USA Satanistom TAK ateistom NIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » USA Satanistom TAK ateistom NIE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez authority (2018-02-12 13:16:10)

Temat: USA Satanistom TAK ateistom NIE

Tak to wygląda w USA powstają nawet szkoły dla satanistów. Najlepsze jest to iż tyczy to takich stanów jak Dakota południowa, Missisipi, Texas, Luizjana. Ateiści w tych stanach są poprzez broszury oraz naciski związków, grup, bractw szkolnych naciskani by przeszli na satanizm. l każdy ma w coś wierzyć i basta.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: USA Satanistom TAK ateistom NIE
authority napisał/a:

Tak to wygląda w USA powstają nawet szkoły dla satanistów. Najlepsze jest to iż tyczy to takich stanów jak Dakota południowa, Missisipi, Texas, Luizjana. Ateiści w tych stanach są poprzez broszury oraz naciski związków, grup, bractw szkolnych naciskani by przeszli na satanizm. l każdy ma w coś wierzyć i basta.

Chętnie poczytam o tym, masz jakieś linki do tego typu rewelacji? tytuły artykułów itp?

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

3

a co masz przeciwko satanistom?

zwlaszcza ci od La Veya są bardzo w porządku i nikogo nie krzywdza. to po prostu hedonisci.

Reklama

4

Ateiści to w istocie zakamuflowana opcja satanistyczna, więc jakie to ma znaczenie? Żyjemy w czasach ostatecznych to i maski opadają. Swoją drogą jestem ciekaw źródła tych rewelacji.

By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego ?współdecydowania? w rodzinie! (?) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku!   Janusz Korwin-Mikke

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-13 22:57:50)

Mariosh666 Weź się lecz praktycznie każdy prawdziwy naukowiec to agnostyk albo ateista pomijam komuchów. Kto wierzy w dogmaty do racjonalnych się nie zalicza. Nie mam nic do satanistów o ile nie składają ofiar ze zwierząt czy tym bardziej z ludzi ale tyczy to chyba tylko lucyferian czyli satanistów takich jakich malują filmy to jest z czego wiem nisza.  Jednego La Veywowca znam fajna osoba. Link mi się zapodział a czytałem o tym miesiąc temu. Dam link do tego od czego to się zaczęło mianowicie równości wszystkich religii chodzi o broszurki możliwość nauczania(brak wiary nie wchodzi w grę. Jest to koniec roku 2014 tu akurat chodzi o konstytucje.
tu był nieregulaminowy link
Ale tu decydują rodzicem ale prawdziwym problemem dla wielu chrześcijan problemu okazało się wprowadzenie w USA ustawy ws tzw after school clubów gdzie możliwa jest brutalna indoktrynacja przez grupy religijne od najmłodszych lat w połączeniu z poprzednią ustawą dało efekt powstaniu after school satan club który jest wspierany z pieniędzy publicznych tu też był nieregulaminowy link
Kolejny etap to powstanie szkół to już trwa. W świadomości amerykanów nie ma czegoś takiego jak niewiara. Moja teoria jest taka satanizm jaki wyobrażają sobie amerykanie i jaki kreuje kościół nie neguje Boga(choć to akurat nie jest prawdą ponieważ obecnie jak już pisałem to filozofia życiowa) więc dzięki satanistom wiara się umacnia bo jak jest Satan to przecież logiczne iż jest też Bóg na dodatek samo pojawienie się w szkole szatana aktywizuje religijną ciemnotę czyli dla chrześcijańskich hierarchów wszystko jest OK. Natomiast sam fakt istnienia ateizmu dla nich jest nie do przyjęcia ponieważ, jak już ktoś to fajnie określił, jest to wejścia na ich rewir rewir wiary poprzez jej negowanie co już ich oburza ponieważ dla nich to coś nie do wyobrażenia. O znalazłem jeden filmik którego zapisałem link. Zawsze sprawdzam czy to co piszą się zgadza i owszem. i tu też był nieregulaminowy link

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-02-13 07:05:35)

V, bo ludzie jak słyszą slowo "satanizm" to widzą krew, zabijanie dziewic, gwalcenie kotów i morderstwa rytualne na chrześcijanach ;-D

Nikomu się nie chce sięgnąć po lekturę, dowiedzieć się czegoś PRAWDZIWEGO.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

7

Cyngli napisał/a:

V, bo ludzie jak słyszą slowo "satanizm" to widzą krew, zabijanie dziewic, gwalcenie kotów i morderstwa rytualne na chrześcijanach ;-D

Nikomu się nie chce sięgnąć po lekturę, dowiedzieć się czegoś PRAWDZIWEGO.

widać glodnemu chleb na myśli wink

8

authority napisał/a:

Mariosh666 Weź się lecz praktycznie każdy prawdziwy naukowiec to agnostyk albo ateista pomijam komuchów.

Komuchy to też ateiści, czyli wrogowie Boga. Kiedyś powszechne było, że każdy prawdziwy naukowiec pracował, żeby odkrywać wspaniałe dzieła Boga. Dzisiaj to motto też obowiązuje w części USA.

By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego ?współdecydowania? w rodzinie! (?) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku!   Janusz Korwin-Mikke

9 Ostatnio edytowany przez authority (2018-02-13 21:51:48)

Mylisz ateizm z antyteizmem i kultem jednostki. Powiem tak kult jest złem który odrzucam i zalecam innym odrzucenie. Polityka nie powinna łączyć się z religią od tego jest konstytucja by to regulować. Moja żona ma identyczny na to pogląd.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

10

Wolałabym satanizm niż islam.

11 Ostatnio edytowany przez authority (2018-02-13 23:08:51)

Islam to największa zaraza z wyjątkiem jego najlepszej odmiany  jak sufizm, jazydyzm(np kurdowie) alewizm(1/4 Turków) Ahl-e hakk(Iran, Azerbejdżan, Irak), alawici(Syria). Z ludów wspomniani Kurdowie, Tatarzy krymscy,

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

12

authority napisał/a:

Polityka nie powinna łączyć się z religią od tego jest konstytucja by to regulować.

Tak się nie da. A dlaczego się nie da to zobaczysz jak w Europie Zachodniej będzie więcej muzułmanów. Trump powiedział, że pozbawić Ameryki Biblii to jak wyrwać jej serce i to daje do myślenia.

CatLady napisał/a:

Wolałabym satanizm niż islam.

Opis Szatana z Biblii idealnie odpowiada opisowi Allaha z Koranu, więc w sumie na jedno wychodzi. Satanizm wydaje się taki bardziej... nasz, swojski, znajomy. Muzułmanów jest więcej, mają gorącą krew i mają radykalnych przywódców stąd taki odbiór.

13 Ostatnio edytowany przez authority (2018-02-17 02:25:06)

Muzułmanów można przegonić wiara nie ma nic do tego a państwo socjalne płacące nierobom. U ans nie ma socjali więc dlatego żaden z obywateli Niemiec Francji do nas nie przyjedzie. Allah znaczy Bóg jak już coś. Najpierw poznaj trochę ich zwyczaje koran. Koran jest tak samo okrutny sprzeczny z sobą jak stary testament. Tyle iż księgi ze kolidujące księgi ze starego testamentu oraz nowego były usuwane i nazywane apokryfami bo nie natchnione bądź poprawiane jak z przykazaniami i kilkoma innymi rzeczami. Do tego część słów była źle przetłumaczona no i stąd wyszły kwiatki w stylu "nie wódź nas na pokuszenie" a poco Bóg miałby wodzić nas na pokuszenie chyba iż byłby diabłem big_smile Z koranem była sprawa bardziej skomplikowana podobno kiedyś było mnóstwo ksiąg zwących się koranem po jakimś czasie została jedna ale w ogóle nie została zmieniona. U muzułmanów nie ma soborów władzy centralnej więc ich religia bardzo wolno się reformuje tj idzie z duchem czasów. Odłamów jest dużo tutaj reformacja wygląda tak jak kiedyś u chrześcijan powstaje nowy odłam który jest atakowany przez resztę i najczęściej niszczony(mało kto zdaje sobie z tego sprawę ale długo przed protestantami nawet u samych początków powstawało wiele innych odłamów chrześcijaństwa które zostały zdelegalizowane a ludzie wymordowani albo rzadziej przymusowo zmuszeni do przejścia na katolicyzm)

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

14

Opis Allaha z Koranu dokładnie odpowiada opisowi Szatana z Biblii i taka jest korelacja. Bóg że Starego Testamentu może być odbierany jako okrutny, ale mówi prawdę i jest sprawiedliwy. Allah to kłamca i nie jest sprawiedliwy. Taka jest różnica. Sprostuje, że Bóg Starego i Nowego Testamentu jest inny. Od momentu zawarcia nowego przymierza boży gniew został wstrzymany i będzie wyrażony w czasach ostatecznych. Stąd nie mamy okrutnych opisów znanych ze Starego Testamentu.

15 Ostatnio edytowany przez authority (2018-02-17 17:30:19)

Allaha a Boga z z Koranu to primo sekundo nie widze  żadnej sprawiedliwości w mordowaniu kananejczyków którzy to była ziemia jak w przypadku Indian w USA. Takich sytuacji było dużo jak poświęcenie własnego dziecka Abrahamowi. Zaprzyjaźnienie się ograbienie i ucieczka z Egiptu. Co do Boga arabów dwie części Koranu są sprzeczne z sobą.
Jak wyliczono judeochrześcijański Bóg zabił w sumie.. 
http://image.ibb.co/npbpwS/Snap.jpg
źródło http://tnij.at/239677

Jak to dużo można się łatwo przekonać patrząc ile mniej więcej ludzi żyło w tamtych czasach
http://image.ibb.co/mVVJO7/Snap2.giff

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

16

Z jednego pnia wywiódł też wszystkie narody ludzkie, aby mieszkały na całym obszarze ziemi, ustanowiwszy dla nich wyznaczone okresy czasu i granice ich zamieszkania.   Dz 17, 26

Tutaj masz odpowiedź smile

Naród, który nie korzysta ze swojego czasu i miejsca jest likwidowany.

17

authority napisał/a:

Allaha a Boga z z Koranu to primo sekundo nie widze  żadnej sprawiedliwości w mordowaniu kananejczyków którzy to była ziemia jak w przypadku Indian w USA. Takich sytuacji było dużo jak poświęcenie własnego dziecka Abrahamowi.

Czy Ty korzystasz z jakiegoś translatora? Bo tego co piszesz (nie tylko tu) nijak czasem zrozumieć nie można.

18

luc napisał/a:
authority napisał/a:

Allaha a Boga z z Koranu to primo sekundo nie widze  żadnej sprawiedliwości w mordowaniu kananejczyków którzy to była ziemia jak w przypadku Indian w USA. Takich sytuacji było dużo jak poświęcenie własnego dziecka Abrahamowi.

Czy Ty korzystasz z jakiegoś translatora? Bo tego co piszesz (nie tylko tu) nijak czasem zrozumieć nie można.

Niedługo będę opcją niemiecką zdrajcą narodu czy ruskim szpiegiem. Czemu się do mnie tak uczepiłaś. Allah znaczy tyle co Bóg jedyny. U arabów nie ma innego określenia na słowo Bóg.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

19

authority napisał/a:
luc napisał/a:
authority napisał/a:

(...) Czemu się do mnie tak uczepiłaś. (...)

Nie Ciebie, tylko Twoich wypowiedzi. Brzmią jak z kiepskiego translatora. Nie sposób zrozumieć.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » USA Satanistom TAK ateistom NIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016