Kamica nerkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Kamica nerkowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez marta.bakowska (2018-04-19 13:50:12)

Temat: Kamica nerkowa

Hej!
Piszę tutaj, bo może jest ktoś, kto mógłby mi pomóc sad Od paru dni pobolewają mnie okolice nerek. Czasami ten ból się nasila, wczoraj zauważyłam też u siebie krew w moczu. Jestem już zapisana na konsultację u lekarza. Boję się, że to może być kamica nerkowa ... sad Tyle się na ten temat naczytałam. Mój tata ją miał jak był młody, mówił, że to nic przyjemnego. Staram się dużo pić, 2-3 litry, ale to nie pomaga. Co robić? Jest coraz gorzej, w nocy budzę się z okropnym bólem sad

Czy ktoś miał podobne objawy do mnie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kamica nerkowa

Kamienica to w mieście może stać.
spokój się, dużo pij, może do lekarza idź prywatnie, żeby było szybciej.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Z opowieści wiem, że osoby mające "kamienicę nerkową" praktycznie mdleją z bólu.

Reklama

4

Kiedy masz te konsultacje? Daj znać jak coś. Miałam kiedyś podobny problem wink

Są dwa światy i nas jest dwoje
Do swych miejsc przypiętych jak rzepy.....

5

Jeśli oddajesz mocz w normalnych ilościach, to kamicę można wykluczyć.

Możesz mieć np. zapalenie kłębuszków nerkowych. Objawia się krwiomoczem i właśnie bólem po obu stronach z tyłu pleców pronieniującym do brzucha.
Może też występować gorączka i nudności.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

6

Moja mama to miała i ogólnie teraz chyba można taki kamień do zbadania oddać ale nie wiem dokładnie jak to działa.

"Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast być kiepską kopią kogoś innego." smile

7

Nie ma sensu się nakręcać czytając różne strony w Internecie. Nefrolog zleci badania i postawi diagnozę.

8

Dziękuję za słowa otuchy smile

Jakoś tydzień temu trafiłam na SOR i lekarze faktycznie zdiagnozowali mi kamicę nerkową. Na szczęście kamienie były bardzo małe i obeszło się bez operacji.

Muffina1 - właśnie słyszałam o czymś takim i też się zastanawiam, czy nie skorzystać, bo w końcu chodzi o zdrowie. Czy nie chodzi Ci czasami o Euksi? Bo ja o tym słyszałam.

9 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-04-30 15:06:14)

marta.bakowska napisał/a:

Dziękuję za słowa otuchy smile

Jakoś tydzień temu trafiłam na SOR i lekarze faktycznie zdiagnozowali mi kamicę nerkową. Na szczęście kamienie były bardzo małe i obeszło się bez operacji.

Jakiego typu? Może pomóc zmiana nawyków żywieniowych.

10

Muffina1 - właśnie słyszałam o czymś takim i też się zastanawiam, czy nie skorzystać, bo w końcu chodzi o zdrowie. Czy nie chodzi Ci czasami o Euksi? Bo ja o tym słyszałam.

Być może - widzę że tam można wysłać chyba do badania kamień i oni ci powiedzą, co jak i dlaczego. W sumie spoko opcja, tylko ciekawe, ile to kosztuje wink

"Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast być kiepską kopią kogoś innego." smile

11

Kurczę, zastanawiam się nad tym. W sumie pieniądze nie mają aż tak dużego znaczenia, bo chcę się w końcu WYLECZYĆ.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Kamica nerkowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018