Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Fair Weather Love (2018-04-12 09:07:09)

Temat: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

v

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

A myślałaś o terapii? Jeśli to depresja, to trzeba ją leczyć. Psychiatra przyjmuje bez recepty, mnie bardzo pomogły leki i wizyty u terapeuty.

Warto spróbować, po co marnować sobie życie...

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Nomen omen bylem w Warszawie w ten weekend i zwrocilem uwage w tlumie ludzi na jedna -jedyna osobe ktora emanowala szczesciem . Byla to dziewczynka ok 9 lat tanczaca w chmurze konfetti ktore porywal wiatr po dawno skonczonym ślubie przed kosciolem. Az przystanalem żeby  i na mnie trochę splynelo tego szczescia.

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Ja już depresji jako takiej nie mam . Kiedyś miałam ale teraz nie czuję jej . Czasami mam depresyjny dzień i to wszystko . Wszystko mija jednakże kiedy człowiek posiedzi trochę i porozmyśla sobie to potem jest kiepsko . Zajęcie . Jakieś zabijanie czasu to zawsze jest dobry pomysł . Chociaż nie mam w tym celu .

5 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-04-12 07:46:13)

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?
Fair Weather Love napisał/a:

Ja już depresji jako takiej nie mam . Kiedyś miałam ale teraz nie czuję jej . Czasami mam depresyjny dzień i to wszystko . Wszystko mija jednakże kiedy człowiek posiedzi trochę i porozmyśla sobie to potem jest kiepsko . Zajęcie . Jakieś zabijanie czasu to zawsze jest dobry pomysł . Chociaż nie mam w tym celu .

Nie wiesz, co Ci dolega i jak bardzo. Nie jesteś specjalistą. Od diagnozowania są specjaliści.

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, czy to tylko takie czcze pisanie?

6 Ostatnio edytowany przez Kamoa (2018-04-12 10:18:59)

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Może dziewczyno zacznij najpierw od naprawy zębów a samopoczucie od razu się poprawi, nie mówię tu o implantach ale o protezie zębowej, które nie są takie drogie, i  o ile orientuję się to w PL przysługuje raz na 5 lat proteza  ( siostra korzysta z tego przywileju)
Po drugie nie ma brzydkich kobiet, są zaniedbane, zapuszczone, a z tym  można sobie też poradzić, wystarczy zmienić fryzurę, trochę makijażu, nowa bluzka i automatycznie samopoczucie lepsze.
Nie siedż tyle i nie rozmyślaj, wyskocz czasem na fitness, kino itp... wszystko w granicy zasobności  portfela

7

Odp: Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Weź kota ze schroniska, taki maluch da CI tyle milosci, że z usmiechem na twarzy bedziesz sprzątać jego kuwetę, latać mu do sklepu po smakołyki i karmę:)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak zagłuszyć w sobie potrzebę kochania i bycia kochaną ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024