Jadalna bielizna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Jadalna bielizna

Co o tym myślicie? Próbowaliście kiedyś??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jadalna bielizna

pierwsze słysze smile

3

Odp: Jadalna bielizna

Wiem, że są takie stringi i biustonosz. Osobiście pewnie prędzej zdecydowałabym się na biustonosz (o ile nie okazałby się za mały tongue) ale tak kiedyś rozmawiając o tym, doszliśmy do wniosku, że pewnie wszystko by się kleiło od tych cukierków, więc my spasujemy wink

4 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-03-10 14:05:59)

Odp: Jadalna bielizna

Co do jadalnej to jakoś chyba nie jestem za, chociaż spróbować czemu nie wink Ja tam bardziej wolę seksowną bieliznę tongue

powód edycji: spam

5

Odp: Jadalna bielizna

bielizna z czekolady - temperatura bardziej letnia i czeko-zabawa wink

6

Odp: Jadalna bielizna

Słyszałam o bieliźnie z cukierków i takiej "żelkowej". Sama nigdy takich cudów nie używałam, ale kiedyś dla żartu kupiliśmy koledze na urodziny takie żelkowe gatki - a że byliśmy wszyscy ciekawi, to kolega urwał kawałek i dał nam wszystkim spróbować wink W życiu nie próbowałam czegoś tak obrzydliwego, jakbym miała się z tym bawić w sypialni to najprędzej by to doprowadziło do wymiotów wink Chemiczny smak i dziwna konsystencja - czułam się, jakbym przeżuwała kawałek folii plastikowej. Podejrzewam, że jakby ktoś zjadł całe takie majtki, to by się pochorował. wink

Mnie osobiście nie ciągnie do tego typu eksperymentów sypialnianych, bardzo nie lubię łączenia seksu z jedzeniem. Nie wiem dlaczego, ale wzbudza to we mnie jakąś żołądkową niechęć - podobnie zabawy typu zlizywanie bitej śmietany z partnera itd. Jak seks to seks, a jak jedzenie to jedzenie wink

7

Odp: Jadalna bielizna

Dostałam kiedyś od koleżanki w formie żartu jadalną bieliznę (stringi i biustonosz), ale do tej pory nie wypróbowałam, bo jest cała z tych takich słodziachnych cukiereczków jak bransoletki na bazarach smile. I wydaje mi się to niezbyt smaczne, nie mam pojęcia co z tym zrobić wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024