Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez yar3xpk (2018-03-03 18:22:12)

Temat: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Witam wszystkich mam prawie 26lat, i mam problemy ze znalezieniem dziewczyny. Byłem ogólnie w 3 zwiazkach i byly to ciezkie zwiazki. Jednak wyciagnalem wiele z tych zwiazków i wiem jakie błędy popelniałem i na co zwracać uwagę. Ale dziś mój kontakt z kobietami jest 0 i nie wiem co mam dalej robic. Przestałem szukać na siłe , ale z drugiej strony jak,nie bede dzialal to sama nie przyjdzie. Jestem otwarty towarzyski potrafie wiele zrobic nawet potrafie gotowac mam pasje gram na gitarze potrafie śpiewać co 2 dzień trenuje kalistenikę. Ale pomimo tego mam wrażenie że od pewnego czasu coś chyba ze mną jest nie tak bo dziewczyny mnie ignorują. Zaznaczam ze nie chodze do klubów ani dyskoteki bo poprostu to nie miejsce dla mnie, i nie lubię tych gatunków muzyki.
Do pubu owszem wybieram się czasem moje grono znajomych jest zacieśnione i są to pary. O rzeczach materialnych nie musze mówic bo one nie są najważniejsze ale mam prace , pieniadzę samochód, nie mam swojego mieszkania mieszkam jeszcze z rodzicami a większą częśc czasu w roku jestem w Niemczech w pracy no ale też pare miesięcy jestem w Polsce

Gdzie mogę szukać kogoś ?
Na tych portalach randkowych typu badoo itd. odpisuja mi dziewczyny zdawkowo a wiekszosc odczyta ale nic odpisze.Ewentualnie piszą nie szukam faceta albo uciekają od rozmowy jestem na zakupach więc nie mam czasu o 21.30
Mogę nawet moję zdjęcie tutaj wrzucić żeby się dowiedzieć czy faktycznie jest ze mną coś nie tak. Bo jest mi smutno i denerwuję mnie taki stan rzeczy nie mogę nikogo znaleźć jakby żadna mnie nie chciała.

Z góry dziękuje za pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Część Autorze. Z pewnością rozjazdy nie wpływają dobrze na poznanie kogoś. Żeby dziewczyna się Tobą zainteresowała musisz jej okazać dużo uwagi i poświęcić czasu. Jeśli nie będziesz jej tego okazywał to ona skupi się na tym kto jej poświęci cała swoją uwagę. Przynajmniej na początku. I bez dyskotek będzie ci trudno. Wiele osób chodzi tam gdzie nie lubi tylko dlatego że wie że tam jest szansa poznania kogoś. Kiedy już kogoś poznasz to zachowuj się jak byś był bardzo podekscytowany i niesamowicie zainteresowany. To zawsze działa. Trzeba dowartościować osobe, wtedy ona się zacznie zastanawiac kim jest ten mężczyzna ktoremu tak zawróciłam w głowie i znajomość się zacieśni.

3

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

"mytewa" Dzięki za odpowiedź. Sprawa wygląda tak że ja wiem co ma być dalej moim dziewczyną a miałem ich w życiu 3 to dawałem bardzo dużo uwagi i okazywałem że je kocham i zdobywałem prawie każdego dnia. Moim problemem jest krok nr 1. Czyli jak i gdzie poznać ?

Nie wiem zbytnio jak uwieść kobietę teraz wiem że błędem było że kiedyś nie chodziłem gdzieś "uczyć" się podrywać, jakoś moje związki po prostu była okazja i ja ją wykorzystałem. Poza tym jednak jestem facetem z zasadami i jak coś postanowiłem to łatwo tego nie złamię więc z dyskotekami może być ciężko ja ogólnie jestem gitarzystą i interesują mnie specyficzne gatunki muzyki raczej coś typu rap, techno,trance itd. no tak powiedzmy szczerze mniej niż średnio ktoś koło mnie może słuchać ale sam nie ma opcji. Niestety może wiele spowodowane jest tym że każda dziewczyna mnie zdradziła, oczywiście kiedyś jak głupi wmawiałem sobie że to moja wina ale okazało się że po prostu w pewnym momencie wybrały że mnie zdradzą. Naprawdę potrzebuję pomocy moi przyjaciele mi nie pomogą. Ja wiem jak zainteresować kobietę sobą i zawsze jestem sobą, jednak myślę że zdrady odbiły swoje piętno i jakby boję się zaufać ale trochę paradoksem jest to że boję się zaufać ale nikogo nie poznałem. Niby nic ze mną nie tak nie jest ale odkąd pamiętam mną kobiety się jakoś nie interesowały nawet w szkole, przecież nie jest chyba tak źle ze mną że mam 0 powodzenie. Trochę nie wiem smutne czy śmieszne jest to że kiedyś to ja spikłem moich przyjaciół ze sobą...a teraz jestem sam.


Mam znajomych przyjaciół ale jednak czegoś brakuje.

4

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują
yar3xpk napisał/a:

jakoś moje związki po prostu była okazja i ja ją wykorzystałem

I tak może się rozpocząć Twój 4 związek. Może jedynym problemem jest brak cierpliwości? Jak długo już jesteś sam?

Proponowałabym poznawać dziewczyny, ale nie szukać dziewczyny smile Presję łatwo wyczuć i na pewno nie jest to zachęcajace dla potencjalnej kandydatki. Nawet na klasycznych portalach randkowych lepiej nie obnosić się z tym, że szukasz dziewczyny. Możesz przecież szukać kogoś do pogadania, na jakieś konkretne wyjście, towarzyszki do jakiejś konkretnej rozrywki. Dużo łatwiej zdecydować się na wyjście do kina z facetem (który akurat nie ma z kim iść na dany film tongue ) niż stanąć do castingu na dziewczynę. Bo świadomość, że druga strona szuka związku, podświadomie tworzy w głowie dziewczyny wizję takiego castingu. I to w dwie strony. Zamiast po prostu na luzie Cię poznawać - dziewczyna zastanawia się czy nadaje się na Twoją partnerkę, czy ona  wogóle tego chce, czy ona chce Ciebie na chłopaka.
Szukaj więc nowych koleżanek, towarzystwa do czegośtam, poznawaj i baw sie dobrze tym poznawaniem. Wcześniej czy później któraś koleżanka zmieni się w coś więcej.

5

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

To i ja sie podlacze pod temat. Tylko gdzie szukac kobiet? Czemu to tak trudno przychodzi?

Mnie zostawila moja ex i ciagle nie moge przestac o niej myslec. A ona swietnie sie bawi i juz zapomniala o mnie sad co za glupie zycie! sad

6

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Kobiety są wszędzie, więc nie trzeba ich jakoś specjalnie szukać. Nie mieszkacie na odludziu prawda? Moim zdaniem może ich po prostu nie widzicie, bo nie patrzycie w tym kierunku, klapki na oczach przysłaniają widoczność dookoła. Skupiacie się nie na tym co trzeba.
Moze tez nie chodzi o samo "gdzie szukać", ale jak zaczepić, jak zagadać, jak zwrócić na siebie uwagę wink .

7

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują
tajemnicza75 napisał/a:

Kobiety są wszędzie, więc nie trzeba ich jakoś specjalnie szukać. Nie mieszkacie na odludziu prawda? Moim zdaniem może ich po prostu nie widzicie, bo nie patrzycie w tym kierunku, klapki na oczach przysłaniają widoczność dookoła. Skupiacie się nie na tym co trzeba.
Moze tez nie chodzi o samo "gdzie szukać", ale jak zaczepić, jak zagadać, jak zwrócić na siebie uwagę wink .

Ja mieszkam w Slupsku - niecale 100 tys mieszkancow. Niby sa kobiety, no ale wlasnie - jak zaczepic, zebys juz na starcie sie nie sparzyc? Bo zapewne panna powie "mam chlopaka" lub mnie oleje.

A na czym wg Ciebie trzeba sie skupic? Nie,to nie klapki. To ten paralizujacy strach...co powiedziec na start.

8

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Skupić się na czymś pozytywnym, na tym co chcesz, a nie czego NIE chcesz i czego się boisz. Dziewczyna wyczuwa Twój lęk i niepewność.
Sam piszesz, że paraliżuje Cię strach... czyli kulisz się w sobie, sztywniejesz, masz strach w oczach.... sam przyznaj, że to marny widok. Dziewczyna zwyczajnie się boi.

9 Ostatnio edytowany przez yar3xpk (2018-04-06 15:03:52)

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Ja jestem z Raciborza na śląsku. Sam jestem jakieś 3 lata. Może racja nie chodzi gdzie ale jak szukać. Oczywiście że chciałbym się zakochać itd. ale jak bym miał koleżankę/i to było by kapitalnie smile
Bo myślę że spotykając się z kobietami w ogóle to jakby oswoił bym się z takimi kontaktami a związek jakby miał powstać to by powstał. Akurat ja nie jestem nie śmiały tylko mam obawy w każdym związku zostałem zdradzony i nie że byłem słabym kochankiem czy coś. Jedna zostawiła mnie po tym jak jej zamordowali brata, byl napad na stacje benzynowa gdzie pracowal i to byl moj pierwszy zwiazek. Oczywiscie kochalem Ją i robilem wszystko zeby sie nie zalamała i zawsze byłem przy niej kiedy tego potrzebowała. Ale i tak mnie zostawiła i za 30min przyszedł jej nowy z ktorym zdradzała mnie od miesiąca. Drugi związek nie byl taki zły ale zostawiła mnie bo zdradzała mnie ze swoim bylym który siedział w pierdlu i wtedy wyszedl i Ona do niego wróciła. Trzeci związek był najdluższy 2.5roku. Od  1.5 roku oszukiwała mnie że pracuje w salonie masażu w Zabrzu okazało się że pracuje ale w salonie masazu erotycznego i oczywiście sprzedawała się tam za kasę ale dowiedziałem się tego przez głupie żarty bo kumpel mi powiedział wejdź na roksa.pl jeszcze znajdziesz tam swoją i coś mi nie dało spokoju i wszedłem i odrazu znalazlem jej profil i opinie zadowolonych klientów i zadzwonilem bylem bardzo zly i zdenerwowany i przyznała sama ze 2 razy jakims facetom za kase robiła i zakończylem natychmiast ten zwiazek. Przed tem probowala wrobic mnie w dziecko. I oczywiscie na poczatku klamala jak zadzwonilem ale po 30 min wyśpiewała wszystko. Także może mam jakiś uraz że kolejny raz coś będzie.

10 Ostatnio edytowany przez yar3xpk (2018-04-06 15:35:59)

Odp: Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Mogę nawet dać swoje zdjęcię do oceny. Nie wstydzę się a zawsze jakieś opinie nawet konstruktywna krytyka czasem jest potrzebna smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Chciałbym kogoś poznać ale mam wrażenie że kobiety mnie ignorują

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024