Krwawienie po stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Krwawienie po stosunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Krwawienie po stosunku

Witam. Mam 24 lata i kilka dni temu przeżyłam swój pierwszy seks. Nie zrobiłam tego ze swoim chłopakiem, bo od kilku lat jestem sama, jednak nie żałuję tego, co się stało. Zrobiliśmy to dwa razy jednej nocy i w kilku pozycjach. Nad ranem czułam pieczenie i jak poszłam zrobić siku nie bolało, ale woda w toalecie była mocno zabarwiona krwią. Podczas stosunku mocno krwawiłam. Gdyby nie to, że uprawiałam seks w piątym dniu cyklu (kiedy miałam już resztki okresu), to pomyślałabym, że dostałam właśnie miesiączki. Przyznam, że moment, kiedy partner wprowadzał mi penisa do pochwy był bardzo, naprawdę bardzo bolesny. Prosiłam, żeby był delikatny (powiedziałam mu wcześniej, że jestem dziewicą), ale za bardzo go poniosło. Po kilku szybkich i głębokich pchnięciach już mniej bolało i nawet zaczynałam odczuwać przyjemność. Ja leżałam z wyprostowanymi nogami, a on był nade mną. Później wziął mnie od tyłu i znów pojawił się duży ból. Niestety partner nie zadbał o to, żebym była dobrze nawilżona i penetrował mnie naprawdę bardzo ostro. Pierwszego dnia musiałam często zmieniać wkładkę, bo leciała mi krew z moczem. Drugiego dnia pojawiło się na bieliźnie kilka sporych plamek krwi. Dzisiaj już rzadziej wymieniałam wkładkę, mimo wszystko zaczyna mnie niepokoić to plamienie. Chce mi się częściej siku, ale nic nie boli, może trochę szczypie. Wydaje mi się, że jestem tam po prostu mocno podrażniona, ale chcę mieć pewność czy wszystko jest ok. Czy któraś z Was też tak miała? Czy może jest to objaw jakiejś choroby? Dodam, że użyliśmy prezerwatywy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krwawienie po stosunku

idź do ginekologa.
Ja bym obstawiała po prostu rozwalone naczynka i jakieś otarcie przez niedostateczne nawilżenie.

3

Odp: Krwawienie po stosunku

Spokojnie, nie panikuj. Po rozpoczęciu współżycia z reguły zawsze są jakieś niespodzianki i czasami dyskomfort. Zrób kilkunastodniową przerwę aby twoje wnętrze wróciło do normy i następne razy będą co raz lepsze. Nie ukrywam, że miałam podobne problemy kiedy startowałam w sferę intymności. Nie zapomnę też swojego pierwszego razu czyli bólu z tym związanego. Dodatkowo trafiłam na nieodpowiedniego partnera, ale to już inna historia. Na koniec powiem tak:Ciesz się tym co daje tobie przyjemność i pamiętaj o zabezpieczeniach. Głowa do góry.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Krwawienie po stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024