Mężczyzna marzeń czy cham - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Mężczyzna marzeń czy cham

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 65 ]

Temat: Mężczyzna marzeń czy cham

Mój chłopak wczoraj przy kolacji zaczął wyrzucać z mojego talerza makaron na stół, mówiąc że mi pomoże...
Była to jego reakcja na fakt że jest niezadowolony z mojego sposobu jedzenia tzn zarzuca mi "że bawię się jedzeniem ,czyli nie jem tylko mieszam w talerzu". Obraziłam się na niego a on nie rozumie mojej reakcji. Co sądzicie o tym zajściu. Jakbyście postąpiły w mojej sytuacji gdy wasz chłopak swoim widelcem wyrzuca zawartość talerza na stół bo " źle konsumujecie w jego mniemaniu"???

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężczyzna marzeń czy cham
kinga1982 napisał/a:

Mój chłopak wczoraj przy kolacji zaczął wyrzucać z mojego talerza makaron na stół, mówiąc że mi pomoże...
Była to jego reakcja na fakt że jest niezadowolony z mojego sposobu jedzenia tzn zarzuca mi "że bawię się jedzeniem ,czyli nie jem tylko mieszam w talerzu". Obraziłam się na niego a on nie rozumie mojej reakcji. Co sądzicie o tym zajściu. Jakbyście postąpiły w mojej sytuacji gdy wasz chłopak swoim widelcem wyrzuca zawartość talerza na stół bo " źle konsumujecie w jego mniemaniu"???

Dla mnie zdecydowanie cham.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
kinga1982 napisał/a:

Zdecydowanie zwykły bezczelny cham i prostak prawdopodobnie wychowany przez typowych naendertali..:)

Reklama

4

znowu troll?
za duzo tych podobnych tematow...

5

mój ideał, jasne że mężczyzna marzeń, kazda kobieta o takim marzy
a tak na serio to pytanie jest na poważnie czy sobie żartujesz?

Reklama

6

Jakbym był gejem to bym się od razu zakochał.

7

A kto to jedzenie gotował bo to ważne?

8

ainaawe czyli jak ja ugotuje obiad i mąż będzie grzebał w talerzu i niechętnie jadł to mogę mu wyrzucić jedzenie na podłogę albo na głowę?

9

niech Ci kupi bierki, makaron rzeczywiście nie jest do zabawy. Zwłaszcza ugotowany big_smile

adiaphora napisał/a:

niech Ci kupi bierki, makaron rzeczywiście nie jest do zabawy. Zwłaszcza ugotowany big_smile

Też tak myślę

11

kinga1982 napisał/a:

Nie mam trzech lat a mój facet nie jest nerwową mamusią.
Jak bym postąpiła? Jak trzylatek: wywaliłabym talerz na podłogę i rozryczałabym się.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

12 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-04-17 14:01:52)

gojka102 napisał/a:
kinga1982 napisał/a:

Nie mam trzech lat a mój facet nie jest nerwową mamusią.
Jak bym postąpiła? Jak trzylatek: wywaliłabym talerz na podłogę i rozryczałabym się.

E, tam od razu  na podłogę, chyba, że jego.:)
A tak poważnie, to żaden mężczyzna marzeń.

Niełatwo jest udzielać mądrych rad, lecz jeszcze trudniej umieć ich słuchać i do nich się zastosować.
Mikołaj Gogol.

13

Albo może ktoś nie ma poczucia humoru...

Zareagować mozna roznie, ale najtrudniej wytrzymać z takimi, co się obrazają.

Ja mogę sobie wyobrazić ze trzy scenariusze kiedy coś takiego mogloby byc zabawne ...

14

kinga1982 napisał/a:

Jakbyście postąpiły w mojej sytuacji gdy wasz chłopak swoim widelcem wyrzuca zawartość talerza na stół bo " źle konsumujecie w jego mniemaniu"???

Wywaliłabym mu resztę jedzenia na głowę.
Jak chamstwo, to chamstwo.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

15

To chyba nie moglo zdarzyc sie naprawde wink nikt normlany sie tak nie zachowuje i nie pisze takich rzeczy na forum -.-

Są dwa światy i nas jest dwoje
Do swych miejsc przypiętych jak rzepy.....

16

alek.sandra00 napisał/a:

To chyba nie moglo zdarzyc sie naprawde wink nikt normlany sie tak nie zachowuje i nie pisze takich rzeczy na forum -.-

Ot to.

Kolejny troll.

No chyba, że 36-letnia kobieta (1982) marzy o wojnach na żarcie - to wtedy facet marzenie, książę z bajki, normalnie.

17

dołącz filmik jak mieszasz w tym makaronie... może z mocą wyzwalania wulkanu..:D

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "

18

Wy się śmiejecie, a ja znam przypadek, gdzie kobieta po 30-tce przy ludziach potrafiła swojemu mężowi grzebać łapą w talerzu i przekładać mu kotlet z ziemniaków obok, na wolne miejsce, bo stwierdzała że przecież tak nie może być, że kotlet leży na ziemniakach albo na surówce, a nie obok na miejscu wyznaczonym na kotleta big_smile

Jak ja bym postąpiła? Dostałby zawartością talerza na głowę, wyszłabym bez słowa i tyle by mnie widział.

19

Najgorzej!!! Nadmierne zainteresowanie zawartością talerzy otoczenia kojarzy mi się z moją babcią:P

20 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-04-18 09:35:23)

no i jak tam u was? Mam nadzieje, ze dzisiaj na kolacje nie macie ryżu big_smile

21

adiaphora napisał/a:

no i jak tam u was? Mam nadzieje, ze dzisiaj na kolacje nie macie ryżu big_smile

Oby tylko nie gorący rosół smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

22

Niestety to nie było na żarty, odebrałam to jako przekroczenie jakiejś linii którą każdy sobie sam wyznacza.Oczekuje od niego przeprosin ale ich nie ma, a minęły już dwa dni od zajścia. 

Ola_la napisał/a:

mój ideał, jasne że mężczyzna marzeń, kazda kobieta o takim marzy
a tak na serio to pytanie jest na poważnie czy sobie żartujesz?

23

Ja gotowałam, ale nie byłam głodna w ten wieczór stąd moja mała aktywność przy konsumpcji.

ainaawe napisał/a:

A kto to jedzenie gotował bo to ważne?

24

Czasami w związku zatracamy obiektywny obraz nas samych, nie wiemy dlaczego druga osoba nas tak traktuje. Niby to tylko wyrzucony makaron z talerza a ja czuję się poniżona tym jego zachowaniem.

alek.sandra00 napisał/a:

25

Uwazaj, to moze byc dopiero poczatek ustawiania Ciebie. Powiedz mu, ze tylko ten jeden raz mu wybaczysz I sie tego trzymaj. Po takim zachowaniu ja bym zwyczajnie wyszla.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

26

A ta historia niestety ma jeszcze kontynuację o której już nie chciałam wspominać bo aż mi niezręcznie o tym pisać.  Po całym zajściu gdy Narzeczony  wyrzucił część zawartości mojego talerza na stół z niezadowolenia że mieszam w talerzu a nie jem,  rozpoczęliśmy burzliwą rozmowę. Powiedziałam mu ze wyrzucanie komuś zawartości talerza tylko dlatego że w jego mniemaniu źle spożywa kolacje to chamstwo! I chęć jakiejś dominacji chorej, dodałam w kłótni że on puszcza bardzo głośne  gazy przy każdej okazji żyjąc na 50 metrach z kobietą już czwarty rok! I to dopiero jest brak kultury i poszanowania przestrzeni.  A on na to że przy posiłku nie puszcza gazów.!!!!  Tak, to była jego puenta. Dodając już drugi wątek do tej rozmowy to potraficie czuć się dobrze, gdy osoba która żyje koło was beka i puszcza gazy parę czy parenaście razy na dobę będąc w tym samym pokoju lub w pokoju obok??? Historia trwa już 4 lata.

27

No nie! W pokoju obok?!

Powinien pójść do sąsiada!

28

smile dobre smile

Iceni napisał/a:

No nie! W pokoju obok?!

Powinien pójść do sąsiada!

29

kinga1982 napisał/a:

Dodając już drugi wątek do tej rozmowy to potraficie czuć się dobrze, gdy osoba która żyje koło was beka i puszcza gazy parę czy parenaście razy na dobę będąc w tym samym pokoju lub w pokoju obok??? Historia trwa już 4 lata.

gdyby chciał przy tej częstotliwosci bączyć w toalecie to musiałby z niej nie wychodzic. Wtedy byś miała pretensje, ze sie rzadko widujecie...

30

kinga1982 napisał/a:

A ta historia niestety ma jeszcze kontynuację o której już nie chciałam wspominać bo aż mi niezręcznie o tym pisać.  Po całym zajściu gdy Narzeczony  wyrzucił część zawartości mojego talerza na stół z niezadowolenia że mieszam w talerzu a nie jem,  rozpoczęliśmy burzliwą rozmowę. Powiedziałam mu ze wyrzucanie komuś zawartości talerza tylko dlatego że w jego mniemaniu źle spożywa kolacje to chamstwo! I chęć jakiejś dominacji chorej, dodałam w kłótni że on puszcza bardzo głośne  gazy przy każdej okazji żyjąc na 50 metrach z kobietą już czwarty rok! I to dopiero jest brak kultury i poszanowania przestrzeni.  A on na to że przy posiłku nie puszcza gazów.!!!!  Tak, to była jego puenta. Dodając już drugi wątek do tej rozmowy to potraficie czuć się dobrze, gdy osoba która żyje koło was beka i puszcza gazy parę czy parenaście razy na dobę będąc w tym samym pokoju lub w pokoju obok??? Historia trwa już 4 lata.

Albo się przejada i  za dużo pije piwa, albo cierpi na alergię pokarmową  i powinien się leczyć.  Tyle lat wytrzymywałaś?

Niełatwo jest udzielać mądrych rad, lecz jeszcze trudniej umieć ich słuchać i do nich się zastosować.
Mikołaj Gogol.

31

Stanowczo to kwestia za dużej ilości jedzenia.

Summerka napisał/a:

Albo się przejada i  za dużo pije piwa, albo cierpi na alergię pokarmową  i powinien się leczyć.  Tyle lat wytrzymywałaś?

32

A ty, autorko, tak zawsze grzebiesz w talerzu jak dziecko zamiast zjeść porządnie, czy tylko raz ci się zdarzyło?

33

Iceni napisał/a:

A ty, autorko, tak zawsze grzebiesz w talerzu jak dziecko zamiast zjeść porządnie, czy tylko raz ci się zdarzyło?

Iceni, nawet gdyby zawsze tak właśnie grzebała, to co w tym złego?

34 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-04-18 18:57:30)

Husky napisał/a:
Iceni napisał/a:

To samo co w wywalaniu jedzenia na stół. 

Dorosłego czlowieka obowiązują jakies tam kanony zachowania przy stole. Rozrzucanie jedzenia, tak samo jak grzebanie w talerzu, jest typowe dla trzylatków. I tak samo dorosła osoba zmuszona przez lata obserwowac jak partner(ka) je z manierami na poziomie trzylatka może w koncu zdenerwować. Posługiwać się z pewną wprawą nożem i widelcem, nie mlaskać, nie grzebać w jedzeniu jak kura uczą się dzieci na poczatku szkoły.  Nastolatki mają to juz w miarę opanowane...

35

Raz na jakiś czas.

Iceni napisał/a:

36

Iceni napisał/a:
Husky napisał/a:
Iceni napisał/a:

To samo co w wywalaniu jedzenia na stół. 

Dorosłego czlowieka obowiązują jakies tam kanony zachowania przy stole. Rozrzucanie jedzenia, tak samo jak grzebanie w talerzu, jest typowe dla trzylatków. I tak samo dorosła osoba zmuszona przez lata obserwowac jak partner(ka) je z manierami na poziomie trzylatka może w koncu zdenerwować. Posługiwać się z pewną wprawą nożem i widelcem, nie mlaskać, nie grzebać w jedzeniu jak kura uczą się dzieci na poczatku szkoły.  Nastolatki mają to juz w miarę opanowane...

Nie masz racji. Człowiek ma prawo nie mieć apetytu, a jednak chcieć przy stole dotrzymać drugiemu towarzystwa. Może nie jest to najlepsze z rozwiązań, ale porównanie grzebania w swoim talerzu z grzebaniem w cudzym, to dwa końce skali. To tak jakbym ja ukradł koledze zapalniczkę, a on w odwecie ukradł mi samochód.

37

kinga1982 napisał/a:

Naucz się kulturalnie jeść, albo poszukaj sobie takiego partnera, któremu nie przeszkadza twoje grzebanie w talerzu ... tongue

38

Nie łapię jak możecie porównywać grzebanie w swoim talerzu do wywalania czyjegoś jedzenia na stół, przecież to jakiś absurd:/

Posty [ 1 do 38 z 65 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Mężczyzna marzeń czy cham

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018