jak pielęgnować mieszaną cerę ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Mam mieszaną cerę. Suchą na policzkach i tłustą w strefie T ( na nosie i brodzie mam rozszerzone pory też trochę ) Jak najlepiej pielęgnować taką skórę ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

ja stosuję Incree suplement diety który koryguje niekorzystne zmiany wyglądu skóry i mi pomaga znikają przebarwienia,pryszczyki i nie przetłuszcza się tak szybko polecam:)

3

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

jeśli masz taką możliwość to skorzystaj z porady dermatologa,
ja zawsze myślałam że mam cerę suchą bo miałam często wrażenie ściągniętej skóry i ładowałam krem tłusty, i potem miałam krostki, na szczęście z miesiąc temu trafiłam na akcję dni zdrowej skóry i tam pani dermatolog od razu stwierdziła że mam cerę tłustą, zrobiła mi też badania stanu skóry jakimiś aparatami i poleciła pić dużo wody bo mam skórę odwodnioną, mam smarować się przed wyjściem kremem z filtrem 50, bo mam drugi fototyp i skórę skłonną do przebarwień, dostałam też próbki kremów vichy dobranych do mojej cery, okazało się że te kremy są bardzo dobre i po skończeniu próbki zakupiłam w aptece cały krem i jestem bardzo zadowolona bo po miesiącu używania, moja cera wygląda o niebo lepiej,
moim zdaniem lepiej skorzystać z porady specjalisty i mieć dobrze dobrane kosmetyki
pozdrawiam smile

4

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

A ja używam Lirene, właśnie kupiłam nowy krem matujący z ich nowej serii, używam już 3 tydzień i jestem z niego zadowolona, choć napisali, że efekty widoczne są dopiero po 4 tygodniach smile wreszcie krem, który mam nadzieję będzie spełniał moje oczekiwania!

5

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Ostatnio moja pani kosmetolog powiedziala, że na jesień i zimę najelpsze dla cery mieszanej są kremy tłuste, a po 24 r. życia również działajace przeciwzmarszczkowo. Ja mam akurat ładną skórę (cera mieszana i skłonna do wyprysków, ale biorę regulon od 2 lat, więc wiadomo, że cera ładna), ale gdyby ktoś miał problemy to polecam krem vichy normaderm.

6

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Ja nie mogę stosować Vichy, mam uczulenie...
3 tydzień zakończony, 4 zaczęty i powoli, powoli zauważam efekty Lirene:D

7

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

A co tu się tak cicho zrobiło?

8

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Ja używam dobrych kremów nawilżających i półtłustych, po których zazwyczaj strefa T nie jest całkiem matowa. Co ciekawe jednak, po tych kremach nie mam problemów z zaskórnikami i pryszczami, a po matujących miałam i ciągle musiała stosować jakieś maseczki i toniki etc. Teraz w zasadzie krem + żel do mycia twarzy są podstawą mojej pielęgnacji.

9

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?
halzka napisał/a:

Mam mieszaną cerę. Suchą na policzkach i tłustą w strefie T ( na nosie i brodzie mam rozszerzone pory też trochę ) Jak najlepiej pielęgnować taką skórę ?

Proponuję maseczki bionawilżające i oczyszczające Dermiki. Jak dla mnie fantastycznie regulują pracę gruczołów łojowych.

10

Odp: jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Ja też mam cerę mieszaną i  wiem jak trudno jest znaleźć odpowiednie kosmetyki... Po wielu poszukiwaniach trafiłam na orzeźwiający krem przeciw niedoskonałościom od Sanoflore:) Nie wysusza, ale skóra po nim jest matowa, bo ma bardzo lekką konsystencję i dobrze się wchłania. Nooo i ma błędny, świeży zapach trawy cytrynowej! Polecam:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak pielęgnować mieszaną cerę ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024