Chyba się zakochałem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chyba się zakochałem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Chyba się zakochałem

Witam drogie Panie.

Miałem kiedyś pisać o tym jak żona przyprawila mi rogi ale jakoś się pozbieralem. Od tego czasu minął ponad rok. W tym czasie pewna dziewczyna z pracy bardzo mną się zainteresowała tym że jestem zamknięty i bardzo poważny. W tamten czas nie myślałem o jakiś tam przygodach bo ledwo co się pozbieralem. Jednak zaczęła że mną pisać i pisać. Ja cały czas nie ufny, podejzliwy nie mogący się otworzyć. Zorientowałem się, że coś do niej czuje ale przeczekalem 3mc czy to nie zwykle zauroczenie. Nic sobie nie obiecywalismy. Ona przejęła inicjatywę z dotykiem, pocalunkiem. I tu zawalilem. Widziałem sygnały że jest mną zainteresowana. Nie przejalem inicjatywy. Ona się odsunela, nie odpisywala. Próbowałem porozmawiać ale raczej źle się do tego zabrałem. Zwróciłem parę razy uwagę, że jak już przeczyta wiadomość ode mnie to powinna z szacunku opisać. W swoim towarzystwie czuliśmy się dobrze. Jeszcze 3tyg się calowalismy.

I mimo mojego wieku dzisiaj zachowuje się jak szczeniak.

Ona wyjechała na weekend ze znajomymi (para plus ona plus on). Właśnie on. Tu jest sedno że możliwe iż swoje uczucia skierowała na innego. Tworzę jakieś scenariusze. Czuję że uciekła mi szansa na nową znajomość.

Jest kobietą bardzo atrakcyjna z wianuszkiem adoratorow wokoło.

I teraz jestem w kropce.
Wyznać co czuje?
Jeżeli nie szuka kontaktu, to ja też?
Może jestem kołem zapasowym?

Co myślicie? Nie wiem czy dobrze to wszystko ujalem w bardzo dużym skrócie.

Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Chyba się zakochałem

Jak nie zapytasz to nie będziesz wiedział.

Ale wszytko ma swoje miejsce i swój czas.....teraz to możesz, sobie już tylko zaśpiewać ....."zgubiłem swoje myśli, zgubiłem swój cel".

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chyba się zakochałem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018