Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Poznałam dwa miesiące temu faceta na imprezie, z niezobowiązującej znajomości wyszło coś więcej, a przynajmniej tak to wyglądało. Pisaliśmy ze sobą od rana do nocy, czasem odpowiadaliśmy sobie po kilku godzinach ale kontakt był non stop. Czasem żarty, czasem flirt, takie poznawanie się. Byłam wtedy kilka miesięcy po rozstaniu ale gotowa już na nawiązanie nowej relacji, On za to jak wyszło był dopiero1,5 miesiąca sam po 3 letnim związku, dlatego nie chciałam się narzucać wiedząc jakie zamieszanie jest wtedy w głowie.
Nasza relacja kończyła się na pisaniu, ale mieliśmy plany spotkania po Jego sesji,konkretnych planów nie było ale dalej pisaliśmy. Raz wyszła już nieciekawa sytuacja, kiedy zirytowałam się na jego sposób pisania, tydzień ciszy. Sama uznałam, że pewnie przesadziłam i odezwałam się, wszystko znowu było ok. Dwa tygodnie temu znowu doszło to takiej sytuacji, tylko problem w tym że nic się nie stało.
Żartowaliśmy, komplementował mnie, wysyłaliśmy sobie zdjęcia co robimy. I nagle cisza, przestał odpowiadać na wiadomości. Kulturalnie napisałam że w takim razie dobranoc i nic, od dwóch tygodni cisza...
Nie ogarniam, rozumiem, że gdyby była jakaś kłótnia itp. ale naprawdę na nic się nie zanosiło. Czy to normalne, że facet może od tak w połowie rozmowy olać dziewczynę? W końcu swój czas też długo mi poświęcał pisząc non stop.  Kusi mnie żeby do niego napisać teraz, ale boję się że to zły pomysł...
Co mi możecie doradzić pewnie bardziej trzeźwo myślące Netkobietki ;-) ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Napisz jak ma Ci to pomoc, postaw sprawę jasno. Z drugiej strony jak on jest chwile po rozstaniu to nie widze sensu w to brnac dalej, chyba ze lubisz masochizm bo tak to wyglada. Nie chce to nie i nara. Nie zdziwie sie jak juz ma na Ciebie wylane.

3

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Myślę że On jak i Ty nie przerobiliście własnych rozstań za mało czasu upłynęło, bylibyście dla siebie tylko plasterkami na jątrzące się rany,  takie jest moje zdanie.

4

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem. Skoro on nie pisze to dlatego że nie chce. A dlaczego nie chce to w sumie chyba nie ma większej różnicy. Wasza znajomość jest na tak początkowym stadium że nie ma chyba co przeżywać.

5

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Jakoś wcześniej wkurzałam się, że jak można w ten sposób kończyć relację, że to niekulturalne, dziwne, wkurzające. Teraz po prostu olewam. Jeśli ktoś nie ma odwagi zakończyć znajomości po ludzku, cóż, jego problem. Nie ma co tracić czasu na kogoś, kto w ten sposób podchodzi do drugiej osoby.

6

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Daj spokój, nie jest Tobą zainteresowany. Nie pisz więcej a jeśli się jednak odezwie sam, olej go - ja bym tak zrobiła.

7

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Do odstrzału.
Naprawdę chce Ci się za każdym razem zastanawiać, ile czasu tym razem zajmie mu milczenie i bezczelne olewanie?

8

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?
SweetBrownie napisał/a:

I nagle cisza, przestał odpowiadać na wiadomości. Kulturalnie napisałam że w takim razie dobranoc i nic, od dwóch tygodni cisza...

Może coś się stało. Nagle zachorował, albo stracił pamięć, lub wróciła jego dziewczyna z delegacji ... przyłapała go na pisaniu i kazała zakończyć to natychmiast ...
Zapytaj wprost i poproś o szczerość, jak się nie odezwie, to chyba wiesz co to znaczy.

9

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Zazwyczaj bardzo szybko się angażuję i później cierpię jeśli relacja się kończy. Wiem, że to głupie.
To raczej nie chodzi o jego ex, widziałam jak o niej mówi, to się już wypaliło. Myślę, że jak już to poznał kogoś innego.
Znudzenie się kimś potrafię zrozumieć. To nie jest nic niezwykłego, ale nagle przerwać rozmowę? Tego już nie. Normalnie ją prowadziliśmy, w ogóle nie wyglądało jakby się coś psuło i nagle koniec. Na drugi dzień nie napisać okej, stopniowo unikać kontaktu też, ale zażartować i się wyłączyć?
Nie napisałam już więcej, ponieważ nie chciałam się narzucać, ale to tak strasznie kusi... Chyba po prostu się przyzwyczaiłam do kontaktu z Nim.

10

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Ja też myślałem bardziej o kimś nowym, niż o jego byłej partnerce.
Oczywiście dla Ciebie to żadna różnica i wiem że ludzie którzy szybko się angażują, mają potem poważne problemy.
Cóż można doradzić ... zapytaj co się stało, tak po prostu, bez żadnych podtekstów i grzecznie czekaj na odpowiedź.
Jednak jaka by ona nie była, to i tak odpuść sobie dalsze plany z tym facetem, choć być może nie otrzymasz żadnej.

11

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Raz się żyje. Zapytaj o co chodzi. Po co masz się następne tygodnie zastanawiać...

12

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Pewnie bym mogła to zrobić, bo i tak mnie to kusi, ale prawdę mówiąc bardzo obawiam się upokorzenia, że jednak nie odpisze czy coś w ten stylu. W końcu gdyby chciał to sam już dawno by do mnie napisał...

13

Odp: Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?
SweetBrownie napisał/a:

W końcu gdyby chciał to sam już dawno by do mnie napisał...

Sama sobie odpowiedziałaś na to jak postępować dalej, zapomnieć o nim, tak jak on to zrobił z Tobą.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet nie odzywa się od dwóch tygodni- odpuścić sobie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024