Jak często chodzicie do kina? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jak często chodzicie do kina?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

Temat: Jak często chodzicie do kina?

Ile razy w tygodniu/ miesięcy jesteście w kinie? Macie jakieś karty zniżkowe albo coś w tym rodzaju? Ja mam różnie, czasem jestem po kilka razy w miesiącu,a  potem znów przez kolejne trzy ani razu.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak często chodzicie do kina?

To zależy czy są w kinie filmy które chce zobaczyć i czy mam czas na wypad do kina. Podobnie jak Ty czasami, jestem dwa razy  w tygodniu  w kinie, a czasami raz na dwa tygodnie. Mam kartę zniżkową do Kinoteki (mam nadzieje że nikt tego nie potraktuje jak reklamy;) chociaż nie zawsze tam idę do kina.

3

Raz w tygodniu.Ale są miesiące gdy są jakieś pokazy filmowe,np kina francuskiego czy danego reżysera-to jestem i ze cztery razy w tygodniu.Należę do DKF i na filmy festiwalowe czy z przeglądów mam zniżki.

Picie wódki to jest wprowadzenie elementu baśniowego do rzeczywistości.
J.Himilsbach
Reklama

4

redwine napisał/a:

Ile razy w tygodniu/ miesięcy jesteście w kinie? Macie jakieś karty zniżkowe albo coś w tym rodzaju? Ja mam różnie, czasem jestem po kilka razy w miesiącu,a  potem znów przez kolejne trzy ani razu.

W sensie, że potem kolejne 3 miesiące ani razu? U mnie też różnie. Najczęściej jestem, gdy są tańsze bilety, bo jednak kino to spory wydatek, nawet studyjne w weekendy kosztują czasem sporo przynajmniej w Warszawie. Wolę w tygodniu jak jest za 15-16 zł. Częściej na to mnie stać. No, ale to też jest różnie raz jestem 2-3 razy w miesiącu (to mi starcza, dzięki temu czuję, że jestem w kinie, inaczej chyba nie czułabym tego efektu), a bywało, że nie byłam pół roku, dawno bo dawno, ale bywało. No ale tak średnio pewnie wyjdzie raz w miesiącu licząc, że czasem jestem rzadziej lub raz na 2 miesiące. Czasem też praca nie pozwala, a potem w weekend szkoda mi kasy lub nie mam jej za dużo, by tak wydać. Mam kartę, która uprawnia do kupowania biletów w kinie Atlantic taniej i to jest fajne smile Innych nie mam, ale w sumie lubię chodzić do różnych kin, więc to chyba lepiej.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

5

Marika30 napisał/a:

To zależy czy są w kinie filmy które chce zobaczyć i czy mam czas na wypad do kina. Podobnie jak Ty czasami, jestem dwa razy  w tygodniu  w kinie, a czasami raz na dwa tygodnie. Mam kartę zniżkową do Kinoteki (mam nadzieje że nikt tego nie potraktuje jak reklamy;) chociaż nie zawsze tam idę do kina.

a jestes z niej zadowolona? ja mam w cinema city ( tez mam nadzieje że nikt tego nie potraktuje jak reklamy;), dla mnie to jedyna opcja zeby chodzic do kina czesciej niz dwa razy w miesiacu

Reklama

6

ja mam karte do cinema city wiec chodzę często. na większość filmów szczerze mówiąc, bo lubię.

7

Ja będąc sam nie chodzę. Ale będąc w związku zazwyczaj chodziliśmy do kina średnio 2 razy w miesiącu, o ile było na co. Zawsze wybieraliśmy tanie środy. Co prawda zawsze wtedy jest dziki tłum i kolejki, ale przy odpowiednim zgraniu logistycznym to nie problem. Fakt faktem, ze bilety weekendowe w Warszawie to koszmar - zazwyczaj jeden kosztuje jakieś 32-35zł, dla mnie nieakceptowalne.

8

_v_ napisał/a:

ja mam karte do cinema city wiec chodzę często. na większość filmów szczerze mówiąc, bo lubię.

Ja jak pisałam lubię chodzić do różnych kin i nie przepadam za zobowiązaniami, ale w sumie tyle fajnych filmów do obejrzenia czasem jest i koszt karty niski, więc chyba i ja się zdecyduję kiedyś.

Wisława Szymborska

9

zmartwiony86 napisał/a:

Ja będąc sam nie chodzę. Ale będąc w związku zazwyczaj chodziliśmy do kina średnio 2 razy w miesiącu, o ile było na co. Zawsze wybieraliśmy tanie środy. Co prawda zawsze wtedy jest dziki tłum i kolejki, ale przy odpowiednim zgraniu logistycznym to nie problem. Fakt faktem, ze bilety weekendowe w Warszawie to koszmar - zazwyczaj jeden kosztuje jakieś 32-35zł, dla mnie nieakceptowalne.

Jak to? Nawet jeżeli bardzo chcesz zobaczyć jakiś film, to nie pójdziesz sam do kina? Musisz mieć kogoś, kto Cię tam za rękę zaprowadzi?
Bardzo lubię chodzić do kina. To zupełnie inny odbiór filmu oraz inna atmosfera niż oglądanie w domu. Co prawda mieszkam w mniejszym mieście, filmy wybieram raczej z tych niekomercyjnych - więc nie ma problemu z tłumem na sali. Więc jak gaśnie światło mogę się całkowicie zanurzyć w fabule (no, chyba, że mi ktoś nad uchem cukierkami szeleści... ). Jestem w kinie raz, dwa razy w miesiącu. Zależy od repertuaru. Bo zdecydowanie idę "na film" a nie "do kina". smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

10

Ja wolę iść z facetem lub przyjaciółką do kina, ale sama też czasem poszłam i też było ok smile Film dobry, więc tym bardziej byłam zadowolona.

Wisława Szymborska

11

Ja idę, gdy jest coś interesującego dla mnie lub mojego partnera.

12

bbasia napisał/a:

Jak to? Nawet jeżeli bardzo chcesz zobaczyć jakiś film, to nie pójdziesz sam do kina? Musisz mieć kogoś, kto Cię tam za rękę zaprowadzi?
Bardzo lubię chodzić do kina. To zupełnie inny odbiór filmu oraz inna atmosfera niż oglądanie w domu. Co prawda mieszkam w mniejszym mieście, filmy wybieram raczej z tych niekomercyjnych - więc nie ma problemu z tłumem na sali. Więc jak gaśnie światło mogę się całkowicie zanurzyć w fabule (no, chyba, że mi ktoś nad uchem cukierkami szeleści... ). Jestem w kinie raz, dwa razy w miesiącu. Zależy od repertuaru. Bo zdecydowanie idę "na film" a nie "do kina". smile

Szczerze to ja nawet nie wiem co grają, jakie wchodzą nowości. Jak chodziłem regularnie to najczęściej informacje o tym czerpałem ze zwiastunów przed filmami. A teraz to się tym po prostu nie interesuje.

Ja wolę film obejrzeć w domu niż w kinie smile A chodzę do kina średnio 3, 4 razy w roku.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

14

truskaweczka19 napisał/a:
_v_ napisał/a:

Ja jak pisałam lubię chodzić do różnych kin i nie przepadam za zobowiązaniami, ale w sumie tyle fajnych filmów do obejrzenia czasem jest i koszt karty niski, więc chyba i ja się zdecyduję kiedyś.

mnie tam wszystko jedno w jakim kinie oglądam film. a patrzac na to, ze np w weekend bilet kosztuje ok. 30 (ja płacę 52 za karte bez limitu), to kalkulacja jest prosta.
no i ogladam wszystko na wielkim ekranie. a filmy, które mnie szczególnie wzrusza moge obejrzec w kinie nawet kilka razy (Krol rozrywki - bylam trzy razy big_smile)

15

_v_ napisał/a:
_v_ napisał/a:

mnie tam wszystko jedno w jakim kinie oglądam film. a patrzac na to, ze np w weekend bilet kosztuje ok. 30 (ja płacę 52 za karte bez limitu), to kalkulacja jest prosta.
no i ogladam wszystko na wielkim ekranie. a filmy, które mnie szczególnie wzrusza moge obejrzec w kinie nawet kilka razy (Krol rozrywki - bylam trzy razy big_smile)

V, moglabys rozwinąć, bo nie zrozumiałem z ta karta. 52 zł karta bez limitu czyli co? W tygodniu i weekendy, na wszystkie filmy? Czy moze są jakieś ograniczenia?

16

adiaphora napisał/a:
_v_ napisał/a:

V, moglabys rozwinąć, bo nie zrozumiałem z ta karta. 52 zł karta bez limitu czyli co? W tygodniu i weekendy, na wszystkie filmy? Czy moze są jakieś ograniczenia?

w tygodniu i w weekendy, na każdy film 2D
tylko do 3D i 4XD jest dopłata niewielka

mnie to odpowiada, bo ja i tak nie widzę za bardzo efektów 3D, więc nawet nie chodzę na takie filmy.

poza tym bez limitu, można cały dzień siedzieć w kinie i ogladać film za filmem wink
aaaa, jeszcze jest ograniczenie, ze nie kupisz kolejnego biletu jesli poprzedni seans się nie zakonczył. czyli np. jak kupisz bilet na piątek, to juz nie kupisz na czwartek - trzeba będzie anulować piątkowy i dopiero kupic czwartkowy. anulować mozna samemu do 1h przed seansem. potem juz sie nie da.

z miejscami nigdy nie miałam problemu, czasem też jestem sama na sali, albo są dwie trzy osoby - wiec mam spokój wink 

więc ja jestem w kinie czasem 3-4 razy w tygodniu, jak są fajne filmy, a czasem 1-2 w tygodniu. Czyli miesięcznie jakieś powiedzmy, że ponad 12 razy może być.

17

e, no to super sprawa!  Tylko jak to się opłaca dla kina?
I taki karnet kupuje się w kinie czy przez internet można tez?
To jest nawet fajna rzecz na prezent smile

18

zamawia się przez neta, trzeba podesłać zdjęcie swoje. potem odbiera się kartę osobiście i okazuje przy kazdym wejsciu.
bilety mozna kupować przez internet i pokazywac na telefonie - mają czytniki kodów w kinach.

tylko tę kartę trzeba wziąc na rok - mozna płacić co miesiąc, albo za rok z góry
potem przechodzi w czas nieokreślony i zawsze mozna zrezygnować

ja już mam tę kartę rok i dwa miesiące - więc mam też 25% zniżki na zakupy w barze i restauracji CC.

chyba aż tak im się nie opłacało do konca, bo ja kupowałam tą kartę gdy kosztowała 49 zł, a teraz dla Warszawy jest za 52 zł wink

i widzę, ze sporo ludzi ma karty i korzysta

19

Staram się raz w miesiącu wyjść do kina w celu odchamienia się smile

20

_v_ napisał/a:

zamawia się przez neta, trzeba podesłać zdjęcie swoje. potem odbiera się kartę osobiście i okazuje przy kazdym wejsciu.
bilety mozna kupować przez internet i pokazywac na telefonie - mają czytniki kodów w kinach.

tylko tę kartę trzeba wziąc na rok - mozna płacić co miesiąc, albo za rok z góry

ja już mam tę kartę rok i dwa miesiące - więc mam też 25% zniżki na zakupy w barze i restauracji CC.

chyba aż tak im się nie opłacało do konca, bo ja kupowałam tą kartę gdy kosztowała 49 zł, a teraz dla Warszawy jest za 52 zł wink

dzięki za info, V. Naprawde fajna sprawa ta karta. I jaka oszczędność!

21

Bardzo rzadko chodzę do kina, kilka razy w roku, jak jest coś co bardzo chcę obejrzeć, jak mi nie zależy na filmie to nie idę.

22

Ja praktycznie w ogóle; nie lubię amerykańskich filmów o superbohaterach, a polskie to bezdennie głupie komedie romantyczne.

23

adiaphora napisał/a:

e, no to super sprawa!  Tylko jak to się opłaca dla kina?
I taki karnet kupuje się w kinie czy przez internet można tez?
To jest nawet fajna rzecz na prezent smile

kino zyskuje to ze ma jakby z gory wykupione co najmniej dwa bilety miesiecznie, od Ciebie juz zalezy jak dobrze skorzystasz z tej oferty;) mozesz byc tylko raz w kinie lub dwa i wtedy wychodzisz na - albo na 0, albo byc czesciej i cieszyc sie kinem za friko;)

24

_v_ napisał/a:

Postanowiłam sama zainteresowac sie zakupem karty - co prawda ceny w Warszawie sa drozsze o kilka zlotych w skali miesiaca, ale na pocieszenie dodam, ze przeciez mamy wiecej punktow kin CC, wiecej seansow oraz godzin do wyboru smile

25

Sama chodze do kina bardzo czesto bo az do 3 razy w tygodniu, jednak sa to terminy rpzewaznie weekendowe przez prace w tygodniu i chroniczne zmeczenie hmm
Niestety, ceny biletow w multiplexach dla osob bez znizek sa kosmiczne, a juz rpzede wszytskim na filmy 3D czy projekcje weekendowe hmm

26

k.gryz napisał/a:

Sama chodze do kina bardzo czesto bo az do 3 razy w tygodniu, jednak sa to terminy rpzewaznie weekendowe przez prace w tygodniu i chroniczne zmeczenie hmm
Niestety, ceny biletow w multiplexach dla osob bez znizek sa kosmiczne, a juz rpzede wszytskim na filmy 3D czy projekcje weekendowe hmm

z ta karta seanse 3d sa akurat za jakąś dopłatą (kilka zl) ale to i tak oplacalne

27

Ja wcale nie chodze do kina tongue

28

z ta karta seanse 3d sa akurat za jakąś dopłatą (kilka zl) ale to i tak oplacalne

Pewnie, przecież ceny seansów 3D to jakaś abstrakcja hmm/

29

Ja staram się chodzić do kina przynajmniej dwa razy w miesiącu. Człowiek potrzebuje trochę atrakcji i czasami trzeba wyjść z domu.

Kochać, a potem utracić to, co kochaliśmy - to wpisane jest w nasza naturę. Jeśli nie potrafimy znieść utraty, pochłania nas zło.

30

Ja chodzę dosyć często (2-4 razy w miesiącu) i zastanawiam się nad kartą unlimited w CC. Ma ktoś?
W sumie miło by było chodzić sobie do kina po pracy tak co drugi dzień, albo nawet codziennie jak czas pozwoli. Relaks idealny. smile

31

My tak raczej raz w miesiącu, czasami nawet raz na dwa miesiące.

32

Jully napisał/a:

Ja chodzę dosyć często (2-4 razy w miesiącu) i zastanawiam się nad kartą unlimited w CC. Ma ktoś?
W sumie miło by było chodzić sobie do kina po pracy tak co drugi dzień, albo nawet codziennie jak czas pozwoli. Relaks idealny. smile

chodze do kina tyle samo razy, co Ty smile zakupiłam karte dosyc niedano i jestem mega zadowolona smile to duza oszczednosc pieniedzy, zwlaszcza, gdy w tygodniu pracujesz i mas zczas na kino tylko w weekendy, kiedy bilety sa naprawdę drogie hmm

33

Małpa69 napisał/a:

Ja wcale nie chodze do kina tongue

Ja też nie chodzę do kina smile. Szkoda mi kasy. Poza tym, oglądając film w domu, można sobie spauzować w dowolnym momencie, przewijać itp.

34

Raz na 2-3 miesięce nie częśćiej.

35

Niech pomyślę, wychodzi mi na to, że tak średnio do kina chodzę 2- 3 razy do roku. Bardzo lubię, to zupełnie inny odbiór filmów niż w domu, nic nie rozprasza (no chyba, że ktoś za głośno szeleści papierkami od cukierków smile ), nie mówiąc już o tym, że filmy z efektami specjalnymi nadają się tylko do oglądania na dużym ekranie.

gg 48623644

36

rossanka napisał/a:

Niech pomyślę, wychodzi mi na to, że tak średnio do kina chodzę 2- 3 razy do roku. Bardzo lubię, to zupełnie inny odbiór filmów niż w domu, nic nie rozprasza (no chyba, że ktoś za głośno szeleści papierkami od cukierków smile ), nie mówiąc już o tym, że filmy z efektami specjalnymi nadają się tylko do oglądania na dużym ekranie.

Ojej, ja to chodze...ale 2 - 3 razy w tygodniu yikes wydaje krocie na kino, wiec bez znizek, czy bonifikarty ani rusz!

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jak często chodzicie do kina?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016