Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka3 (2018-02-25 12:57:49)

Temat: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Czy zdarzyło wam się kiedyś zaprosić jakaś osobę i nie przyjęła ta osoba od was zaproszenia na fb ? Jesli tak to jak zareagowaliście ? Ja miałam taką sytuację rok temu wysłałam koleżance która znam od dzieciństwa zaproszenie a ona nie przyjęła ,byłam u niej na 18 nastce kiedys razem imprezowałyśmy mamy dużo wspomnień ,czy szkolne wypady ,potem każdy poszedł w swoją stronę ona poznała faceta zamieszkała z nim potem się rozstała teraz ma innego ,jej brat mi napisał że nie przyjęła i to jej sprawa kogo chce mieć w znajomych ,dziwni czasem są ludzie nic jej nigdy nie zrobiłam zawsze jej pomagałam .Cóż nie chce to nie .Jak to się mówi nic na siłę niby taki portal społecznościowy ale widac kto jaki jest tym bardziej że wszystkich mam z jej rodziny na fb tylko nie ją .Kiedyś jej brat mi powiedział że ładna jestem i że jego siostra mówi że ładnie wyglądam  .Bardzo się zmieniła od czasów szkolnych to już nie tamta dziewczynka cicha teraz pani kierownik dom buduje zaręczona widocznie nie przyjmuje zwykłe przedstawicielki handlowe na fb .Czasem życie nas mocno zaskakuje pokazuje jacy są naprawdę ludzie .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

Czy zdarzyło wam się kiedyś zaprosić jakaś osobę i nie przyjęła ta osoba od was zaproszenia na fb ? Jesli tak to jak zareagowaliście ?

Zdarzyło mi się. Musiałam się udać na psychoterapię, bo pozbierać sie nie mogłam tongue

Ja miałam taką sytuację rok temu wysłałam koleżance która znam od dzieciństwa zaproszenie a ona nie przyjęła ,byłam u niej na 18 nastce kiedys razem imprezowałyśmy mamy dużo wspomnień ,czy szkolne wypady ,potem każdy poszedł w swoją stronę ona poznała faceta zamieszkała z nim potem się rozstała teraz ma innego ,jej brat mi napisał że nie przyjęła i to jej sprawa kogo chce mieć w znajomych ,dziwni czasem są ludzie nic jej nigdy nie zrobiłam zawsze jej pomagałam .Cóż nie chce to nie .Jak to się mówi nic na siłę niby taki portal społecznościowy ale widac kto jaki jest tym bardziej że wszystkich mam z jej rodziny na fb tylko nie ją .Kiedyś jej brat mi powiedziała że ładna jestem i że jego siostra mówi że ładnie wyglądam .Bardzo się zmieniła od czasów szkolnych to już nie tamta dziewczynka cicha teraz pani kierownik dom buduje zaręczona widocznie nie przyjmuje zwykłe przedstawicielki handlowe na fb .Czasem życie nas mocno zaskakuje pokazuje jacy są naprawdę ludzie .

Tobie też radzę terapię. Rok czasu i jeszcze to pamiętasz. Rok czasu i nadal ją stalkujesz na FB, sprawdzasz, czy ma faceta, dom i jaką ma pracę... Get a life

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

CatLady a Ty nie musisz być taka niemiła ,ja tylko zadaję pytanie a ty obrażasz ludzi .Wstyd .

4

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Ale to CatLady ma rację. Nie chce Cię mieć na fb i już. Ty też nie musisz mieć wszystkich kogo znasz. Każdy w jakiś sposób filtruje znajomych.
Jeżeli masz z tym jakiś problem to pora wybrać się na terapię, bo widocznie media społecznościowe są dla Ciebie zbyt ważne.

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Chciałabym mieć tylko takie problemy...

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

terapii nie potrzebuje ja tylko zadałam pytanie strasznie tu dużo ludzi wrednych niemiłych żal ten portal jak to usunąc

7

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

CatLady a Ty nie musisz być taka niemiła ,ja tylko zadaję pytanie a ty obrażasz ludzi .Wstyd .

Ależ ja Cię nie obraziłam. Wskaż mi, w którym miejscu powiedziałam coś obraźliwego. Byłam dość mocno sarkastyczna, bo problem jest raczej śmieszny, na poziomie nastolatki, a to forum dla dorosłych jest.

8 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2018-02-25 13:45:51)

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

.Bardzo się zmieniła od czasów szkolnych to już nie tamta dziewczynka cicha teraz pani kierownik dom buduje zaręczona widocznie nie przyjmuje zwykłe przedstawicielki handlowe na fb .Czasem życie nas mocno zaskakuje pokazuje jacy są naprawdę ludzie .

A skąd to wiesz jak nie masz z nia kontaktu?
Takie rzeczy wysnułaś li i jedynie na podstawie tego,że NIE PRZYJĘŁA ZAPROSZENIA NA FB? No weeź...
Jeśli oceniasz znajomych na podstawie tego czy przyjmują od Ciebie zaproszenie to najlepiej ich o tym poinformuj.Aż się boję co się dzieje jak już zaproszenie przyjmą...
Więc dla ich dobra lepiej żeby nie przyjmowali.
Jeeej,nawet jej brata w to wciągasz i chłopak musi się tłumaczyć dlaczego jego siostra...o matko!
Edit: poczytałam sobie Twoje posty.Ty chyba nic innego nie robisz tylko śledzisz swoich znajomych na fejsie:kto się zaręczył,kto co o kim napisał,ile kto ma gratulacji,jaki ma status.
Wybacz,normalne to chyba nie jest,skoro w co drugim swoim poście tu piszesz coś o fejsie...

9

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Niezapominajko, kiedy jeszcze byłam zarejestrowana na jednym z portali społecznościowych, też miałam podobną sytuację, kiedy usunięto mnie z grona znajomych. Ale mnie to raczej bawiło, bo niby rozmawiasz  z kimś  na co dzień, a na portalu się nie znamy, po prostu komiczna sytuacja. To zdarzenie miało na mnie  taki wpływ, że skupiłam się na realnych znajomościach, a tamte posłałam w niebyt. Ludzie czasem mają po dwie twarze, które widzisz na co dzień i te portalowe, na pokaz. Przejmować nie masz  czym, a wiedza na temat koleżanki ci się przyda na przyszłość.

10

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Ja wprawdzie wiem, że można ustawić na FB różne opcje i grupy, ale że nie chce mi się tam kombinować i mieszać, to mam tam tylko osoby z którymi mam kontakt i rodzinę. Jeżeli pojawi się ktoś, kogo daaaawno nie widziałam i ledwo kojarzę, nie przyjmuję takiego zaproszenia.
Ale jak już kogoś mam w gronie znajomych, na pewno nie usunęłabym go. dla mnie to niegrzeczność., no chyba że jakiś stalker..
Sama na pewno nie obraziłabym się, że ktoś mnie nie zaakceptował. Widocznie miał SWOJE powody, niekoniecznie związane z moja osobą.

11

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Ela210 napisał/a:

Ja wprawdzie wiem, że można ustawić na FB różne opcje i grupy, ale że nie chce mi się tam kombinować i mieszać, to mam tam tylko osoby z którymi mam kontakt i rodzinę. Jeżeli pojawi się ktoś, kogo daaaawno nie widziałam i ledwo kojarzę, nie przyjmuję takiego zaproszenia.
Ale jak już kogoś mam w gronie znajomych, na pewno nie usunęłabym go. dla mnie to niegrzeczność., no chyba że jakiś stalker..
Sama na pewno nie obraziłabym się, że ktoś mnie nie zaakceptował. Widocznie miał SWOJE powody, niekoniecznie związane z moja osobą.

Elu,z tym,że autorka napisała,że dana osoba NIE PRZYJĘŁA jej zaproszenia a nie,że ją usunęła.

12

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Nie przyjęła czy usunęła to jest prawie to samo.Nie ma się pchać tam gdzie Cię nie chcą .Co do fb to tylko fb tam dużo ludzi na pokaz wstawia foty pokazuje swoje życie prywatne ,nie żebym ją śledziła mieszka w tym samym miescie co ja nie daleko mojego domu rodzinnego to widzę ją i tym bardziej śmieszy mnie jej zachowanie że robi z siebie taką damę .

13

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

A co Ci to przeszkadza tak naprawdę?
Uraziła Twoją dumę? Co Ci zależy? Skoro ona nie chce mieć z Tobą kontaktu to po co Ty na siłę go szukasz i na siłę ją sprawdzasz na tym fb?

14

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

nikogo nie sprawdzam ,mamy ponad 50 wspólnych znaj zatem widze jak ktoś coś jej polubi czy skomentuje ma dla znaj znajomych .Prosze nie unosić się pod moim postem nikogo nie śledzę,mam swoje życie prace rodzinę i jestem w pełni usatysfakcjonowana .

15

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

Czy zdarzyło wam się kiedyś zaprosić jakaś osobę i nie przyjęła ta osoba od was zaproszenia na fb ? Jesli tak to jak zareagowaliście ? (...)

Przyjęłam do wiadomości i... nie snułam teorii spiskowych.


(...) dziwni czasem są ludzie (...)

I przez to ciekawi.


(...) Cóż nie chce to nie .Jak to się mówi nic na siłę niby taki portal społecznościowy ale widac kto jaki jest tym bardziej że wszystkich mam z jej rodziny na fb tylko nie ją .Kiedyś jej brat mi powiedział że ładna jestem i że jego siostra mówi że ładnie wyglądam  .Bardzo się zmieniła od czasów szkolnych to już nie tamta dziewczynka cicha teraz pani kierownik dom buduje zaręczona widocznie nie przyjmuje zwykłe przedstawicielki handlowe na fb .

Hm... . Poszukaj w sobie odpowiedzi na pytanie, czemu tak bardzo ta sytuacja Cię ubodła, że plujesz na koleżankę jadem.


(...) Czasem życie nas mocno zaskakuje pokazuje jacy są naprawdę ludzie .

Fakt, różne sytuacje są testem, to forum także.

16

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

Nie przyjęła czy usunęła to jest prawie to samo.Nie ma się pchać tam gdzie Cię nie chcą .Co do fb to tylko fb tam dużo ludzi na pokaz wstawia foty pokazuje swoje życie prywatne ,nie żebym ją śledziła mieszka w tym samym miescie co ja nie daleko mojego domu rodzinnego to widzę ją i tym bardziej śmieszy mnie jej zachowanie że robi z siebie taką damę .

Na FB dużo ludzi się lansuje mnie na tym badziewiu nie ma skupiam się na życiu realnym mam paru znajomych na których mogę liczyć a oni na mnie,a nie jak nie którzy mają 400 znajomych na facebooku a na piwo nie ma z kim iść parodia.

17

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Nikt tutaj się nie unosi, natomiast wszyscy próbują Ci powiedzieć, że Twój problem jest z gatunku nastoletnich. Gdyby moi 14letni kuzyni przyszli z takim problemem, powiedziałabym, żeby się nie przejmowali.
Ale Ty musisz mieć więcej niż 18 lat skoro jesteś na tym forum.

Pytanie, czemu aż tak Cię to boli, że ciągle to przeżywasz chociaż minął rok od tego wydarzenia.
Unosisz się i naskakujesz na każdego, kto Ci mówi, że Twój problem jest banalny i trochę sama go sobie tworzysz. Ale taka jest prawda.

18

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

A ja myślę że najbardziej ludzi zmienia kasa woda sodowa im uderza do głowy ,potem kolekcjonują znaj albo zazdrość że ktos lepiej wygląda .Oceniam ludzi  po tym jacy są jakie mają serce a nie co posiadają i jakie mają dochody ..Nie pluje na nią jadem nie muszę jej miec w znajomych ,mam dużo innych z którymi mam dobry kontakt ja zadałam tylko pytanie a ludzie się niektórzy burzą  że ja na kogoś pluje jadem .Zle interpretują niektórzy moje pytanie .

19

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Mój problem nie jest nastoletni ,chciałam poznac opinie innych ludzi czy też mieli taką sytuację zatem temat zakonczony .Powtarzam po raz setny .

20 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2018-02-25 15:28:14)

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

(...) Nie pluje na nią jadem nie muszę jej miec w znajomych ,mam dużo innych z którymi mam dobry kontakt ja zadałam tylko pytanie a ludzie się niektórzy burzą  że ja na kogoś pluje jadem .Zle interpretują niektórzy moje pytanie .

Źle? Skoro nie musisz mieć koleżanki wśród znajomych na FB, to czemu tak wiele miejsca jej poświęcasz? (Pytania retoryczne.)

Sporo w Tobie złości, znasz przyczynę? Jeśli nie, znajdź ją i pozbądź się złości, bo ona szkodzi... Tobie. Inni sobie z Twą złością poradzą.

21

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

smile

22

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

Nie przyjęła czy usunęła to jest prawie to samo.Nie ma się pchać tam gdzie Cię nie chcą .Co do fb to tylko fb tam dużo ludzi na pokaz wstawia foty pokazuje swoje życie prywatne ,nie żebym ją śledziła mieszka w tym samym miescie co ja nie daleko mojego domu rodzinnego to widzę ją i tym bardziej śmieszy mnie jej zachowanie że robi z siebie taką damę .

"Nie żebym śledziła" ale "tam dużo ludzi na pokaz wstawia foty".
A Ty nie możesz popatrzeć na foty bo są dostępne tylko znajomym? smile
A skąd wiesz,że robi z siebie damę? Z tego,że nie przyjęła zaproszenia? Czy z tego,że Ci cześć nie odpowiada w realu?
I tak od roku zatruwasz sobie życie takim problemem?

23

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Ło matko.
Ja mam aktualnie na fb 1180 znajomych. Ani kasy nie mam ani woda sodowa mi nie uderza do głowy, ani znajomych nie zbieram.
Mam fejsa od prawie 10 lat i przez ten czas jeżdżąc na kolonie i wyjazdy tyle dzieciaków, którymi się zajmowałam mnie dodało. A nie mam na fb nawet mojej najbliższej kuzynki - bratanicy taty.
I sukcesywnie usuwam obecnie z fejsa tych, których już nawet nie kojarzę skąd są i kiedy się poznaliśmy.

Skoro koleżanka nie ma z Tobą kontaktu to widocznie Cię nie potrzebuje.

24

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .
Niezapominajka3 napisał/a:

CatLady a Ty nie musisz być taka niemiła ,ja tylko zadaję pytanie a ty obrażasz ludzi .Wstyd .

Ale Cat ma rację. Zacznij żyć swoim życiem i tyle w temacie.

25 Ostatnio edytowany przez kao_makao (2018-02-25 16:28:42)

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Pracowałam kiedyś z pewną dziewczyną  A przez kilka miesięcy i 4 innymi ludźmi. Po kilku tygodniach dodaliśmy się wszyscy na fejsie do znajomych. Po kilku miesiącach ta dziewczyna A odeszła z pracy. Pisała do mnie na fejsie co jakiś czas, co tam w starej pracy. Ja jej odpisywałam, ale z czasem coraz mniej, bo już nie bylo wspólnych tematów. Wiem, że kontaktowała się również z innymi ludźmi z firmy. Po jakimś czasie (zauważyłam to podczas okresowej inwentaryzacji znajomych na fb) A usunęła mnie i jeszcze jedną dziewczynę z grona znajomych. Pozostałych ludzi z firmy nie usunęła. Po roku do znajomych dodałam dziewczynę z firmy, którą A miala w znajomych i A po kilku dniach wysłala mi zaproszenie do znajomych. Zaproszenia od A nie zaakceptowałam i nawet ją zablokowałam. Sądzę, że A chciała się kontaktować żeby po kilku latach znów wiedzieć co się dzieje w firmie, ale ja już jej nie chciałam znać. Skoro kiedyś mnie usunęła ze znajomych, to ja też jej nie chcę znać.

26

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

To ja pozwolę sobie na taką małą dygresję. Teoretycznie też jestem zdania, że fejsbuk to tylko fejsbuk i nie ma co do tego przywiązywać zbyt wielkiej uwagi. Nie mam praktycznie żadnych zdjęć, nic nie publikuję i mam w znajomych ledwie kilkadziesiąt osób, przy czym znam osobiście każdą z nich. Tyle teorii bo w praktyce to jest cały ten portal jest podszyty wieloma emocjami. Gdy rozstawałem się z dziewczyną po 8 latach to zmiana statusu na "wolny" była niezłą traumą i kosztowało mnie to wcale nie mało nerwów. Podobnie jak ukrywanie (bo usunąć nie byłem w stanie...) zdjęć i postów z tylu lat, które były z nią związane. Prawda jest taka, że fejs jest w Polsce już od 9 lat, wiele osób prowadzi na nim mniej lub bardziej intensywne życie, a to co tam się dzieje stanowi przełożenie na prawdziwy świat. Dlatego rozumiem autorkę, że taka pozornie bzdura jak odrzucenie zaproszenia przez koleżankę dała jej mocno do myślenia. Podobnie jak usunięcie ze znajomych jest to manifestacja jakiejś niechęci.

27

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Odrzucenie to na pewno nie jest fajne uczucie ,tym bardziej że zna się te osobe kilkanascie lat a przyjmuje co dzien osoby co ledwo zna .Uważam że trzeba bardziej patrzeć na osoby co są w naszym otoczeniu izolowac od tych co odzywają się tylko jak coś chcą jak mają interes .

28

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Ja też nie przyjmuję zaproszeń od niektórych osób nawet często spotykanych, bo np.z pracy. Nie wiedziałam, że to niegrzeczne z mojej strony. Nie odczuwam tak tego. Dawno temu (jeszcze za czasów nk) usunęłam znajomą, którą spotykałam w realu. Nie dała mi odczuć, że czuje się urażona. Rozmawiała ze mną jak przed usunięciem. Jedna bliska koleżanka z czasów studiów (mieszkałyśmy w jednym pokoju w akademiku) też nie przyjęła ode mnie zaproszenia ... i git.

29

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Może się ją zapytaj wprost, czy się  już nie chce z Tobą przyjaźnić. Bo może przez jakąś pomyłkę odrzuciła to zaproszenie? Nie wiem, spiąca mocno była i myślała, że to jakaś inna osoba, lub może coś tam źle wyklikała...? Czasem rożnie może być... Chociaż ja na Fb praktycznie nie siedze, wiec nie wiem dokładnie jak to tam jest, czy istnieje jakas szansa takiej omyłki? 
A jeśli świadomie odrzuciła to zaproszenie, to cóż, widocznie wasze drogi się rozeszły i to się zdarza. Przyjaźnie i inne relacje z ludźmi, nie są wieczne same w sobie. No chyba, że dwie strony bardzo dbają o tą relację - wtedy mogą trwać i cale życie. Ale nie wydaje mi się, że tu była taka bliska relacja, zdaje się, że te wasze złote czasy szkolne to dość zamierzchłe dzieje już smile To całkiem normalne, że takie dawne przyjaźnie, zwłaszcza te szkolne, umierają śmiercią naturalną. Rozumiem, ze to bywa przykre, no ale cóż, tak już jakoś jest i nic sie nie poradzi, do tanga trzeba dwojga...

30

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Tak wiem ,szanuje te miłe jak i negatywne komentarze.Mam ostatnio problemy w rodzinie ,spada moja samoocena sad brak humoru naciskanie ze strony rodziny sad ale to już sprawy bardziej prywatne sad

31

Odp: Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Nie sądziłam, że dorosły człowiek może mieć takie dylematy, ale zaobserwowałam, że są ludzie, którzy przeżywają i rozdmuchują drobiazgi, na które ja zupełnie nie zwróciłabym uwagi. Cóż, dla kogoś problemem będą realne wyzwania, dla kogoś innego... internet.

Na FB jestem od niedawna. Dostaję czasem zaproszenia do grona znajomych od osób, które znam np. z pracy czy jakiejś sytuacji, ale nie wszystkie akceptuję. Nie wiedziałam, że czynię tym komuś afront. To ja podejmuję decyzję, z KIM chcę kontakt utrzymywać.

Jeśli uznałabym, że z jakiegoś powodu "znajomy" dodany na FB nie powinien się tam więcej znajdować, nie miałabym żadnych wątpliwości czy skrupułów, aby go usunąć czy zablokować.

Jeśli autorka (wprawdzie zbanowana, ale nie ma to znaczenia) rzeczywiście ma taki stosunek do mediów społecznościowych, to ja się podpisuję pod wszystkimi radami pozostałych forumowiczów.

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Odrzucone zaproszenie na portalu społecznościowym .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024