Samotna Lubuskie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Samotna Lubuskie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Samotna Lubuskie

Cześć, mam 25 lat i ostatnio na lekkim zakręcie życiowym. Chętnie poznam jakąś bratnią duszę smile
Poklikać mogę z każdym, chętnie znajdę przyjaciółkę z okolic woj. lubuskiego smile
Jacyś chętni?

"Uśmiech losu można zobaczyć nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeżeli pamięta się żeby zapalić światło"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotna Lubuskie

Nie jestem z lubuskiego ale chętnie popisze. Jaki masz problem?  Zdalam sobie dziś sprawę że chyba też znalazłam się na jakim zakręcie.

3

Rodzina w porządku, finansowo nie narzekam, praca super - świeżo po awansie, w poprzednim moim temacie opisałam co się dzieje obecnie w moim życiu.

Miłość niestety się rozpada, ale staram się jeszcze walczyć. Mój chłopak ma depresję i mnie od siebie odcina. I staram się dać mu przestrzeń, której potrzebuje, ale po 9 latach bycia razem, ciężko mi zająć się tylko sobą. Moi znajomi to też jego znajomi, mam tylko jedną przyjaciółkę, której mogę się zwierzyć, cała reszta to nasi wspólni znajomi, pary, z którymi się razem przez te lata spotykaliśmy.
Właśnie przez to czuję się sama. Bo nie mogę (i nie chcę) się teraz z nimi spotykać sama. Nie wiedziałabym o czym rozmawiać, bez mojego chłopaka, który dopełniał towarzystwo. Byłabym 5 kołem. Zresztą te relacje były powierzchowne.

Narzekam teraz na nadmiar wolnego czasu. Od marca zaczynam kurs szycia na maszynie, ale do tego czasu muszę jakoś zapełnić sobie dni... i nie mam pojęcia co robić. Wpadłam w nałóg kompulsywnego kupowania książek - średnio dwie tygodniowo. Już mi się stosik robi.
Jakieś sugestie, jak zapełnić czas?

I napisz coś o sobie smile kim jesteś, czy jest coś o czym chcesz porozmawiać? smile

"Uśmiech losu można zobaczyć nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeżeli pamięta się żeby zapalić światło"
Reklama

4

Chciałabym mieć problem z nadmiarem wolnego czasu.;) Zdecydowanie musisz znaleźć sobie zajęcie. Książki to nie jest zły pomysł. Co lubisz czytać? Wiesz wydaje mi się, że świetnie nadaje się nauka na instrumencie np. gitarze lub pianinie. Sprawiasz wrażenie osoby cierpliwej, zdeterminowanej oraz lubiącej nowe wyzwania - niekoniecznie rywalizację. Nie podoba mi się trochę Twoje podejście, że niby jesteś 5-tym kołem. Za dużo zrzucasz na siebie. Mam również wrażenie, że dobrze zrobiłaby Ci tymczasowa zmiana otocznia np. jakaś podróż, coś co pozwoliłoby Ci pooddychać nieco inną zawartością szczęścia. Lubisz podróże? Jakie marzenia chciałabyś odwiedzić?

Wybacz, że tak się wprosiłem. Mam nadzieję, że szybko naładujesz bateryjki i zwiększysz masę satysfakcji jaka będzie Cię nachodzić każdego dnia.

5

jeśli chodzi o książki to łykam wszystko. Najbardziej lubię jednak fantastykę, jestem lekkim geekiem, znam wszystkie części Harrego Pottera i Władcy Pierścieni na pamięć, wzięłam się za Sapkowskiego, ale zrobiłam od niego przerwę, z racji na trudną sytuację życiową i czytam teraz masę poradników. Obecnie Regina Brett. Przeczytałam jej "Bóg nigdy nie mruga", "Jesteś cudem" i teraz czytam "Kochaj". I niektóre rzeczy z tych książek mi się przydały nawet w mojej sytuacji, a niektóre stwierdzam, że mógłby przeczytać mój chłopak i może by się u niego poprawiło. Zostawiłam mu nawet "Jesteś cudem" i niby zaczął czytać, ale czy wpłynęło jakoś na niego to nie wiem.
Odnośnie instrumentów będzie ciężko. W domu nic nie mam, nie wiem czy chcę inwestować w zakup, a w mojej małej mieścinie nie ma żadnego nauczyciela :(Uroki małego miasteczka. sad
W przyszły weekend zaplanowałam wyjazd na rekolekcje. Nie jestem jakoś bardzo wierząca, ale namówiła mnie koleżanka z pracy, żebym pojechała w nowe miejsce, poznała nowych ludzi i zaczerpnęła oddechu. Nie wiem czy tam się odnajdę, ale może na chwilę zapomnę o problemach i bólu serca. A może znajdę to, czego szukam? Kto wie. smile
Moim marzeniem, jeśli chodzi o podróże jest podróż na Islandię. Chciałabym zobaczyć zorzę polarną i te wszystkie wodospady, wykąpać się w gorących źródłach i zwiedzić objazdowo całą wyspę smile
Kolejną podróżą ze snów są Stany Zjednoczone, wynając campera i objechać kilka stanów big_smile
Wiem, ale sobie wybrałam big_smile oba wyjazdy mega drogie ale na pewno niezapomniane by były smile

web napisz coś o sobie. jeśli wolisz, możemy się przerzucić na maila wink czekam na odp. smile

Reklama

6

mloda92 napisał/a:

web napisz coś o sobie.

Jestem zbanowanym Irydem i mam pogodną żonę, szukam przyjaciółki z wyobraźnią big_smile

7

Klio napisał/a:
mloda92 napisał/a:

web napisz coś o sobie.

Jestem zbanowanym Irydem i mam pogodną żonę, szukam przyjaciółki z wyobraźnią big_smile

Kurczę, nawet nie wiem co to znaczy big_smile ale się uśmiechnęłam czytając Twój opis smile

8

Znaczy to tylko tyle, że Iryd doświadczył reinkarnacji... niestety.

9 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-02-11 18:21:43)

Klio napisał/a:

Znaczy to tylko tyle, że Iryd doświadczył reinkarnacji... niestety.

big_smile
faktycznie

p.s wyjasnienia dla autorki: zbanowani użytkownicy, dążąc zapewne do nirwany, szybko powracają z niebytu pod nowym nickiem wink

10

Heh, nie wiem czym/kim jest ten Iryd. Wnioskuję, że chyba jakimś osławionym użytkownikiem tego forum. Wystarczy oftopowania.
Unikam pisania wnikliwie o sobie na publicznych forach, zresztą widać jak łatwo rodzi się zbędny chaos. Natomiast jak chcesz możesz śmiało napisać PW, tam zdecydowanie treść będzie intensywniejsza. Masz rację, instrument to wydatek ok 1000 zł, lecz obecnie nie potrzeba nauczyciela - jest tyle materiałów w internecie i takie programy... Potrzeba tylko czasu.
Islandia brzmi interesująco. Cena to tylko liczba, Twoje marzenia są bezcenne więc trzymam kciuki za Twoją determinację. Na razie jedź poodychać inną gęstością promieni. To powinno Cię nie tylko podbudować ale i przywrócić apetyt na szczęście.

11

web napisał/a:

Heh, nie wiem czym/kim jest ten Iryd. Wnioskuję, że chyba jakimś osławionym użytkownikiem tego forum.

E tam osławiony od razu. Parę osób miało z Tobą styczność, żadna raczej dobrze tego nie wspomina. Jesteś przykry w specyficzny dla siebie sposób i łatwo Cię poznać.

12 Ostatnio edytowany przez web (2018-02-12 18:36:24)

Klio napisał/a:
web napisał/a:

Heh, nie wiem czym/kim jest ten Iryd. Wnioskuję, że chyba jakimś osławionym użytkownikiem tego forum.

E tam osławiony od razu. Parę osób miało z Tobą styczność, żadna raczej dobrze tego nie wspomina. Jesteś przykry w specyficzny dla siebie sposób i łatwo Cię poznać.

Piszę to tylko dlatego, że nie mam możliwości wysłania Ci wiadomości prywatnej.

Po pierwsze patrz pkt. 6,7,9 regulaminu tego forum. Naucz się pisać wiadomości prywatne.

Po drugie patrz art. 212. kk.

Każdy ma prawo do swobodnego i anonimowego korzystania z internetu. Nie Tobie bezczelnie oceniać kim jestem na podstawie przypuszczeń i wystawiać świadectwo mojej osoby. Jaki masz dowód? 
Na serwerze przechowywane są logi (jak email, ip) które pozwolą ustalić to kim jestem ja, kim jesteś Ty oraz osoba o tożsamość której mnie posądzasz. Ja jestem pewien, że jestem kimś innym.
Mało tego standardem na takich forach są bany na IP co oznacza, że dla 95% użytkowników nie ma możliwości korzystania z forum pod innym loginem, a  nawet przeglądania treści bez zalogowania. Wstydź się bo napisałaś tyle postów, a atakujesz bezpodstawnie nowego użytownika na starcie.

Przepraszam, że zboczyłem z tematu, ale mam prawo bronić się oraz swojej reputacji. A Tobie wypadałoby przeprosić.

13

web napisał/a:

Piszę to tylko dlatego, że nie mam możliwości wysłania Ci wiadomości prywatnej.

Po pierwsze patrz pkt. 6,7,9 regulaminu tego forum. Naucz się pisać wiadomości prywatne..

Ostatnią rzeczą jakiej chcę jest korespondencja prywatna z Tobą.

web napisał/a:

Po drugie patrz art. 212. kk..

Nie ośmieszaj się.

web napisał/a:

Na serwerze przechowywane są logi (jak email, ip) które pozwolą ustalić to kim jestem ja, kim jesteś Ty oraz osoba o tożsamość której mnie posądzasz. Ja jestem pewien, że jestem kimś innym.
Mało tego standardem na takich forach są bany na IP co oznacza, że dla 95% użytkowników nie ma możliwości korzystania z forum pod innym loginem, a  nawet przeglądania treści bez zalogowania. Wstydź się bo napisałaś tyle postów, a atakujesz bezpodstawnie nowego użytownika na starcie.

Przepraszam, że zboczyłem z tematu, ale mam prawo bronić się oraz swojej reputacji. A Tobie wypadałoby przeprosić.

Stworzenie nowego konta po zbanowaniu na tym forum jest niezwykle trudne, o czym świadczy ilość zbanowanych banitów, jak również Twoja obecność tutaj.
Jesteś tu nowym-starym użytkownikiem i skończysz podobnie jak wcześniej. Do tego czasu szukaj przyjaciółki smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Samotna Lubuskie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016