Sex...Cialo otyle vs cialo fit, cialo "Curvy" zdrowo odzywiane. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Sex...Cialo otyle vs cialo fit, cialo "Curvy" zdrowo odzywiane.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

1 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 23:11:29)

Temat: Sex...Cialo otyle vs cialo fit, cialo "Curvy" zdrowo odzywiane.

Czytam wiele, obserwuje mezczyzn i zadziwnia mnie niezwykle zjawisko.
Sa mezczyzni ktorym bardziej podobaja sie, podniecaja ich brzydkie ciala kobiece czyli:
Otyle ciala z duzym celulitem brzydko wygladajace z brzydko skora na ciele, wola takie cialo, takie ich bardziej podnieca,
niz cialo zdrowo odzywiajace sie, uprawiajace sport, zdrowo ladnie wygladajace, nie mam tu na mysli bardzo chudych cial.
I nawet ciala typu Curvy/zaokraglone ladnie kobieco go nie podniecaja, tylko otyle.
Ma ktos pomysl skad to sie bierze?

Wielka Dama smutkiem pijana
Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama
W sukni z wilgotnej mgły.Z wielką damą igra czas... Ludziska sie smiali, dziewczyna PLAKALA...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sex...Cialo otyle vs cialo fit, cialo "Curvy" zdrowo odzywiane.

O gustach się nie dyskutuje.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Każdy ma swoje upodobania.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 20:44:09)

Dobrze, oczywiscie.
Ale dlaczego obojetne jest mu kobiety zdrowie?
Wazne zeby tylko jego zboczenia zaspokoic?
Ostatnio znalazlam w necie takie cos(obrazek nizej) to o malo ze stolka nie spadlam jak to ujrzalam.
Kiedys poznalam faceta ktory chcial mnie bardzo utuczyc, a ja do szczuplutkich nie naleze...

PunBB bbcode test

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama
W sukni z wilgotnej mgły.Z wielką damą igra czas... Ludziska sie smiali, dziewczyna PLAKALA...

5 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-02-12 19:47:19)

Mężczyźni też bywają grubi, to nie jest tylko problem kobiet.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

6

Jeju Zofija... I Ty się zastanawiasz, czemu ludzie są złośliwi...

To nie chodzi o to, żeby kogoś na siłę tuczyć, bo jasne, że od takich się zwiewa i już. Ale chodzi o to, że ktoś kogoś poznaje i po prostu akceptuje się takiego, jaki jest. Ciało się zmienia z biegiem lat. Może być czasem chudsze, czasem grubsze. Człowiek to coś więcej niż ciało.

Ja tam nie mam poczucia, żebym swoją wagą zaspokajała jakieś zboczenia mojego faceta i w drugą stronę działa to tak samo. Kocham go takiego jakim jest. Jak schudnie też będę go kochać. Jak przytyje też.

7 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 20:45:44)

Nie sadzicie ze facet ktory chce otyla kobiete, chce kobiete utuczyc powinien byc leczony?
Przeciez on nie chce dobrze dla kobiety, jak dla mnie jest perwersem zboczencem egoistom, i powinien byc leczony jak inni zboczency, pedofile itp.

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

8

Lady Loka napisał/a:

Jeju Zofija... I Ty się zastanawiasz, czemu ludzie są złośliwi...

.

Nie jestem zlosliwa, ale to podobno zarazliwe:) spotkalam sie dzisiaj z pewna osoba wink

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

9

facet, który chce utuczyć kobietę tak, powinien być zdiagnozowany psychiatrycznie.

Facet, który spotyka się z otyłą kobietą po prostu spotyka się z otyłą kobietą. Ot, cała sprawa. Taką sobie wybrał, taką sobie ma.

10

Kochanego ciała nigdy za wiele.
Płodność kojarzy się od wieków z bujnymi kształtami a nie fit-mięśniami.

11

Cyngli napisał/a:

Dokładnie, na studiach miałam dwie koleżanki,  pośród wielu innych, ale chodzi o porównanie. My te wszystkie uśrednione wyglądowo miałyśmy 1-3 partnerów seksualnych, natomiast tamte dziewczyny po 6-8, a jak wyglądały? Jedna niska, idealne ciało, blondynka, duże niebieskie oczy ideał. Druga ciut wyższa, z ogromną nadwagą w sumie otyłością, czarne włosy, ciemne oczy, zawsze umalowana, zadbana ładne ubrana, jak na możliwości rozmiarowe. Łączyło je jedno- pewność siebie.
Oczywiście były też takie na studiach ktore były szczupłe/ grube (pośrednie między tamtymi dwiema), ale na tyle niesmiałe, że nigdy nie miały faceta. Większość jednak miała nawet jak nie na stałe, to jakąś tam przygodę łóżkową zaliczyła.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

12 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-02-12 21:04:52)

Zofijaa napisał/a:

Nie sadzicie ze facet ktory chce otyla kobiete, chce ja utluczyc powinien byc leczony?
Przeciez on nie chce dobrze dla kobiety, jak dla mnie jest perwersem zboczencem egoistom, i powinien byc leczony jak inni zboczency, pedofile itp.

Jesli mezczyzna faktycznie zamierza tuczyc jakas kobiete dla wlasnej podniety to faktycznie jest to bardzo zle.
WAZNE: zawsze nalezy czynic rozroznienie pomiedzy czlowiekiem posiadajacych pewne sklonnosci (ktorych nie realizuje, majac swiadomosc ze to byloby zle), a takim ktore pewne rzeczy drugiej osobie robi. Jesli mezczyzne podniecaja otyle kobiety i/lub sam proces jej tycia ale nie dazy do tego aby uczynic ze szczuplej/normalnej kobiety otyla ani nie probuje przekonac poznanej juz jako otyla ze taka powinna zostac to nie mozna nazywac go zlym. Zly jest czlowiek ktore temu (tj. krzywdzacemu kobiete, a zaspokajajacemu go seksualnie) ulega.

Zofijaa napisał/a:

Sa mezczyzni ktorym bardziej podobaja sie, podniecaja ich brzydkie ciala kobiece czyli:
Otyle ciala z duzym celulitem brzydko wygladajace z brzydko skora na ciele, wola takie cialo, takie ich bardziej podnieca,
niz cialo zdrowo odzywiajace sie, uprawiajace sport, zdrowo ladnie wygladajace, nie mam tu na mysli bardzo chudych cial.
I nawet ciala typu Curvy/zaokraglone ladnie kobieco go nie podniecaja, tylko otyle.

Nie istnieje chyba jedna przyczyna. Czesto to co kogos najmocniej podnieca zwiazane jest z pierwszymi mocnymi swiadomie zarejestrowanymi bodzcami seksualnymi w zyciu.
Najrzetelniejszym zrodlem wiedzy bylyby prawdopodobnie wywiady z takimi mezczyznami, jakies zapisy zwierzen z gabinetow seksuologicznych itd. wiec moze warto poszukac czegos takiego.
Tak generalnie temat wszelkich dewiacji jest mi niestety bliski, ale tej konkretnie nie znam z wlasnego doswiadczenia.

13 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 21:29:43)

cwany_gapa napisał/a:

Kochanego ciała nigdy za wiele.
Płodność kojarzy się od wieków z bujnymi kształtami a nie fit-mięśniami.

Oprocz fit, sa tez ciala "Curvy" zaokraglone zdrowo kobiece, ale nie otyle.

Jest Ci obojetne zdrowie kobiety?
I czy kobiety otyle sa bardziej plodne, niz te z powiedzmy normalna waga?

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

14 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 21:47:00)

Nirvanka87 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Dokładnie, na studiach miałam dwie koleżanki,  pośród wielu innych, ale chodzi o porównanie. My te wszystkie uśrednione wyglądowo miałyśmy 1-3 partnerów seksualnych, natomiast tamte dziewczyny po 6-8, a jak wyglądały? Jedna niska, idealne ciało, blondynka, duże niebieskie oczy ideał. Druga ciut wyższa, z ogromną nadwagą w sumie otyłością, czarne włosy, ciemne oczy, zawsze umalowana, zadbana ładne ubrana, jak na możliwości rozmiarowe. Łączyło je jedno- pewność siebie.
Oczywiście były też takie na studiach ktore były szczupłe/ grube (pośrednie między tamtymi dwiema), ale na tyle niesmiałe, że nigdy nie miały faceta. Większość jednak miała nawet jak nie na stałe, to jakąś tam przygodę łóżkową zaliczyła.

Tak, pewnosc siebie to podstawa.
Dziewczyna ladna ale niesmiala nie bedzie miala takiego wziecia, jak jej kolezanka pomimo ze gorzej wygladajaca, ale jest pewna siebie.

Zofijaa napisał/a:

Ma ktos pomysl skad to sie bierze?.

lilly25 napisał/a:

Nie istnieje chyba jedna przyczyna. Czesto to co kogos najmocniej podnieca zwiazane jest z pierwszymi mocnymi swiadomie zarejestrowanymi bodzcami seksualnymi w zyciu.
Najrzetelniejszym zrodlem wiedzy bylyby prawdopodobnie wywiady z takimi mezczyznami, jakies zapisy zwierzen z gabinetow seksuologicznych itd. wiec moze warto poszukac czegos takiego..

Moze jest tu taki pan?i troche opowie o tym zjawisku, bo bardzo mnie to ciekawi.

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

15 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-02-12 22:06:39)

Nirvanka87 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Nie wiazalabym tego co powyzej opisalas z roznorodnoscia gustow, a raczej z ta pewnoscia, przy czym nalezy zaznaczyc ze chodzi o seksualna pewnosc siebie czyli np. podrywanie w bezposredni sposob. Mezczyzni maja na ogol bardziej luzne podejscie do seksu niz kobiety, i czesto nie jest dla nich problemem pojscie do lozka z uznana przez siebie za malo atrakcyjna kobiete jesli tylko wyrazi chec (ale sa tez granice, wiadomo). Duza partnerow seksualnych nie swiadczy koniecznie o tym ze kobieta jest dla mezczyzn atrakcyjna wizualnie (gdyby tak bylo mozna by uznac za taka Anie Lisewska, wielu facetow po prostu korzysta z okazji), choc nie znaczy tez ze nie jest.

16

Gdyby ludzie nie mieli różnych gustów, to wszystkie grube kobiety byłyby samotne. A tak nie jest.
Czyli jest to kwestia gustu i własnych opinii.

17

niedawno rozważałam nad otyłością i pociągiem seksualnym.
ja jestem uber fit i mogłabym mieć wielu dobrze zbudowanym facetów, a aktualnie kręci mnie otyły facet. Wiem, że jego ciału daleko do ideału, ale to bez znaczenia, lubie jego ciało, lubie je dotykać i kompletnie nie potrafie tego wyjaśnićlogicznie, dlatego wyobrażam sobie, że jak facet zakocha się w osobowości kobiety to również kocha jej ciało, niezależnie od tego czy jest więcej fałdek czy mniej albo czy ma cellulit.

18 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-02-12 22:27:51)

Lady Loka napisał/a:

Gdyby ludzie nie mieli różnych gustów, to wszystkie grube kobiety byłyby samotne. A tak nie jest.
Czyli jest to kwestia gustu i własnych opinii.

Wiadomo ze sa tacy ktorym sie to podoba. Inna sprawa ze fakt bycia z kobieta niekoniecznie swiadczy o tym ze ona mu sie podoba z wygladu (ludzie bywaja ze soba z roznych powodow, i wcale nie mam na mysli niczego zlego). Podejrzewam ze na takie z lekka nadwaga w przypadku gdy posiadaja ladna twarz i sa zadbane pewnie calkiem spora grupka chetnych by sie znalazla, ale otyle to juz sie bardzo nielicznym podobaja.

19

Zdziwiłabyś się. Naprawdę.

20 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-02-12 22:55:53)

Zofijaa napisał/a:

Na całym świecie mężczyźni statystycznie wolą ciała lekko przy kości. Taka biologia. Z tym że często jest to mylone z ciałem niezadbanym, otyłym ect. Oczywiście są pewne różnicę. Na odbiór mają również wpływ czynniki typu sytość, głód, uwarunkowania kulturowe ect. Poza tym ważne są również proporcję, kształt danych części ciała itd.

21 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-12 23:21:24)

Miłycham napisał/a:
Zofijaa napisał/a:

Na całym świecie mężczyźni statystycznie wolą ciała lekko przy kości. Taka biologia. Z tym że często jest to mylone z ciałem niezadbanym, otyłym ect. Oczywiście są pewne różnicę. Na odbiór mają również wpływ czynniki typu sytość, głód, uwarunkowania kulturowe ect. Poza tym ważne są również proporcję, kształt danych części ciała itd.

Czyli kobiety bardziej grubsze maja wieksze powodzenie niz szczuple, niz fit-kobiety?
To po co kobiety tak dbaja o figure-cialo, uprawiaja sport tyle czasu energi temu poswiecaja, zdrowo sie odzywiaja,
jak mozna usiasc na fotelu przed tv z paka chipsow, popijajac cole, w miedzyczasie jakies ciasto podjesc, nastepna dokladke kotleta dolozyc,
i takie cialo tak odzywiane niezdrowym zarciem bedzie atrakcyjniejsze dla panow?bardziej pozadane?

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

22

Mam takiego kolegę. Znaczy - nie takiego dokarmiacza, tylko miłośnika grubych babek. Pytałam go kiedyś o to, bo mimo wszystko to niespecjalnie popularne, żeby przeciętne kobiety były "no ok, nawet ładna", a totalnie otyłe były cudami nad Wisłą, ale nie miał na to żadnego wytłumaczenia. Ot, tak mu się podoba, koniec pieśni wink

I am Jack's complete lack of surprise.

23

Nana666 napisał/a:

Mam takiego kolegę. Znaczy - nie takiego dokarmiacza, tylko miłośnika grubych babek. Pytałam go kiedyś o to, bo mimo wszystko to niespecjalnie popularne,

żeby przeciętne kobiety były "no ok, nawet ładna",
a totalnie otyłe były cudami nad Wisłą,

ale nie miał na to żadnego wytłumaczenia. Ot, tak mu się podoba, koniec pieśni wink

Sa tacy.

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

24

lilly25 napisał/a:
Nirvanka87 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Nie wiazalabym tego co powyzej opisalas z roznorodnoscia gustow, a raczej z ta pewnoscia, przy czym nalezy zaznaczyc ze chodzi o seksualna pewnosc siebie czyli np. podrywanie w bezposredni sposob. Mezczyzni maja na ogol bardziej luzne podejscie do seksu niz kobiety, i czesto nie jest dla nich problemem pojscie do lozka z uznana przez siebie za malo atrakcyjna kobiete jesli tylko wyrazi chec (ale sa tez granice, wiadomo). Duza partnerow seksualnych nie swiadczy koniecznie o tym ze kobieta jest dla mezczyzn atrakcyjna wizualnie (gdyby tak bylo mozna by uznac za taka Anie Lisewska, wielu facetow po prostu korzysta z okazji), choc nie znaczy tez ze nie jest.

dokładnie, chodziło mi o to, że grunt to pewność siebie, umiejętność flirtu, nie narzucania się, tylko stopniowego podniecania drugiej osoby. OCzywiście nie neguję, ze kobiety bardzo otyłe moga się podobać, ale zazwyczaj to właśnie idzie w parze z dokarmianiem i wtedy to już jest zboczenie. Poza tym jest to chęć zmieniania osoby z którą chce się być, a to nigdy nie wpływa pozytywnie na związek.

25 Ostatnio edytowany przez Zofijaa (2018-02-13 00:53:17)

lilly25

"Godzinami siedzi na kanapie, obżera się i... puszcza bąki. Faceci za to płacą!"

Sarah Reign ma dwie pasje – jedzenie i mężczyzn. Jak je połączyć? Mogła zostać kucharką, ale to dla niej zbyt skomplikowane. Młoda mieszkanka Nowego Jorku pracuje w ochronie, a po godzinach dorabia sobie w nietypowy sposób. Siada przed komputerem, włącza kamerkę internetową i czeka na miłośników jej piękna. Tych nie brakuje, dzięki czemu zarabia równowartość 5 tys. zł miesięcznie.

Myślicie, że za takie pieniądze trzeba się koniecznie rozebrać do naga? Nie tym razem. Amerykanka podnieca swoich widzów... spożywaniem tłustych posiłków. Na specjalne życzenie wsmarowuje je w swoje potężne ciało. Nie ma także oporów, by puścić bąka na zawołanie. Zaradności nie można jej odmówić.."
tu był nieregulaminowy link

PunBB bbcode test

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

26

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

27

Aktualnie nie widze troche celu tego tematu. Chcesz ponarzekac, ze ktos wolal gru sza kobiete od Ciebie?

28

"Czyli kobiety bardziej grubsze maja wieksze powodzenie niz szczuple, niz fit-kobiety?
To po co kobiety tak dbaja o figure-cialo, uprawiaja sport tyle czasu energi temu poswiecaja, zdrowo sie odzywiaja,..."

dla siebie? zeby lepiej  sie czuc? nie wpadłas na to?

29

To co tu pokazałaś  na zdjęciach to jakieś skrajności. Wiele znasz kobiet 114 kg?

Bycie fit nie gwarantuje powodzenia, bycie grubszą dziewczyną też.. Wiec też mam wrażenie, ze to temat na wyrzucenie frustracji pt- jak mu się mogła spodobać dziewczyna grubsza niż ja??

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "

30

Lady Loka napisał/a:

Aktualnie nie widze troche celu tego tematu. Chcesz ponarzekac, ze ktos wolal gru sza kobiete od Ciebie?

no wlasnie, tak to wygląda  jakby Zośka przegrala rywalizację z jakims pączusiem wink

31

Boże no i co z tego, ze sa kobiety które sie obżerają i sie podobają ich życie ich sprawa. Nawet jeżeli się wpędzają tym do grobu to jest to ich decyzja, tak samo jak narkomana, czy alkoholika. Póki nie krzywdzi innych osób, a robi to co jej sprawia frajdę to niech to robi.  Inna sprawa z dokarmiaczami, jezeli kobieta chce być dokarmiana i jest to ich wspólna pasja to ok, natomiast jeżeli facet dokarmia kobietę i nią manipuluje to już nie jest ok, a staje sie przestępstwem.
poza tym też nie widzę sensu kontynuowania tematu, zadałaś pytanie: skąd się to bierze. Bierze się z gustów z tego co siedzi w naszej głowie i z tego co nas podnieca. Jednych podniecają rude, innych brunetki, jedni wolą niskie, inni wysokie. Niektórzy wolą chude, inni szczupłe, jeszcze inni wysportowane, a kolejni fantazjują o grubych.
Tak samo kobiety, ja np mam 3 fetysze, długie włosy u facetów, krzywe żydowskie nosy i inteligencję (niekoniecznie w tej kolejności.).Najwcześniej zauważyłam pociąg do długich włosów, tacy chłopcy wizualnie podobali mi się już gdy byłam bardzo mała 5-6 lat?  Dziewczynki w tym wieku też się podkochują odkrywają zauroczenia itp, ja np. zawsze bardziej lubiłam postacie długowłose w bajkach np tego giermka z gumisiów,a rajem to były anime, gdzie było mnóstwo długowłosych. Mój kolega, który jest gejem też zauważył, że bardziej podobają mu się chłopcy, niż dziewczynki, jak był dzieckiem i też na podstawie postaci z tv. Zatem moim zdaniem uwarunkowania seksualne fetysze, orientacje siedzą w nas od zawsze.

32

ZLE mnie zrozumialyscie!
Ja juz jestem takim paczusiem... oczywiscie staram sie to poprawic, zaczal cwiczyc, dbac o cialo.

I nie chodzi mi tu o rywalizacje, tylko to dziwne zjawisko ze facetowi bardziej podoba sie takie brzydkie cialo duzo celulitu, ktory rowniez posiadam,
niz cialo zdrowe zdrowo odzywiane, cwiczone regularnie, i podziwiam kobiety FIT, bo nie wiem czy bylabym tak wytrwala jak one, chyba zbyt leniwa jestem.

Połyka złote łzy
Wielka Dama dumna i sama

33

Ale ja tutaj dalej nie widzę celu tematu. Jesteś pączusiem anie chcesz - schudnij.
I przestań wpadać w skrajności. Ja mam celulit, ważę sporo więcej niż powinnam, nie mam miliona wałków wylewającego się tłuszczu jak tylko usiądę.
Brzydota i piękno są określeniami subiektywnymi.

34 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-02-13 14:04:12)

Zofijaa napisał/a:

ZLE mnie zrozumialyscie!
Ja juz jestem takim paczusiem... oczywiscie staram sie to poprawic, zaczal cwiczyc, dbac o cialo.

I nie chodzi mi tu o rywalizacje, tylko to dziwne zjawisko ze facetowi bardziej podoba sie takie brzydkie cialo duzo celulitu, ktory rowniez posiadam,
niz cialo zdrowe zdrowo odzywiane, cwiczone regularnie, i podziwiam kobiety FIT, bo nie wiem czy bylabym tak wytrwala jak one, chyba zbyt leniwa jestem.

Zośka, wiec w czym problem? Są różne zjawiska na świecie, których i ja nie rozumiem,np. jak mozna lubic flaki czy tatar wink ale nie spedza mi to snu z powiek wink
Różni ludzie lubią różne rzeczy. Są tacy, co podobają im się smukłe kształty i tacy, co wola rubensowskie.
A tacy faceci, co tucza kobiety jak wieprzki az do pękniecia prawie, bo ich to jara to nazywają się feedersi. Dla mnie taki tucz jest obrzydliwy, w takim układzie kobieta jest ofiara choć pozornie nikt jej nie zmusza do niczego.  Ofiarami feedersow są zwykle słabe psychicznie kobiety, z jakimis deficytami uczuciowymi, które łatwo się uzależniają emocjonalnie od faceta. Jakby mnie jakiś chciał tak paść to by dostał kopa w nabial i tylko smuga cienia by po nim została. Chociaż nie powiem, jeść uwielbiam smile

35

Ludzka seksualność jest skomplikowana . Co do grubszych pań to po pierwsze tak było zawsze że grubsze się podobały bardziej bo to oznaczało że są dobrze odżywione przez to zdrowsze płodne i tak dalej. Bycie fit i zdrowe jedzenie to wymysł ostatnich kilkudziesięciu lat. Ludzkie geny i gusta tak szybko się nie zmienią i mimo nachalnego promowania w mediach chudości to jest część co woli grubsze.

Bycie z grubszą panią ma też wiele nieoczekiwanych zalet. Po pierwsze taki pan może czuć się przy niej swobodnie. Bo skoro nie jest tak bardzo atrakcyjna wizualnie to nie ma tego stresu i facet może przy niej być sobą. Panowie też zwykle nie są adonisami więc czują się przy takiej pewniej mogą realizować swobodnie fantazje bo taka zwykle na więcej się zgodzi i ma mniejsze wymagania.

Panowie też lubią jeść i często są leniwi. Po pracy marzy się piwko przed tv. A tu taka fit dziewczyna zabrania ci jeść mięsa daje jakieś dziwne eko soki. Zamiast siedzieć każe iść na siłownie. Twoja oponka na brzuchu przy jej jędrnym ciałku rzuca się w oczy. Do tego fiksacja dziewczyny na ciągłych dietach i wyglądzie po co to komu do szczęścia potrzebne ?

36 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-02-13 16:11:20)

Zofijaa napisał/a:

Czyli kobiety bardziej grubsze maja wieksze powodzenie niz szczuple, niz fit-kobiety?
To po co kobiety tak dbaja o figure-cialo, uprawiaja sport tyle czasu energi temu poswiecaja, zdrowo sie odzywiaja,
jak mozna usiasc na fotelu przed tv z paka chipsow, popijajac cole, w miedzyczasie jakies ciasto podjesc, nastepna dokladke kotleta dolozyc,
i takie cialo tak odzywiane niezdrowym zarciem bedzie atrakcyjniejsze dla panow?bardziej pozadane?

Nie sądzę, że kobieta siedząca przed TV i zajadająca się czym popadnie, będzie atrakcyjniejsza. Przeczytaj wszystko co napisałem, a nie skupiasz się na jednym wyrazie czy zdaniu. Natomiast przy kości, nie jest równoznaczne z otyła, nawet niekoniecznie mająca nadwagę. Nie równa się też z kimś, kto unika aktywności fizycznej.

37

Zofijaa napisał/a:

Są różne zboczenia. A co powiesz na miłośników karlic albo kobiet po amputacjach? hmm bo i takie kwiatki są.

Zofijaa napisał/a:

Tych nie brakuje, dzięki czemu zarabia równowartość 5 tys. zł miesięcznie.

To jakaś biedna.
Charyzmatyczna + ładna laska grająca na Twitchu w heartstona, czy co tam jest teraz TOP, potrafi wyżebrać tysiące USD dziennie... i to bez rozbierania.

38

Sorry Zofija ale widzę w tobie całe mnóstwo kompleksów. Pewnie wywołuje je fakt że (zgaduję) jesteś wysportowana, pewnie atrakcyjna a nie masz brania. Otóż powiem tobie starą prawdę. To nie figura sprawia branie ( i zauważ że poruszam poważne branie a nie tylko na raz, aby zaliczyć) ale charakter, chemia, cała otoczka KIM jest druga osoba. Może warto spojrzeć na to z drugiej strony?

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Sex...Cialo otyle vs cialo fit, cialo "Curvy" zdrowo odzywiane.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018