Podróż życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Podróż życia

Jak wyglądała najlepsza podróż w Waszym życiu? Gdzie się wtedy udałyście? Co Was tak urzekło? Były jakieś śmieszne/szalone/legendarne sytuacje, które z rozrzewniem wspomniacie do dziś? Co miało decydujący wpływ na zadowolenie z podróży: towarzystwo, miejsce, nastawienie czy może jeszcze coś innego? Jakim środkiem transportu podrozowalyscie? Z kim wyjechałyście?

Szukam inspiracji, więc z chęcią posłucham wszystkich historii. smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podróż życia

Mam za sobą kilka podróży życia i przed sobą kolejne wink

najważniejsze towarzystwo i destynacja.

miałem też "trudne" wyprawy
tam gdzie sam wyjazd był ciężki ze względu na warunki i odmienność kultury, np. biedna afryka (nie turystyczna tanzania czy kongo)
psycha wtedy dostaje ostro, ale po czasie człowiek już inaczej na to patrzy - jak na niesamowite doświadczenie

3

beckett, napisałam jak coś pm do Ciebie. Jakbyś miał chwilę, to byłabym wdzięczna za odp. wink

Reklama

4

przepraszam za poślizg, nie zauważyłem.
odpisałem smile

5

Dla mnie podróżą życia była pierwsze wyprawa do USA. Kolejne już nie cieszą tak bardzo wink

Reklama

6

A dla mnie do Kanady.Wszystko nowe-od klimatu,przez krajobraz,nieogarnięte przestrzenie po kuchnię smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-05 23:01:26)

Najlepiej zainwestowanymi pieniędzmi w moim przypadku była podróż do Chin. Razem z mężem zafundowaliśmy sobie taki prezent na 20 rocznice ślubu, oczywiście korzystając z oferty biura podróży, w tym wypadku było to reklama na naszym forum jest płatna i wszystkim polecam taką przygodę. Wycieczka była dopracowana w każdym szczególe, nie było miejsca na nudę, ale wróciliśmy tacy szczęśliwi z cudownymi doświadczeniami smakowymi i wzrokowymi. Magia!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018