Temat: Pozycje od tyłu

Witam.
Czy Wasi Partnerzy mają może problem z wejściem?
Chodzi mi o to, że podczas tych pozycji penis musi byc ustawiony prostopadle do ciała i czy u nich nie było z tym problemu?

Najlepszym przyjacielem człowieka jest Kobieta smile

2

Odp: Pozycje od tyłu

Na początku było trochę problemu, ale teraz mój XYZ się wprawił tongue

3

jakiego rodzaju był ten problem?

4 Ostatnio edytowany przez olimpia (2010-03-09 23:30:47)

Nie, w zasadzie nie przypominam sobie takiej sytuacji. Czasem owszem, było jakieś małe, malutkie potknięcie, ale to już moja w tym głowa, aby się odpowiednio ułożyć. Więc ja mogę powiedzieć, że nie mieliśmy i nie mamy z tym problemu.

5

Po prostu oboje musicie tego chcieć i wszystko wyjdzie ok wink A co do pozycji......musisz ułożyć się tak by mógł bez problemu w Ciebie "wejść"

6 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-03-10 15:06:52)

Problemu w sumie nie było, może dlatego że chłopak się po prostu wślizgnął tak gładko że wszystko samo się ułożylo. Dzięki właśnie żelowi wszystko poszło ładnie i pięknie wink

powód edycji: spam

7

jego dziewczyna napisał/a:

czyli widze ze ja mam jakas za mocna erekcje bo mocne manewry penisem sa niewykonalne

Ty, masz erekcję???

Wracając do tematu, wszystko zależy od tego w jakiej pozycji, ułożeniu on w ciebie wchodzi. Pozycja powinna być wygodna dla obojga. Sadzę, że najlepiej jest wówczas, gdy układamy pupę na wysokości jego członka.

8

Hm, ale o jakiej pozycji właściwie mowa? Na pieska, na leżąco, jeszcze inaczej...? Pozycji od tyłu jest wiele... i w każdej penis jest inaczej ustawiony wink

9

Przykładowo na pieska.
Podczas wzwodu mój penis jest b.twardy, skierowany do góry na podbrzusze i zupełnie nie elastyczny. Wyginanie na boki jest możliwe jedynie w małym zakresie zatem pozycja na pieska jest nie wykonalna.
Chciałem się dowiedziec czy to jest "normalne" w moim wieku ale widzę że jednak nie

10

Hmm, ta "nieelastyczność" penisa jest rzeczywiście dziwna... Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałam. Zwykle penisa powinno się móc odgiąć choć trochę w dół, "do poziomu"...

11

I ja nie chcę Cię martwić, ale mnie też wydaje się to dziwne. Penis mojego faceta jest ,,wyginalny" we wszystkie strony:)) Oczywiście do pewnych granic, ale na pewno nie mamy problemów z pozycjami od tyłu.

12

Jeśli ta "niewyginalność" jest taka jak mówisz, to faktycznie nie jest to normalne. Jednak gdyby był taki problem, to co z innymi pozycjami? Nie chcę mi się wierzyć, że jeżeli jest tak jak mówisz, to nie ma problemów z innymi pozycjami. Jeśli nie ma, to i od tyłu nie powinno ich być. Poza tym dobra rada od faceta dla faceta - jak się martwisz to najprościej iść do lekarza i sprawę wyjaśnić. Wiem, że faceci boją się lekarzy od "tych" spraw, lecz naprawdę warto dla świętego spokoju mieć to za sobą. Przecież robisz to dla własnej przyjemności. No i dla przyjemności swojej partnerki.

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu.

13

W moich doświadczeniach dotychczas jedynym utrudnieniem przy korzystaniu z uroków niektórych pozycji był rozmiar penisa partnera - nigdy jego elastyczność...