Botki w maju- tak czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Botki w maju- tak czy nie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Botki w maju- tak czy nie?

Nie wiem jak u was, ale w mojej miejscowości ostatnio pogoda nie dopisuje ;-) wręcz przypomina wczesną jesień. 15-18 stopni, deszcz, zachmurzenie. Zdarza się, że widuję kobiety które do cienkich kurteczek zakładają normalne botki. Co wy na to? Hot or not?    Sama zaczęłam się wahać czy może nie włożyć takich, na małym obcasie, czarnych. Ze względu na mój niski wzrost uwielbiam dodatkowe centymetry :-D ale właśnie  w mojej głowie panuje myślenie że to jednak buty na inną porę roku i sama nie wiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Botki w maju- tak czy nie?

mnie tam już nic nie dziwi. Widuję ludzi w listopadzie w japonkach a w lipcu w kozakach więc jak dla mnie możesz sobie zakładać, co chcesz smile

3

Odp: Botki w maju- tak czy nie?

Nie wiem jakie dokładnie botki masz na myśli, ale od jakiegoś czasu ten typ obuwia, choć jednak w lekkiej, przewiewnej wersji, nosi się nawet latem, więc tym bardziej nie widzę problemu, aby zakładać je teraz.

4

Odp: Botki w maju- tak czy nie?

Wiosną nosi się trampki.

5

Odp: Botki w maju- tak czy nie?

Przy temperaturach dodatnich wiosną i jesienią noszę botki bez ocieplenia, czasem dokładam skarpetę grubą lub wkładkę wełnianą jako ocieplenie. Każdy może nosić, co chce, byleby czuł się w tym komfortowo smile

6

Odp: Botki w maju- tak czy nie?

Ja chodzę w botkach jak tylko jest ładna pogoda.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Botki w maju- tak czy nie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024