Skąd cytat, że podobno nie istnieją niewybaczalne błędy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Skąd cytat, że podobno nie istnieją niewybaczalne błędy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kokosek (2018-04-22 15:01:14)

Temat: Skąd cytat, że podobno nie istnieją niewybaczalne błędy.

Witajcie.

Mam problem i myślę, że ktoś z was mógłby mi pomóc. Poszukuję całego cytatu, który usłyszałam kiedyś od znajomego. Niestety nie mam już możliwości zapytania tej osoby. Najpewniej pochodzi z Herezji Horusa bądź fantastyki. Może się mylę i cytat jest zupełnie z innego źródła.
W tym cytacie było coś w stylu, że każdy ma na tym świecie pewien czas i to od niego zależy jak go wykorzysta. A dalej, że podobno nie istnieje coś takiego jak niewyobaczalne błędy.
Bardzo zależy mi na całym cytacie i jego źródle. Chcę przekazać taką dedykację pewnej osobie i bardzo pasuje. Może ktoś też lubi ten fragment, albo da radę ze swoją wiedzą znaleźć go u wujka Google (bo ja próbowałam kilka razy i nie widzę nic).

Pozdrawiam serdecznie,
Kokosek

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skąd cytat, że podobno nie istnieją niewybaczalne błędy.

Błędy można wybaczyć, bo z założenia, popełniamy je z winy nieumyślnej.
Kontekst przewinienia jest zatem rozstrzygający.
Co do samego cytatu, to może pochodzić z filozofii buddyzmu, ale to nic pewnego.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Skąd cytat, że podobno nie istnieją niewybaczalne błędy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024