Blizna po usuwaniu pieprzyków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Blizna po usuwaniu pieprzyków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Blizna po usuwaniu pieprzyków

Hej laski. Ok. miesiąca temu usunęłam dwa pieprzyki laserem. Pomimo upływu czasu blizny nadal są lekko czerwone i widoczne. Smaruję je Contractubexem, ale podobno na efekty trzeba długo czekać. Kiedy to zniknie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Blizna po usuwaniu pieprzyków

Praktycznie są to blizny po oparzeniu, bo laser tkankę odparowuje. Takie blizny mogą blednąć miesiącami niestety. Contractubex to środek także i na blizna pooparzeniowe. Spróbuj wygooglać jakie sa inne środki. Może warto zmienić? Może warto to skonsultowac z dermatologiem.

Miałam podobne zabiegi ale po rozpoznaniu oddziaływania na okoliczne tkanki zdecydowałam się na postępowanie chirurgiczne. Blizna jak kreseczka po miesiącu prawie niewidoczna.

3

Taka rana często goi się nieco dłużnej, dlatego nie ma co panikować, a razie potrzeby warto skonsultować to z lekarzem.

Reklama

4

Contractubex jest bardzo skuteczny , z tym, że ja naklejałam na bliznę plaster ok. 3 miesięcy i wszystko ładnie zeszło, zero zgrubień, przerostów itp.

5

a gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to może spróbuj sobie plastrów sutricon, mi się one super sprawdziły, naklejałam kilka tygodni na bliznę i ani śladu po niej, mają też fajny że do blizn, na pewno kilka tygodni trzeba smarować

Reklama

6

paczuszka1 napisał/a:

Hej laski. Ok. miesiąca temu usunęłam dwa pieprzyki laserem. Pomimo upływu czasu blizny nadal są lekko czerwone i widoczne. Smaruję je Contractubexem, ale podobno na efekty trzeba długo czekać. Kiedy to zniknie?

Plastry  contarctubex są bardzo skuteczne, nakleja się je tylko na noc i wtedy działają najintensywniej. Na efekty czeka się do 3 miesięcy.

7

Ja na twoim miejscu udala sie do dematologa

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Blizna po usuwaniu pieprzyków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018