Czarny czosnek - co to takiego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Czarny czosnek - co to takiego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czarny czosnek - co to takiego?

Witam! Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu czarnego czosnku. Ponoć powstaje w wyniku fermentacji białego. Lubię eksperymentować w kuchni i chciałabym sprawdzić ten produkt. Jednak w żadnym sklepie nie jest on dostępny. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób mogę go pozyskać? Chciałabym też dowiedzieć się czegoś więcej na temat czarnego czosnku. Czy ktoś z Was może go próbował i mógłby napisać coś odnośnie smaku lub aromatu?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarny czosnek - co to takiego?
krupierka34 napisał/a:

Witam! Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu czarnego czosnku. Ponoć powstaje w wyniku fermentacji białego. Lubię eksperymentować w kuchni i chciałabym sprawdzić ten produkt. Jednak w żadnym sklepie nie jest on dostępny. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób mogę go pozyskać? Chciałabym też dowiedzieć się czegoś więcej na temat czarnego czosnku. Czy ktoś z Was może go próbował i mógłby napisać coś odnośnie smaku lub aromatu?

Wpisałam "czarny czosnek" w google i wyskoczyło kilka sklepów internetowych,w których można kupić.

toeamo napisał/a:
Rozbawiłaś mnie. smile Powiedzmy, że stoi za mną kogoś pokrzywdzony na tym forum.

3

a tez chroni przed wampirami? wink

Nie uzywalam i jakos specjalnie mnie nie ciągnie, ale tak jak Gojka napisała, możesz zamowic w sieci i zakosztowac. Ceny do przeżycia wink

Reklama

4

Dość często korzystam z czarnego czosnku podczas przygotowywania potraw z kuchni azjatyckiej. Smak jest delikatny i lekko słodkawy. Natomiast zapach bardzo różni się od tego, który kojarzy nam się z białym czosnkiem, bo są wyczuwalne nuty suszonych śliwek, grzybów i wanilii. Dzięki 60 dniowej fermentacji produkt nabiera wielu prozdrowotnych właściwości. Z tego co wiem, ciężko dostać go w sklepach stacjonarnych, a w tych ze zdrową żywnością ceny przeważnie są absurdalne. Dlatego razem z moimi znajomymi (kucharzami pasjonatami) zamawiamy poprzez stronę czarny-czosnek.pl . Znajdziesz tam jeszcze więcej przydatnych informacji na temat czarnego czosnku.

5

Ooo super! Widzę, że ceny nie są jakieś porażające, więc na pewno zamówię. Mogłabyś podać kilka przykładowych dań, do których warto dodać ten produkt? Jak na pierwszy raz nie chcę przekombinować, więc wolałabym bazować na sprawdzonym przepisie. Ponadto nie wiedziałam, że stworzono suplement diety na bazie czarnego czosnku, ciekawe czy rzeczywiście działa. Biorąc pod uwagę fakt, że jest wiosna to przydałoby się zadbać o sylwetkę.

Reklama

6

Spamerzy nabierają finezjii...

Unfu*k Yourself!

7

ha, ha. W sumie... smile

8

Aaa to krupierka ma na imię Agnes smile

toeamo napisał/a:
Rozbawiłaś mnie. smile Powiedzmy, że stoi za mną kogoś pokrzywdzony na tym forum.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Czarny czosnek - co to takiego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018