowicie przez zdrady naszych partnerow.Ja i Ewa gardzilismy zdrada oraz osobami ktore zdradzaja.Po jakims czasie ja i Ewa zostalismy para i zamieszkalismy razem.Ewa miala dwoje dzieci ze swojego malzenstwa ktore ja zaakceptowalem i pokochalem.Codziennie dawalismy sobie duzo uczucia i milosci,bylismy szczesliwi.Ewa ciagle mi powtazala ze mnie kocha,ze nigdy mnie nie zostawi i ze nigdy by nie zdradzila bo by nie mogla spojzec mi w oczy ani w oczy swoim dzieciom ze po zdradzie nie potrafila by sie do mnie przytulic itd.I bylo super przez  5 lat do stycznia.Wtedy zauwazylem ze jest cos nie tak ale nigdy bym nie przypuszczal tego co sie stalo.W kwietniu Ewa wykrzyczala mi ze mnie nie kocha i ze sie wyprowadza.No i tak zrobila a proba rozmowy nic nie dala.Dowiedzialem sie ze w styczniu poznala pakistanczyka a od lutego zalatwiaja papiery aby wziazc slub.Dziewczyna ktora brzydzi sie zdrady zdradzila.Dziewczyna ktora zna innego miesiac czasu chce brac z nim slub.Nie rozumiem tego,Ona nigdy taka nie byla.Od tamtej pory dostalem od Niej kilka smsow ale to byly smsy jakby pisaly 2 rozne osoby.Najpierw pisala ze teskni za mna,ze tylko mnie kocha itd a po kilku godz mnie wyzywala i zaprzeczala wczesniejszym smsom.Od ponad tygodnia nie utrzymuje z nia kontaktu.Szkoda jest mi tylko dzieci bo pewnie sa zagubione.Ktos powie mi co jest grane?Ktos to rozumie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrozumiec

Mój związek zakończył się w styczniu do lutego pisał że tęskni że jednak myśli o powrocie bo wie że jednak chce być zemną i wiesz co unas też tak było pisał że tęskni a zaraz pisał że niechce byc zemną że ma mnie dosyć . W lutym poznał jakaś dziewczynę a w kwietniu się jej oświadczył po dwóch miesiącach znajomości . Ale tak się zastanawiam czy oni się nie znali już wcześniej, bo czy można się tak szybko zareczac ? Nasz związek trwał 10lat i byliśmy zaręczeni . Wiem co teraz przeżywasz i jak to boli bardzo ci współczuję .
Też nie rozumiem jak można się tak zachować ale wiem jedno musisz o niej zapomnieć i jak najszybciej uciąć kontakt do zera .

3

Odp: Zrozumiec

Przykro mi:-( ja wiem ze z tego juz nic nie bedzie ale chcialbym zrozumiec dlaczego dziewczyna ktora gardzila zdrada-zdradzila.Co do slubu to wedlug mnie to jest chore,po miesiacu zalatwiac slub??I to z pakistanczykiem.Ewa nie przepadala za takimi ludzmi a teraz jest z nim i planuje slub.Co do kontaktu z Nia to Ona ciagle pisze i wydzwania a nawet wysyla fotki na ktorych placze i pisze ze jest nieszczesliwa.Ale po kilku godz pisze zupelnie odwrotnie.Bol napewno bedzie trwal dlugo ale mnie bardziej boli ta nieswiadomosc dlaczego to zrobila?I boje sie ze ten pakistanczyk moze ja skrzywdzic bo to inna kultura i religia

4

Odp: Zrozumiec

A co o nim wiesz? gdzie się poznali? jesteś pewien że znają się miesiąc? może jej zapłacił za małżeństwo?

5

Odp: Zrozumiec

To był mój pierwszy związek a mój ex w poprzednim związku był zdradzany i powiedział że nigdy mi tego nie zrobi bo wie jak to boli , fakt może mnie nie zdradził bo poznał ją po rostaniu ale tez niemam pewności czy jednak nie znali się kiedy byliśmy razem . Mój ex strasznie się zmienil jak zaczol pracować w swojej pracy nowej stał się zbyt pewny siebie i kawał h...
Wiesz co o to że jest innej religii chyba nie musisz się martwić moja siostra cioteczna jest z tej samej narodowości fakt przeszła na islam i jest szczęśliwa . Bardziej mnie niepokoi jej zachowanie że płacze i mówi że jest nieszczęśliwa może on ja zmusza do małżeństwa myślałeś nad tym.?

6

Odp: Zrozumiec

Nie znam tego goscia i nic o nim nie wiem a dowiedzialem sie o nim od bratowej Ewy i to ona powiedziala ze niby znaja sie od stycznia.Gdy zapytalem o to Ewe to tez potwierdzila ale jaka jest prawda to tego nie wiem.O slubie dowiedzialem sie bo znalazlem papiery z sadu i tam jest ze on i Ewa chca aby sad zgodzil sie na to zeby ten pakistanczyk  nie musial przedstawiac zaswiadczenia ze jest wolnym facetem i ze moze wziazc slub.Ze niby w jego kraju nie wydaja takich zaswiadczen.

7

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Nie znam tego goscia i nic o nim nie wiem a dowiedzialem sie o nim od bratowej Ewy i to ona powiedziala ze niby znaja sie od stycznia.Gdy zapytalem o to Ewe to tez potwierdzila ale jaka jest prawda to tego nie wiem.O slubie dowiedzialem sie bo znalazlem papiery z sadu i tam jest ze on i Ewa chca aby sad zgodzil sie na to zeby ten pakistanczyk  nie musial przedstawiac zaswiadczenia ze jest wolnym facetem i ze moze wziazc slub.Ze niby w jego kraju nie wydaja takich zaswiadczen.

Podejrzewam że znają się dużo wcześniej ale swoją drogą może naprawdę mają miedzy sobą jakiś układ z tym ślubem . Coś mi nie gra może ona się wplątała w coś glupiego

8

Odp: Zrozumiec

A gdzie ona go poznała, pytałeś ja o niego?

9

Odp: Zrozumiec
Smutnania napisał/a:

To był mój pierwszy związek a mój ex w poprzednim związku był zdradzany i powiedział że nigdy mi tego nie zrobi bo wie jak to boli , fakt może mnie nie zdradził bo poznał ją po rostaniu ale tez niemam pewności czy jednak nie znali się kiedy byliśmy razem . Mój ex strasznie się zmienil jak zaczol pracować w swojej pracy nowej stał się zbyt pewny siebie i kawał h...
Wiesz co o to że jest innej religii chyba nie musisz się martwić moja siostra cioteczna jest z tej samej narodowości fakt przeszła na islam i jest szczęśliwa . Bardziej mnie niepokoi jej zachowanie że płacze i mówi że jest nieszczęśliwa może on ja zmusza do małżeństwa myślałeś nad tym.?

I oczywiście mieszkają w Polsce?

10

Odp: Zrozumiec

Wlasnie tez tutaj mi duzo rzeczy nie pasuje.To co sie dzieje to nie jest ta sma Ewa bo ona miala zasady,miala swoja wartosc itd a teraz to jest zupelnie inna osoba.No i po co ciagle mi wypisuje smsy skoro jej powiedzialem zeby wiecej nie pisala.Ja jej powiedzialem ze ma co wybrala i ze z nami koniec.Ehh nic z tego nie rozumiem.

11

Odp: Zrozumiec

Ponoc poznali sie na necie ale tego nie wiem chociaz to moze byc prawda bo on mieszka okolo 350 km od naszej miejscowosci.Z tego co wiem to narazie sa w Polsce ale wiem tez ze Ewa zlozyla papiery na paszport.Wiem tez ze ciezko jest im sie komunikowac bo on polskiego nie zna a z angielskim tez nie za bardzo.Tylko ja to wiem od osob trzecich wiec prawda moze byc inna

12

Odp: Zrozumiec
maku2 napisał/a:
Smutnania napisał/a:

To był mój pierwszy związek a mój ex w poprzednim związku był zdradzany i powiedział że nigdy mi tego nie zrobi bo wie jak to boli , fakt może mnie nie zdradził bo poznał ją po rostaniu ale tez niemam pewności czy jednak nie znali się kiedy byliśmy razem . Mój ex strasznie się zmienil jak zaczol pracować w swojej pracy nowej stał się zbyt pewny siebie i kawał h...
Wiesz co o to że jest innej religii chyba nie musisz się martwić moja siostra cioteczna jest z tej samej narodowości fakt przeszła na islam i jest szczęśliwa . Bardziej mnie niepokoi jej zachowanie że płacze i mówi że jest nieszczęśliwa może on ja zmusza do małżeństwa myślałeś nad tym.?

I oczywiście mieszkają w Polsce?

No oczywiście że nie bo moja rodzina zaakceptowała go ale i tak jej mówią swoje  a raczej jemu że jak ja skrzywdzi będzie miał doczynienia z nimi . Ja trochę tego nie rozumiem bo ona jak mieszkała w Polsce była buntowniczka kiedyś sluchala rocka nosiła glany na czarno się ubierała a teraz lata w tych szatach kobiet z długimi sukniami bo oczywiście nie wolno jej nogi pokazywać nawet na plażę chodzi tak ale to jej życie i jej sprawa widać że jest szczęśliwa .

13

Odp: Zrozumiec

Ja chcialem sie spotkac z Jej dziecmi bo przez 5 lat bylem dla nich jak tato ale nie zgodzila sie

14

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Ktos to rozumie?

Nie idzie tego pojąć.

15

Odp: Zrozumiec

Cos czuje ze nigdy nie dowiem sie prawdy.I nigdy nie zrozumiem tego co sie stalo.

16

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Cos czuje ze nigdy nie dowiem sie prawdy.I nigdy nie zrozumiem tego co sie stalo.

Wiele z nas po rostaniu zostaje z takim problemem czemu tak się stało i on/ona się tak zmienila. U ciebie bardziej mnie jednak nie pokoi ślub z tym obcokrajowcem i pisanie jej do ciebie że jest nieszczęśliwa może próbuje pomocy w taki sposób .

17

Odp: Zrozumiec

Mnie dziwi i slub i jej zachowanie.Ona naprawde gardzila zdrada i zawsze powtarzala ze nigdy nie byla by wstanie tego zrobic.Ze ja to obrzydza itd.Naprawde nie wiem co mam o tym myslec.Te jej smsy tez mnie zastanawiaja.Ale gdybym nawet chcial jej pomoc to nie moge bo Ona nie chce.W niedziele otrzymalem od Niej smsy w ktorych mnie wyzywala bez powodu ja nic nie odpisalem a w poniedzialek napisala dlaczego sie nie odzywam to wyslalem Jej to co mi wysylala to odpisala ze to nie Ona pisala.Wiec kto??To jest tak jakby pisaly do mnie dwie rozne Ewy

18

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Mnie dziwi i slub i jej zachowanie.Ona naprawde gardzila zdrada i zawsze powtarzala ze nigdy nie byla by wstanie tego zrobic.Ze ja to obrzydza itd.Naprawde nie wiem co mam o tym myslec.Te jej smsy tez mnie zastanawiaja.Ale gdybym nawet chcial jej pomoc to nie moge bo Ona nie chce.W niedziele otrzymalem od Niej smsy w ktorych mnie wyzywala bez powodu ja nic nie odpisalem a w poniedzialek napisala dlaczego sie nie odzywam to wyslalem Jej to co mi wysylala to odpisala ze to nie Ona pisala.Wiec kto??To jest tak jakby pisaly do mnie dwie rozne Ewy

Z tego co piszesz wydaje się jakby miała rozdwojenie jaźni ale to by się wcześniej ukazało . Może jakieś narkotyki jej daje bo to naprawdę jest dziwne chyba że on jej każe pisać takie rzeczy . Ona niema jakiejś rodziny żeby zainteresowali się nią ? Wiesz co niewiem ogólnie doradziła bym ci żebyś zablokował ja ale z drugiej strony mam wrażenie jakby ona miała jakieś kłopoty .

19

Odp: Zrozumiec

To jest dorosła kobieta.
Pchając się w próby pomocy jej będziesz pogrążał tylko i wyłącznie siebie. Skoro taką podęła decyzję to blokuj wszystkie próby i możliwości kontaktu i już. Niech wychodzi za mąż za kogo chce.

20

Odp: Zrozumiec

I tak zrobie bo z tego co widze to jest granie na moich uczuciach.Masz racje ze wybrala co chciala i to jest Jej decyzja.Mnie boli bo boli ale nie bylbym w stanie byc z kims kto mnie zdradzil.

21

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

I tak zrobie bo z tego co widze to jest granie na moich uczuciach.Masz racje ze wybrala co chciala i to jest Jej decyzja.Mnie boli bo boli ale nie bylbym w stanie byc z kims kto mnie zdradzil.

I słusznie tak powinieneś zrobić zero kontaktu z nią i poblokowac . Ja się dlatego pytałam czy niema ona jakieś rodziny żeby zajęli się nią i jej dziwna sytulacja. Wiele ludzi się pakuje w dziwne układy . Niech im się żali a nie tobie .

22

Odp: Zrozumiec

A Ty widziałeś tego gościa?
Czy żyliście w wolnym związku bo tak chcieliście czy też Ty nie chciałeś brać ślubu?
Może ona w ten sposób odgrywa się na Tobie?
A może on nie istnieje i chce Ciebie zmanipulować żebyś się zdeklarował i po to wymyśliła faceta?

23

Odp: Zrozumiec

Widzialem na fb i wyslala mi z nim zdjecie.Niby to nic jeszcze nie znaczy ale po co by miala to robic??A druga sprawa to mam dokumenty z sadu i tam sa jego dane i ewy wiec az tak by nie kombinowala.Zylismy w wolnym zwiazku,byl czas rozmow o slubie ale ostatecznie nie podjelismy decyzji.Gdyby naprawde chodzilo o slub to chyba by to inaczej rozegrala.Oczekiwalismy tez dziecka ale poronila 2 lata temu.

24

Odp: Zrozumiec

A zatem babie odwaliło, ciesz się teraz że nie macie dzieci wspólnych bo jakiś muslim by go wychowywał. Teraz ona będzie wychowywana wraz z dziećmi bo on to inna kultura, zwyczaje, wiara i za jakiś czas ona zmieni wiarę, oczywiście z MIŁOŚCI.
Tylko nie daj sie wrobić w jej powrót.

25

Odp: Zrozumiec

Chyba wlasnie to jest prawidlowa odpowiedz ze jej odwalilo.Napisze jeszcze co bylo wczoraj i dzisiaj.Wczoraj napisala do mnie smsa w sprawie ktora juz obgadalismy i zalatwilismy.Nie odpisalem na smsa.Po okolo 2 godz dzwonila do mnie a ja nie odebralem telefonu.Wtedy dostalem od niej drugiego smsa i bylo tam napisane-ty chu ty poje ty deb itd dlaczego nie odbierasz.Nie zareagowalem.A dzisiaj okolo godz 17 dostalem od niej smsa i napisala w nim-dlaczego nie odpisujesz na moje smsy?dlaczego nie odbierasz telefonow?Chcialam wczoraj sie z toba spotkac i porozmawiac ale widze ze ty masz to gdzies.
I nie macie wrazenia ze to jest tak jakby pisaly dwie osoby?
Nie mam zamiaru z nia ani pisac ani gadac ani sie spotykac itd.Ona wybrala i to ona poniesie tego konsekwencje.

26

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Chyba wlasnie to jest prawidlowa odpowiedz ze jej odwalilo.Napisze jeszcze co bylo wczoraj i dzisiaj.Wczoraj napisala do mnie smsa w sprawie ktora juz obgadalismy i zalatwilismy.Nie odpisalem na smsa.Po okolo 2 godz dzwonila do mnie a ja nie odebralem telefonu.Wtedy dostalem od niej drugiego smsa i bylo tam napisane-ty chu ty poje ty deb itd dlaczego nie odbierasz.Nie zareagowalem.A dzisiaj okolo godz 17 dostalem od niej smsa i napisala w nim-dlaczego nie odpisujesz na moje smsy?dlaczego nie odbierasz telefonow?Chcialam wczoraj sie z toba spotkac i porozmawiac ale widze ze ty masz to gdzies.
I nie macie wrazenia ze to jest tak jakby pisaly dwie osoby?
Nie mam zamiaru z nia ani pisac ani gadac ani sie spotykac itd.Ona wybrala i to ona poniesie tego konsekwencje.

Czemu jej nie zablokujesz ? Żeby nie mogła do ciebie dzwonić i pisać .  Ja nie zauważyłam po tym co napisałeś żeby napisały to dwie osoby raczej wkurza ja to że już za nią nie latasz , nie piszesz i nie dzwonisz to cię w nerwach wyzywa . Zresztą nie rozumiem tego ma do ciebie pretensje że nie ma z tobą kontaktu jak to ona cię zostawiła ?

27

Odp: Zrozumiec

Hmm a wiesz ze nie pomyslalem o blokadzie,dzieki za podpowiedz:-)

28

Odp: Zrozumiec

Ona odeszła od Ciebie ale to nie znaczy że nie chce kontrolować Twojego życia, a może gdy tamten facet się nie sprawdzi to może będzie chciała wrócić do Ciebie? Wiesz taka kobieta bluszcz.

29

Odp: Zrozumiec

Z powrotem to nie ma szans bo ja nie chce tego,nie potrafilbym byc z kims kto zdradzil.Ale z ta kontrola to moze masz i racje ale to jej sie nie uda.

30

Odp: Zrozumiec

Zaczyna to mnie juz denerwowac.Zablokowalem jej numer tel a 10 min temu dostalem smsa z numeru jej dziecka-nie wychylaj sie tak przez balkon bo wypadniesz,ewa- nie dosc ze pisze to jeszcze tak jakby mnie szpiegowala.To chyba zaczyna podchodzic pod stalking

31

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Zaczyna to mnie juz denerwowac.Zablokowalem jej numer tel a 10 min temu dostalem smsa z numeru jej dziecka-nie wychylaj sie tak przez balkon bo wypadniesz,ewa- nie dosc ze pisze to jeszcze tak jakby mnie szpiegowala.To chyba zaczyna podchodzic pod stalking

Wiem że to będzie trudne dla ciebie ale zablokuj wszystkie nr z których ona mogła by pisać czy dzwonić . Pod stalking nie podchodzi bo każdy może cię zobaczyć na balkonie ale dręczenie smsami czy dzwonienie to tak to już podchodzi pod stalking . Jeśli się boisz że będzie cię prześladować i dręczyć zbieraj dowody np nie kasuj tego smsa oby ci się nigdy to nie przydało ale już jakiś malutki dowód masz.

32

Odp: Zrozumiec

Swoją drogą ona naprawdę ma coś z glowa to ona cię zostawiła i to dla innego a z tego co piszesz strasznie się tobą interesuje i zachowuje jakbyś to ty ją zostawił

33

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Zaczyna to mnie juz denerwowac.Zablokowalem jej numer tel a 10 min temu dostalem smsa z numeru jej dziecka-nie wychylaj sie tak przez balkon bo wypadniesz,ewa- nie dosc ze pisze to jeszcze tak jakby mnie szpiegowala.To chyba zaczyna podchodzic pod stalking

A czy Ty wiesz gdzie ona teraz mieszka?

34

Odp: Zrozumiec

No dlatego napisalem ze ona dziwnie sie zachowuje.Odeszla wiec dlaczego nie da mi spokoju?Niech sobie zyje z tym pakistanczykiem a mi da spokoj bo zaczynam to odbierac jako dreczenie.
Co do jej mieszkania to wiem na jakiej ulicy a jaki blok itp to nie wiem.

35

Odp: Zrozumiec

Na pewno musisz ją jakoś usadzić gdyż w przypadku pojawienia się u Twojego boku jakiejś pani ona będzie dążyć do rozwalenia takiego układu.

36

Odp: Zrozumiec

Dlatego ja blokuje i nie reaguje na jej smsy itd.Za tydzien zmieniam tez miejsce zamieszkania.Ta sama miejscowosc ale inne osiedle.Ona o tym nie wie.Ale jak sie uprze to wie gdzie pracuje,wie gdzie mieszka moja rodzina itd.Narazie nie bede reagowal ale jesli nie przestanie to zglosze to na policji i tyle.Co do pojawienia sie drugiej pani w moim zyciu to narazie tego nie przewiduje,najpierw musze uporac sie z tym co jest teraz i ustabilizowac swoje zycie.
A co do ewy to skoro uklada sobie zycie z innym dlaczego nia da spokoju mi??A moze chce sobie zostawic otwarta furtke jakby cos jej nie wyszlo?Ale z drugiej strony wie ze ja juz z nia nie bede wiec nie rozumiem jej zachowania

37

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Dlatego ja blokuje i nie reaguje na jej smsy itd.Za tydzien zmieniam tez miejsce zamieszkania.Ta sama miejscowosc ale inne osiedle.Ona o tym nie wie.Ale jak sie uprze to wie gdzie pracuje,wie gdzie mieszka moja rodzina itd.Narazie nie bede reagowal ale jesli nie przestanie to zglosze to na policji i tyle.Co do pojawienia sie drugiej pani w moim zyciu to narazie tego nie przewiduje,najpierw musze uporac sie z tym co jest teraz i ustabilizowac swoje zycie.
A co do ewy to skoro uklada sobie zycie z innym dlaczego nia da spokoju mi??A moze chce sobie zostawic otwarta furtke jakby cos jej nie wyszlo?Ale z drugiej strony wie ze ja juz z nia nie bede wiec nie rozumiem jej zachowania

Dziwna kobieta . Może naprawdę chce mieć furtkę otwarta albo po zerwaniu przez to  że przestałeś się odzywać i reagować na jej wyzwiska, zaczepki dostaje obsesji na twoim punkcie . Masz rację uciekaj od niej jak najdalej i oby nie dowiedziała się gdzie mieszkasz.

38

Odp: Zrozumiec

Witam,chyba wlasnie sie od Niej uwolnilem ale nie obylo sie przed wbiciem mi szpilki na koniec.Wczoraj dostalem od Ewy smsa z numeru ktorego nie znam o tresci
-Czesc,wyjezdzam na zawsze,przepraszam ze zawiodlam.Pamietaj ze zawsze bedziesz w moim sercu,zegnaj najdrozszy.

Wieczorem zadzwonil do mnie nasz wspolny znajomy ktory jest w temacie.Powiedzial mi ze pozmawial z Ewa i Ona mu powiedziala ze wyjezdza bo ja Jej juz nie kocham i ze nie walczylem o Nia.
Na sam koniec musiala mi dopiec.Zdradzila mnie,odeszla do innego a ma do mnie pretensje.Nie rozumiem tego

39

Odp: Zrozumiec
damiandami123 napisał/a:

Witam,chyba wlasnie sie od Niej uwolnilem ale nie obylo sie przed wbiciem mi szpilki na koniec.Wczoraj dostalem od Ewy smsa z numeru ktorego nie znam o tresci
-Czesc,wyjezdzam na zawsze,przepraszam ze zawiodlam.Pamietaj ze zawsze bedziesz w moim sercu,zegnaj najdrozszy.

Wieczorem zadzwonil do mnie nasz wspolny znajomy ktory jest w temacie.Powiedzial mi ze pozmawial z Ewa i Ona mu powiedziala ze wyjezdza bo ja Jej juz nie kocham i ze nie walczylem o Nia.
Na sam koniec musiala mi dopiec.Zdradzila mnie,odeszla do innego a ma do mnie pretensje.Nie rozumiem tego

Co tu nie rozumieć. Weź ją ochrzań i niech spada. Od dupy strony dawno zaczęła a chce zwalić winę na ciebie.
Moja była też tak zrobiła, wzięła ślub i mnie nie obchodzi jej życie. Jak to się mówi, "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz".
Weź się w garść. Wiadomo, 5 lat to nie 5 miesięcy, ale szkoda życia na taką ..... resztę się domyśl.

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024