Zostać i dalej walczyć czy odejść?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Jestem w związku  facetem od 15 m- cy od pół roku mieszkamy razem.
Prze jakies 4 m-ce bylo dobrze nawet niezle sie dogadywalismy. Bylam szcesliwa.
Niestety od jakiego juz czasu nie jest dobrze ciagle sie klocimy( najczesciej o drobnostki) nie rozumiemy sie obydwoje jestesmy uparci
i zadne nie chce ustapic.
Mamy inne podejscie do zycia czego innego oczekujemy... Mamy inne zainteresowania co sprawia ze nie bardzo mozemy spedzac aktywnie razem czas.
Meczy mnie juz to ze 3 dni jest dobrze a 3dni zle... I tak w kółko...
Do tego dochodzi moja zazdrosc spowodowana zdarzeniami z mojego poprzedniego zwiazku co sprawia ze trudno mi jest zaufac..
Doradzcie co zrobic???
Ja bardzo go kocham i mi zalezy ale nie mam juz sliy podobnie jak on....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

rozmawiajcie o tej sytuacji, dążcie do kompromisu.
to że nie spędzacie razem każdej chwili wcale nie uważam za złe. możecie pózniej nawzajem opowiadać sobie o zdarzeniach na tych zajęciach.
musisz oddzielić to co było- jesteś teraz w nowym związku i ataki nieuzasadnionej zazdrości nie pomagają.

3

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Tu nie chodzi o spedzanie kazdej chwili razem tylko o to zeby spedzac ten czas inaczej anizeli  wy  domu albo w kinie czy teatrze.
Ja lubie aktywnie spedzac czas on niby tez tylko inaczej niz ja.
A co do kompromisu to moze raz udalo nam sie na takowy pojsc.
A tak to wiecej nie bo oboje lubimy postawic na swoim.
Jeśli chodzi o pogodzenie się to jest tak ze jak ja chce to on nie i odwrotnie.
A co do mojej zazdrosci to naprawdę się staram ale czasem wybucham o byle co no i znów kłótnia bo to silniejsze ode mnie:/
I nie potrafię temu zaradzić pomimo iż w tamtym związku nie jestem 2 lata to ja nadal to wszystko pamiętam i nie chcę znów zostać zraniona:(

4

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Co do zazdrości - czy Twój obecny partner dał Ci powód do tego? Wiem, że zdarzenia z przeszłości bardzo często przysłaniają Nam teraźniejszość, ale tym możesz rozwalić Wasz związek. Gdy czujesz nagły przypływ zazdrości postaraj się odwrócić swoją uwagę, pomyśl o czymś innym, odwróć wzrok - cokolwiek, co pozwoli Ci ochłonąć. Odnośnie spędzania razem czasu - to dobrze, że macie odmienne zainteresowania. Wykorzystajcie to, aby o tym rozmawiać. Poszukajcie też chociaż jednej rzeczy, która Was połączy - sport, taniec, kręgle, teatr, wspinaczka itp itd. Kłótnie i upór - hmmm skąd ja to znam wink czasami siedzę i myślę, po co taki związek? po co mam się denerować? ale wtedy myślę, o tym co by było gdyby Jego nie było i jest mi źle z ta myślą. Albo myślę, o tych dobrych chwilach. Też jesteśmy uparci, ale czasami warto wyluzować... Oczywiście zależy w jakich kwestiach i kto ma racje, ale obróć czasem Wasza kłótnię w żart. Może Jego to nakieruje i też tak zacznie robić smile powodzenia :*

5

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Przechodzicie kryzys w związku co nie oznacza od razu rozstania musicie to przeczekać to normalne..
A to że jesteś zazdrosna to dobrze ,świadczy to o tym że nie jest on ci obojętny:)
Cierpliwości

6

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Rozstać się i  przekonać się czy  możecie żyć bez siebie,ochłonąć i przekonać się czy  są to takie problemy że jest potrzeba kłótni?
.Inna metoda to rozmawiać i to dużo ale spokojnie,bez emocji.Bycie we dwoje to sztuka kompromisu.pamiętaj jesteście inni i macie inne nawyki.Wszystka można uzgodnić i dogadać się idąc małymi kroczkami a nie zaraz rewolucja.

7

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Patka, jesteście uparci i kłócicie się , napisz co osiągneliście dzieki tej upartości - jesteś szczęśliwsza? bardziej spełniona? widzisz, że twój partner się realizuje?

Jeśli nie to wybacz twarde słowa - obudź się i zacznij dbać o to co dla ciebie najważniejsze!

Jeśli to jest wolny czas - to albo znajdz kumpele, ktorym będzie odpowiadał ten sposób, a jeśli jest to związek to dbaj o niego , i zacznij od siebie, twoj facet gdy zobaczy twoje starania , może zrobi to samo.
Jesli ciagle kochacie sie - odnajdziecie się, a jesli wolicie siebie osobno - to może lepiej nie męczyć się kłótniami życie jest zbyt piękne aby tracic go na kłótnie i spróbujcie odnaleźć radość życia osobno.

8

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Do azile: nie dal mi powodow do zazdrosci....
Ale ja go czasem drecze swoimi zarzutami...
Np teraz zmienil prace a ja caly czas mysle ze on tam moze sobie kogos poznac...
Wiem to glupie ale niestety silniejsze ode mnie.
Staram sie o tym tyle nie myslec ale odkad nie mam pracy te mysli czesciej powracaja...

9

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Postaraj się to zmienić. Może masz za dużo czasu na rozmyślanie? Czasami tak jest, że człowiek z nudów zaczyna fiksować. Napisałaś, że nie masz pracy. Może to też jest powód, bo wyobrażasz sobie kobiety ładnie ubrane, piękne itd, a Ty teraz siedzisz w domku. Zacznij wychodzić, znajdź sobie zajęcie. Ja wiem po sobie, że kiedy ktoś bardzo intensywnie stara Ci się wmówić, że go zdradzasz, albo tego typu zarzuty, to takie myśli niestety przychodzą do głowy... Więc lepiej je powstrzymać i być dla mężczyzny kobietą, do której wraca bardzo chętnie po pracy aby ją zobaczyć, przytulić się, poczuć jej zapach, spędzić z nią czas, porozmawiać. A może jakaś fajna niespodzianka, która odświeży Wasz związek? Kolacja romantyczna, nowa sexy bielizna, jakiś niedrogi, fajny prezent? smile głowa do góry!!! big_smile

10

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Witam,zastanawiam się co ja bym zrobiła.....hm....Może spróbowałabym zrobić sobie przerwę w tym związku,wtedy mogłabyś się przekonać czy jest Ci lepiej bez niego czy po prostu nie możesz żyć bez niego a on bez Ciebie.....Jesteś młoda ,nic was nie trzyma ,bez zobowiązań...nic tylko testować,próbować,docierać się....Wszystko przed Tobą smile Życzę wszystkiego dobrego...

11

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Jestem załamana..... kolejna kłótnia i tyle przykrych słów z ego strony które tak bolą.....:/
rozczarował mnie tak chyba nie traktują się osoby które się kochają...
Przez niego czuje sie teraz jak smiec:/

12

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

jestem 9 lat w malzenstwie czasem bylo dobrze czasem zle ale jestem bo mamy dzieci przechodzimy kryzys juz dawno chyba te 9 lat ciagle mysle ze bedzie dobrze ale jest coraz gorze mysle po prostu ze muj maz jest przekonany ze tylko z nim moge zyc jezeli po tylu przykrosciach z jego strony wciaz jestem chociarz nie w tym samym luzku ale jestem

13

Odp: Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Dopiero niedawno zamieszkaliście ze sobą i to, co się dzieje jest zwyczajnym docieraniem. Tak właśnie miałam na początku. Po prostu dałam na luz i było lepiej. Tylko, że po 6 latach wspólnego mieszkania dziś się rozstajemy. Dlaczego? Bo nadszedł czas na ślub, bo było wygodnie a ja chciałam pewności i stabilizacji.

Nie popełniaj błędu przeciągania spraw ważnych. Daj Wam czas, ale nie tyle lat, co ja. Dziś płaczę nad moimi latami, które już nie wrócą. Bądź rozważna, obserwuj Was i wyciągaj wnioski. Jeśli po roku, dwóch dalej będzie źle, nie trzymaj się złudnych nadziei. Mężczyźni są wygodni i nie rezygnują z kucharki, praczki, sprzątaczki itd., ale do czasu. Nie daj się skrzywdzić, tak jak ja pozwoliłam. Trzymam za Ciebie kciuki i powodzenia.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zostać i dalej walczyć czy odejść??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024