Przeszukiwany Poznań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przeszukiwany Poznań

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Przeszukiwany Poznań

Cześć Kobitki,

Ostatnio naszła mnie taka refleksja, że na przestrzeni ostatnich lat sporo najbliższych koleżanek i psiapsiółek mi się powykruszało - powyjeżdżały, powsiąkały w pracę, facetów, dzieci i są bez pamięci zajęte swoimi sprawami, inne nie mają zbyt często wolnej chwili, jeszcze innym najzwyczajniej nic się nie chce i żeby gdzieś wspólnie wyjść czy nawet spotkać się na tzw. kawę, trzeba je wyciągać „za uszy”. Niektóre moje przyjaźnie nie przetrwały próby czasu, inne wydały mi się powierzchowne i nic nie znaczące, jeszcze inne sama zaniedbałam zbyt wkręcona w pracę. Uświadomiłam sobie, że zostało mi z tego wszystkiego wiele fajnych wspomnień, ale tak naprawdę na chwilę obecną niewielu bliskich ludzi, a kiedyś tak nie było. Chciałabym to zmienić.


Sama nie wierzę, że zamieszczam taki wpis, a jednak. Więc zwracam się do Was „pięknych 40-sto letnich” - Szukam fajnej kumpelki do wyskoczenia na drinka, wystawę, rower, spacer czy jakąkolwiek inną formę spędzania wolnego czasu. Mieszkam w Poznaniu, mam, ech... 43 lata, pracuję, płacę podatki, kupuję szpilki, śmieję się, chodzę do kina i robię to co pewnie tysiące innych fajnych, normalnych kobitek. Nie jestem typem smutnej, brzydkiej, znudzonej panny, wręcz przeciwnie i dlatego brak towarzystwa mi nie pasuje i się z tym męczę. Czasami czuję się najzwyczajniej „samotna w wielkim mieście” mimo, że dookoła jest tak dużo ludzi.

Jeśli podobnie jak ja cierpisz na brak fajnego, babskiego kumpelskiego towarzystwa i chciałabyś poszerzyć krąg znajomych to napisz do mnie. Wiem, że to może dziwny sposób na szukanie bratniej duszy, ale w tych szybkich czasach w jakich żyjemy to chyba jedna z niewielu alternatyw. Ja postanowiłam, że zaryzykuję i zobaczę co się stanie jak zamieszczę ten wpis… Maruderom i fanom powierzchownych wirtualnych znajomości od razu mówię - nie dziękuję

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeszukiwany Poznań

Hej hej ja na karku 30 ale mam podobnie jak ty zamiesciłam post o podobnej tematyce ale marny odzew  wychodze z założenia że  internet łączy ludzi sama mam 2 takie znajomości i trwają już ponad 10lat a jesteśmy z różnych miast więc jak tobie odległoć nie przeszkadza z chęcią powymieniam się wiadomościami a nóź nadamy na tych samych falach smile

3

Odp: Przeszukiwany Poznań

Jestem zasmucona tym co już od dawna podejrzewałam - ludzie mają coraz większy problem z naturalnym "fizycznym" kontaktem( bez podtekstów) z drugim człowiekiem. Robimy się coraz bardziej wyalienowani . Wolimy monitor laptopa i klawiaturę oraz wirtualnego znajomego. Tylu wokół samotnych ludzi , ale jakoś tak poblokowanych,że nie mają siły wyjść z tej swojej paraliżującej skorupy samotności. Też nie miałam większych nadziei, że uda mi się w tym miejscu odnaleźć fajną znajomość, ale nie sądziłam ,że w półmilionowym mieście nie znajdzie się nikt kto miałby odwagę napisać :-( Kontakt online to smutny substytut rzeczywistości. No cóż czasy się zmieniają w galopującym tempie na naszych oczach i chyba trzeba się pogodzić do takiego stanu rzeczy. Ale ja się jeszcze nieco pobuntuję ;-)

4

Odp: Przeszukiwany Poznań

niejako  a  co  byś  powiedziała  na  znajomość  z  sympatycznym  trzydziestokilkulatkiem  z  Poznania...:)

5

Odp: Przeszukiwany Poznań
niesmiały napisał/a:

niejako  a  co  byś  powiedziała  na  znajomość  z  sympatycznym  trzydziestokilkulatkiem  z  Poznania...:)

Czemu nie. W zasadzie nie ma znaczenia z kim będę gadać, ważne aby potrafił ;-) Nieśmiały , ja szukam znajomości na poziomie koleżeńskim bez żadnych podtekstów. Chcę poznać ludzi , z którymi miło by było spędzić trochę czasu. Pisz :-)

6

Odp: Przeszukiwany Poznań

szukam sympatycznej  dziewczyny na  wspólne wypady  rowerowe, i  nie tylko:)

7

Odp: Przeszukiwany Poznań

Odświeżam mój wątek, może tym razem uda się spotkac... ;-)

8

Odp: Przeszukiwany Poznań
niejako napisał/a:

Odświeżam mój wątek, może tym razem uda się spotkac... ;-)

Nie jestem z Poznania, ale w weekend będę. Co byś poleciła na nocleg?

9

Odp: Przeszukiwany Poznań
Lou71.71 napisał/a:
niejako napisał/a:

Odświeżam mój wątek, może tym razem uda się spotkac... ;-)

Nie jestem z Poznania, ale w weekend będę. Co byś poleciła na nocleg?

Często bywam w Poznaniu smile wszystko zależy od budżetu oczywiście, z takich miejsc które są w miarę dobrze zlokalizowane a nie jakieś megadrogie to mogę polecić Hotel Gaja. A jak chcesz zaszaleć no to np. NH na Marcinie.

10 Ostatnio edytowany przez Bland44 (2019-07-04 07:57:21)

Odp: Przeszukiwany Poznań
Szkot napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:
niejako napisał/a:

Odświeżam mój wątek, może tym razem uda się spotkac... ;-)

Nie jestem z Poznania, ale w weekend będę. Co byś poleciła na nocleg?

Często bywam w Poznaniu smile wszystko zależy od budżetu oczywiście, z takich miejsc które są w miarę dobrze zlokalizowane a nie jakieś megadrogie to mogę polecić Hotel Gaja. A jak chcesz zaszaleć no to np. NH na Marcinie.

Dziękuję, popatrzę. Kilka lat temu byłam w hostelu niedaleko starego miasta - fakt tani, ale już tam się nie wybiorę.

11

Odp: Przeszukiwany Poznań
Lou71.71 napisał/a:
Szkot napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:

Nie jestem z Poznania, ale w weekend będę. Co byś poleciła na nocleg?

Często bywam w Poznaniu smile wszystko zależy od budżetu oczywiście, z takich miejsc które są w miarę dobrze zlokalizowane a nie jakieś megadrogie to mogę polecić Hotel Gaja. A jak chcesz zaszaleć no to np. NH na Marcinie.

Dziękuję, popatrzę. Kilka lat temu byłam w hostelu niedaleko starego miasta - fakt tani, ale już tam się nie wybiorę.

Już zobaczyłam - pokoje jedynie 1 i 2 osobowe ...
Ja potrzebuje dla 4 osób. Czy coś jeszcze?

12

Odp: Przeszukiwany Poznań

Ach na 4 osoby... to nie wiem. Szukałbym na booking'u i jakiegoś apartamentu w centrum smile

13

Odp: Przeszukiwany Poznań
Lou71.71 napisał/a:
niejako napisał/a:

Odświeżam mój wątek, może tym razem uda się spotkac... ;-)

Nie jestem z Poznania, ale w weekend będę. Co byś poleciła na nocleg?

Dopiero teraz tu zajrzałam niestety ;-)
Trochę późno , ale może pomocne będzie w przyszłości. Z racji tego,że jestem mieszkanką Poznania to nie korzystam z tego typu usług -wiadomo ;-) Ale wiem,że niektórzy dojeżdżający wykładowcy z mojej uczelni często korzystają z Hostelu Jeżyce. Podobno cena rozsądna i warunki akceptowalne.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przeszukiwany Poznań

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024