Jak rozumieć jego dziwną odpowiedź na miłą wiadomość? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak rozumieć jego dziwną odpowiedź na miłą wiadomość?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 75 ]

Temat: Jak rozumieć jego dziwną odpowiedź na miłą wiadomość?

Od pewnego czasu widuję się z mężczyzną, który wpadł mi w oko. Początkowo były romantyczne randki, później on zaczął dążyć do dotyku, robił to stopniowo, co bardzo mi odpowiadało, a następnie seks, który był bardzo udany. Od tamtej pory utrzymujemy kontakt, ale coś jest nie tak.  Gdy zaproponowałam powtórkę wspólnej nocy, on udawał, że nie wie, co mam na myśli.  Wczoraj napisałam mu, że tęsknię za nim, a on mi odpowiedział: dlaczego? Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Moi byli faceci normalnie reagowali, nie pytali mnie: dlaczego za nimi tęsknię. Nie wiem, czy on chciał mnie sprowadzić do parteru i pokazać mi, gdzie jest moje miejsce. Nie jestem jego dziewczyną, więc nie powinnam pisać takich łzawych wiadomości.   Swoim zachowaniem całkowicie zamknął mnie w sobie. Najpierw udawał, że nie wie, co mam na myśli, rzucając mu seksualną aluzję. Szybko przeszedł do innego tematu.  A teraz jeszcze to. Może w ogóle powinnam z nim urwać kontakt? On się odzywa regularnie, ale to są takie wiadomości w stylu: jak ci mija dzień? Nie wiem, co o tym myśleć. Gdyby chciał seksu, to powinien zareagować na moją aluzję. Jeśli czegoś więcej, to na wczorajszą wiadomość.  Jeśli ma mnie dość, nie powinien sam do mnie pisać. Nic tu nie układa się w logiczną całość.

Aby dopełnić obrazu, muszę przyznać się do tego, że sama nie należę do osób specjalnie wylewnych. Nigdy sama nie zainicjowałam czułości, nie przytuliłam go, nie objęłam, nie pocałowałam, nie złapałam za rękę. To wstyd, ale nawet po seksie wolałam się odwrócić na bok. To on zabiegał o przytulanie i pocałunki po seksie. Był dla mnie czuły i troskliwy, pytał, czy mi wygodnie, ciepło, z której strony łóżka lepiej mi się zasypia.

Poza tym ja nigdy nie dałam mu nawet do zrozumienia, że szukam miłości i związku. On mi od początku dał do zrozumienia, że pragnie stałego związku. Mówił, że dzięki mnie zapomniał o swojej byłej. Powiedział, że żałuje, że zamiast jej nie poznał mnie nieco szybciej, bo uniknąłby złego ulokowania uczuć. Zapytał mnie nawet kiedyś nieśmiało o mój stosunek do związków, to wypaliłam z grubej rury, że teraz jestem sama, bo mam wymagającą pracę i chcę zrobić krok do awansu. Z jego strony były też drobne gesty: masz takie zimne ręce, ale wierzę, że serce masz naprawdę gorące. Często zabierał mnie gdzieś za miasto i mówił: zobacz, jak tu pięknie i romantycznie. Często mnie komplementuje, podczas gdy ja powiedziałam mu tylko jedną miłą rzecz w kontekście sytuacyjnym. On mówi mi, że nie znosi zakupów, ja na to: ale przecież zawsze jesteś dobrze ubrany.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak rozumieć jego dziwną odpowiedź na miłą wiadomość?

Widzę tu dwa potencjalne wyjaśnienia: sprowadza Cię do parteru (bo nigdy- wbrew temu, co mówił- nie traktował tej znajomości zobowiązująco albo po wspólnej nocy stracił zainteresowanie, ewentualnie wróciła mu była przypadłość).
Chciałby coś więcej, ale Ty nie okazujesz czułości, a po seksie odwracasz się na drugi bok. Więc się wycofał, aby po raz drugi nie lokować niewłaściwe swoich uczuć.
A jak jest, wie tylko on. Wypadałoby szczerze pogadać, bo być może fajny gość przejdzie Ci koło nosa. Co takiego się stanie? Najwyżej sprawdzi się pierwszy scenariusze i będziesz wiedziała na czym stoisz.
Prywatnie Ci napiszę, że wielu potencjalnych kandydatów z "odstraszyłam" swoją pozorną obojętnością i chłodem. Nawet obiło mi się o uszy, że parę osób nazwało mnie "królową śniegu". No, ciekawe dlaczego tongue
Przestań gdybać i pogadaj z gościem. Od kosza nikt nie umarł (choć godzi w ego), a może coś z tego się wykluje?

3

marfa_a napisał/a:

Wczoraj napisałam mu, że tęsknię za nim,

Co można odpisać na taką wiadomość?

marfa_a napisał/a:

a on mi odpowiedział: dlaczego?

Całkiem logicznie.

W końcu alternatywy są.... no właśnie, jakie?
- aha - niezbyt błyskotliwe przyjęcie do wiadomości
- ja też - niezbyt męskie i wymagające "wywnętrzniania" się po 5 randkach wink

No, jeszcze jest opcja, że w sumie to nie chce się angażować.

Reklama

4

A może przypomniał sobie o byłej?

5

evalougo napisał/a:

Widzę tu dwa potencjalne wyjaśnienia: sprowadza Cię do parteru (bo nigdy- wbrew temu, co mówił- nie traktował tej znajomości zobowiązująco albo po wspólnej nocy stracił zainteresowanie, ewentualnie wróciła mu była przypadłość).
Chciałby coś więcej, ale Ty nie okazujesz czułości, a po seksie odwracasz się na drugi bok. Więc się wycofał, aby po raz drugi nie lokować niewłaściwe swoich uczuć.
A jak jest, wie tylko on. Wypadałoby szczerze pogadać, bo być może fajny gość przejdzie Ci koło nosa. Co takiego się stanie? Najwyżej sprawdzi się pierwszy scenariusze i będziesz wiedziała na czym stoisz.
Prywatnie Ci napiszę, że wielu potencjalnych kandydatów z "odstraszyłam" swoją pozorną obojętnością i chłodem. Nawet obiło mi się o uszy, że parę osób nazwało mnie "królową śniegu". No, ciekawe dlaczego tongue
Przestań gdybać i pogadaj z gościem. Od kosza nikt nie umarł (choć godzi w ego), a może coś z tego się wykluje?

Najbardziej boję się nawet nie tego, że powie, ze jest niezainteresowany, ale zrobi to w równie żałosny sposób co mój kolega ze studiów. On zabierał mnie na wszystkie imprezy, na których mnie całował, obejmował i mówił miłe rzeczy. Cały rok miał nas za parę. Pewnego dnia chciałam wyjaśnić sytuację, to wyskoczył mi z tekstem: ja miałbym być z tobą? Chyba śnisz, jak w ogóle mogłaś sobie uroić, że jesteś w moim typie.

Po prostu się boję buraczanego zachowania. Tamten też był miły i kulturalny, przynajmniej takiego udawał. A gdy przyszło co do czego odezwał się do mnie w chamski sposób.  Mam nadzieję, że obecny ma więcej klasy, chociaż tego nie idzie przewidzieć.

Ale bardzo byłoby mi szkoda tej znajomości, jeśli rzeczywiście jest szansa na coś więcej. Bo on do tej pory zachowywał się naprawdę w porządku.  Wystarczyło, ze tylko wspomniałam, ze coś lubię, to on potem starał się, żeby było mi przyjemnie. A to zabierał mnie na karaoke, a to kupował moje ulubione przekąski.  Jak powiedziałam, ze mam problem z jednym facetem, to pogadał z nim, żeby się ode mnie odczepił. Niemniej nigdy nic nie wiadomo. Pozory mylą, zwłaszcza w relacjach damsko-męskich można się nieźle przejechać.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez marfa_a (2018-01-14 14:02:12)

Znerx napisał/a:
marfa_a napisał/a:

Wczoraj napisałam mu, że tęsknię za nim,

Co można odpisać na taką wiadomość?

marfa_a napisał/a:

a on mi odpowiedział: dlaczego?

Całkiem logicznie.

W końcu alternatywy są.... no właśnie, jakie?
- aha - niezbyt błyskotliwe przyjęcie do wiadomości
- ja też - niezbyt męskie i wymagające "wywnętrzniania" się po 5 randkach wink

No, jeszcze jest opcja, że w sumie to nie chce się angażować.

Mógł np. odpisać: to miło i tyle.

Nya napisał/a:

A może przypomniał sobie o byłej?

Tego, niestety, nigdy nie da się wykluczyć.

7

Na buraczane reakcje nie masz wpływu i jeśli tak by zareagował- tym lepiej dla Ciebie, że z nim pogadałaś, bo tym bardziej byś wiedziała, że dla takiego pana szkoda czasu. Chciałabyś się z kimś takim pobujać rok?
Poza tym jest jeszcze wariant optymistyczny i jeśli nie zaryzykujesz- nie przekonasz się.

8 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2018-01-14 15:45:24)

Może po udanym seksie , on zostawił pieniądze na stoliku a one wpadły pod łózko albo pod stolik.
Sprawdź koniecznie, życie jest pełne niespodzianek.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

9

evalougo napisał/a:

Na buraczane reakcje nie masz wpływu i jeśli tak by zareagował- tym lepiej dla Ciebie, że z nim pogadałaś, bo tym bardziej byś wiedziała, że dla takiego pana szkoda czasu. Chciałabyś się z kimś takim pobujać rok?
Poza tym jest jeszcze wariant optymistyczny i jeśli nie zaryzykujesz- nie przekonasz się.

Wiem, że w gruncie rzeczy masz rację, bo wtedy nie traci się czasu. Tylko potem trudno się pozbierać, jak ktoś wyskoczy z czymś chamskim. Najlepiej w  ogóle byłoby nie zwracać na to uwagi, bo taki sposób wyrażania myśli i emocji jest poniżej krytyki.

Trzeba się skupić na wariancie optymistycznym, bo to dla niego warto wyjść ze skorupy.

10

Wg mnie moze być zniechęcony Twoją oziębłością. Spodziewał się moze większej czułości.
Druga opcja, o której nikt nie wspomniał. Pytanie "Dlaczego" kojarzy mi się z domaganiem się komplementów. Być może ma niskie poczucie wartości i czekał, aż powiesz dlaczego faktycznie tęsknisz. Zwłaszcza, ze po seksie brak czułości wskazywał, że raczej nie będziesz tęsknić.
Jednak moim zdaniem bardzo prawdo podobna jest wersja druga. Mało jest takich wrażliwych i troskliwych mężczyzn. Może jest z tych, którzy dają to, co sami chcą otrzymywać.
Dodam coś jeszcze: to, że jest dobrze ubrany to chyba marny komplement dla faceta. Mój by w ogóle na to nie zwrócił uwagi. Uznajmy więc, ze nic miłego od Cibie nie usłyszał.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

11 Ostatnio edytowany przez marfa_a (2018-01-14 16:17:19)

tajemnicza75 napisał/a:

Wg mnie moze być zniechęcony Twoją oziębłością. Spodziewał się moze większej czułości.
Druga opcja, o której nikt nie wspomniał. Pytanie "Dlaczego" kojarzy mi się z domaganiem się komplementów. Być może ma niskie poczucie wartości i czekał, aż powiesz dlaczego faktycznie tęsknisz. Zwłaszcza, ze po seksie brak czułości wskazywał, że raczej nie będziesz tęsknić.
Jednak moim zdaniem bardzo prawdo podobna jest wersja druga. Mało jest takich wrażliwych i troskliwych mężczyzn. Może jest z tych, którzy dają to, co sami chcą otrzymywać.
Dodam coś jeszcze: to, że jest dobrze ubrany to chyba marny komplement dla faceta. Mój by w ogóle na to nie zwrócił uwagi. Uznajmy więc, ze nic miłego od Cibie nie usłyszał.

Masz rację, on po moim zachowaniu mógł uznać, że kierowało mną wyłącznie pożądanie i nic więcej. O tej opcji z komplementami nawet nie pomyślałam.  Może chciał usłyszeć coś miłego. Niestety, odpisałam mu coś w stylu: bo dawno się nie widzieliśmy i stęskniłam się za twoim towarzystwem, chciałabym z tobą wyjść na miasto coś zjeść. No chyba nie ujęłam tego najlepiej i po raz kolejny wyszłam na emocjonalną troglodytkę.

Co do komplementu, to on się wtedy ucieszył.

12

Ja myslę, że jesteś orbiterką. On Cie nie kocha. On ciągle kocha tą drugą, sam mówił o lokowaniu uczuć do tamtej.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

13

Uprawiasz z nim seks, a nie jesteś w stanie sama przytulić? Nie wiem czy ktoś tak czuły byłby w stanie znieść taką oziębłość...

gdykochamy

14

Przemknęło mi przez myśl to, o czym wspomniała tajemnicza75 (odnośnie pytania ,,dlaczego").
Łatwiej pozbierać się na początku, niż np po roku (mniej boli) więc:
Marfa_a, działaj big_smile

15

A ja to widzę tak.
Napisałaś "tęsknię za Tobą". On to zrozumiał dosłownie. Może myśli, że chcesz związku i się przestraszył. Przecież łączy Was tylko seks.

Powinnaś mu napisać "Mam na Ciebie ochotę". Gwarantuję, że by wiedział o co chodzi.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

16

GabrielaKlym napisał/a:

Uprawiasz z nim seks, a nie jesteś w stanie sama przytulić? Nie wiem czy ktoś tak czuły byłby w stanie znieść taką oziębłość...

Wiem, że to brzmi tragicznie, ale jednak seks nie niesie ze sobą takiego ładunku emocjonalnego jak przytulanie. Seks może być tylko seksem, dlatego nie chciałam wyjść na wariatkę, której od razu kojarzy się z miłością i związkiem. W związku  z tym wylazła moja reakcja obronna w postaci oziębłości...

17

Cyngli napisał/a:

A ja to widzę tak.
Napisałaś "tęsknię za Tobą". On to zrozumiał dosłownie. Może myśli, że chcesz związku i się przestraszył. Przecież łączy Was tylko seks.

Powinnaś mu napisać "Mam na Ciebie ochotę". Gwarantuję, że by wiedział o co chodzi.

Właśnie całym dowcip polega na tym, że wcześniej pisałam mu: "mam na ciebie ochotę" itp. SMS-y. On albo nic nie odpisywał przez kilka dni, po czym dzwonił i pytał się, jak minął mi dzień w pracy albo odpisywał od razu schodząc na inny temat. Jak mu napisałam, że tęsknię, odpisał w ciągu kilku minut, nie zbaczał z tematu, a potem normalnie ze mną rozmawiał. Wczoraj i dzisiaj też się odezwał.

18

marfa_a napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A ja to widzę tak.

Właśnie całym dowcip polega na tym, że wcześniej pisałam mu: "mam na ciebie ochotę" itp. SMS-y. On albo nic nie odpisywał przez kilka dni, po czym dzwonił i pytał się, jak minął mi dzień w pracy albo odpisywał od razu schodząc na inny temat. Jak mu napisałam, że tęsknię, odpisał w ciągu kilku minut, nie zbaczał z tematu, a potem normalnie ze mną rozmawiał. Wczoraj i dzisiaj też się odezwał.

W takim razie seks z Tobą mu się znudził.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

19

Cyngli napisał/a:
marfa_a napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A ja to widzę tak.

W takim razie seks z Tobą mu się znudził.

Istotnie tak może być, biorę to pod uwagę.

20

marfa_a, może zmarnowałaś szansę, bo na jego pytanie "dlaczego?" mogłaś szczerze odpisać, dając do zrozumienia, że nie chodzi Ci tylko o seks ("mam na ciebie ochotę"), ale w ogóle o niego, bo jest fajnym człowiekiem, bo zależy Ci na nim... itd?
Może on własnie na to czekał?
Ewentualnie, seks z Tobą był kiepski, a do tego Twoja asekuracyjna postawa, zniechęciły go  i postanowił powrócić do tylko koleżeńskiej relacji?

21 Ostatnio edytowany przez marfa_a (2018-01-14 18:39:09)

josz napisał/a:

marfa_a, może zmarnowałaś szansę, bo na jego pytanie "dlaczego?" mogłaś szczerze odpisać, dając do zrozumienia, że nie chodzi Ci tylko o seks ("mam na ciebie ochotę"), ale w ogóle o niego, bo jest fajnym człowiekiem, bo zależy Ci na nim... itd?
Może on własnie na to czekał?
Ewentualnie, seks z Tobą był kiepski, a do tego Twoja asekuracyjna postawa, zniechęciły go  i postanowił powrócić do tylko koleżeńskiej relacji?

Naprawdę, gdy teraz o tym myślę na chłodno, odpowiedziałabym inaczej, ale wtedy się wystraszyłam i wybrałam opcję pośrednią.  Zastanawiam się, czy kiedyś po prostu nie napisać ponownie: tęsknię za tobą, bo jesteś dla mnie ważny itp. Ewentualnie spotkać się z nim i szczerze pogadać.

22

Marfa_a jeszcze raz to napiszę: zrób coś. 50% szans, pół na pół.
Nic nie tracisz, a zyskasz pewność.

23

evalougo napisał/a:

Marfa_a jeszcze raz to napiszę: zrób coś. 50% szans, pół na pół.
Nic nie tracisz, a zyskasz pewność.

Na pewno coś zrobię, tylko zastanawiam się, jak się do tego zabrać.  Chciałabym mu dać jasno do zrozumienia, że jest dla mnie ważny i mi na nim zależy. Wolałabym tego nie pisać, tylko się spotkać.  Zastanawiam się, jak mogłabym zainicjować taką rozmowę i od czego zacząć.  Co mi podpowiecie? Zrobić to prosto z mostu: chciałam ci powiedzieć o czymś ważnym, może tego nie widać po moim zachowaniu, ale naprawdę mi na tobie zależy.  Czy zacząć od jakichś czułości i mu powiedzieć, że bardzo za nim tęskniłam, bo jest dla mnie ważny?

24 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-01-14 20:40:33)

marfa_a napisał/a:

Wczoraj napisałam mu, że tęsknię za nim, a on mi odpowiedział: dlaczego? Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją.

marfa_a napisał/a:

Zapytał mnie nawet kiedyś nieśmiało o mój stosunek do związków, to wypaliłam z grubej rury, że teraz jestem sama, bo mam wymagającą pracę i chcę zrobić krok do awansu.

marfa_a napisał/a:

Poza tym ja nigdy nie dałam mu nawet do zrozumienia, że szukam miłości i związku.

marfa_a napisał/a:

Często mnie komplementuje, podczas gdy ja powiedziałam mu tylko jedną miłą rzecz w kontekście sytuacyjnym.

marfa_a napisał/a:

Nigdy sama nie zainicjowałam czułości, nie przytuliłam go, nie objęłam, nie pocałowałam, nie złapałam za rękę

Pewnie stąd to pytanie.

25

Osobiście jestem za mówieniem prosto z mostu, ale wszystko zależy od sytuacji, etapu znajomości itd.
Choć pomysł z czułościami powinien wywołać jakaś reakcję.

26

evalougo napisał/a:

Osobiście jestem za mówieniem prosto z mostu, ale wszystko zależy od sytuacji, etapu znajomości itd.
Choć pomysł z czułościami powinien wywołać jakaś reakcję.

Chyba najlepiej prosto z mostu, przynajmniej uniknę niedomówień. Nie będę miała wątpliwości, czy on na pewno zrozumiał, o co mi chodzi.

27

Fakt, trudno nie zrozumieć (udawać niezrozumienia) po wyłożeniu kart na stół.
Powodzenia smile

28

Trochę namieszałaś.. napisałaś tęsknię za Tobą.. ale wcześniej - Coś w rodzaju mam na Ciebie ochotę?
Kolejność tych wiadomości ma znaczenie. tę pierwszą odbiera się jako ważniejszą. Czyli: tęsknie za Tobą bo mam na Ciebie ochotę- dość jasna wymowa..
Teraz to została Ci tylko kawa na ławę i wyrażaj się jasno. Sytuacja z byłym też jest do przytoczenia, bo wiele wyjaśnia.
Jeśli jednak to moje rozumowanie jest pomyłką, to nie umrzesz od odpowiedzi, a nie będziesz tracić czasu.

Nie odkrywa się nowych lądów bez zgody na to, że na długi czas straci się z oczu brzeg. Andre Gide

29 Ostatnio edytowany przez marfa_a (2018-01-14 21:57:27)

Ela210 napisał/a:

Trochę namieszałaś.. napisałaś tęsknię za Tobą.. ale wcześniej - Coś w rodzaju mam na Ciebie ochotę?
Kolejność tych wiadomości ma znaczenie. tę pierwszą odbiera się jako ważniejszą. Czyli: tęsknie za Tobą bo mam na Ciebie ochotę- dość jasna wymowa..
Teraz to została Ci tylko kawa na ławę i wyrażaj się jasno. Sytuacja z byłym też jest do przytoczenia, bo wiele wyjaśnia.
Jeśli jednak to moje rozumowanie jest pomyłką, to nie umrzesz od odpowiedzi, a nie będziesz tracić czasu.

Dziękuję za celne spostrzeżenie. Masz rację, wygląda to kiepsko. Gdyby mi tak facet napisał, sama uznałabym go za napalonego na seks i tylko na seks. Mogłam go niechcący zranić w ten sposób.

Po prostu muszę z nim o tym porozmawiać, a wcześniej ustalić, jak w tym tygodniu pracuje, bo on pracuje w systemie zmianowym.  Oby nie miał drugich zmian, bo będę musiała czekać na dzień wolny.

30

marfa_a napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Dziękuję za celne spostrzeżenie. Masz rację, wygląda to kiepsko. Gdyby mi tak facet napisał, sama uznałabym go za napalonego na seks i tylko na seks. Mogłam go niechcący zranić w ten sposób.

Po prostu muszę z nim o tym porozmawiać, a wcześniej ustalić, jak w tym tygodniu pracuje, bo on pracuje w systemie zmianowym.  Oby nie miał drugich zmian, bo będę musiała czekać na dzień wolny.

a napisać nie mozesz?

Nie odkrywa się nowych lądów bez zgody na to, że na długi czas straci się z oczu brzeg. Andre Gide

31

Ela210 napisał/a:
marfa_a napisał/a:
Ela210 napisał/a:

a napisać nie mozesz?

Tak ważnych rzeczy lepiej nie pisać na Facebooku czy w SMS-ie, bo nie widzimy reakcji drugiej strony i łatwo o nieporozumienie.

32

Zachowywałem się kiedyś dokładnie tak samo w stosunku do pewnej pani, kiedy nie chciałem kontynuować bliskiej znajomości, a jednocześnie nie odczuwałem potrzeby całkowitego zerwania kontaktu.
Tak samo, czyli ignorowałem propozycje spotkań, udawałem, że nie wiem o co chodzi, kiedy mówiła o uczuciach.
Uważałem, że możemy być znajomymi/kumplami ale nic więcej.

Miejsce na Twoją reklamę....zadzwoń!

33

cwany_gapa napisał/a:

Zachowywałem się kiedyś dokładnie tak samo w stosunku do pewnej pani, kiedy nie chciałem kontynuować bliskiej znajomości, a jednocześnie nie odczuwałem potrzeby całkowitego zerwania kontaktu.
Tak samo, czyli ignorowałem propozycje spotkań, udawałem, że nie wiem o co chodzi, kiedy mówiła o uczuciach.
Uważałem, że możemy być znajomymi/kumplami ale nic więcej.

Ale zwierzałeś się jej z problemów rodzinnych, rozwodu rodziców, złego zachowania matki? Czy od początku trzymałeś ją na dystans? On nie ignoruje propozycji spotkań, tylko nie chce umawiać się na seks. Po prostu widujemy się normalnie.

34

Zwierzać się ja w ogóle nie bardzo lubię, więc raczej się nie zwierzałem, aczkolwiek rozluźniłem kontakty, rzadziej je inicjowałem
Więc może jednak nie zachowywałem się tak samo, jak Twój znajomy.

Miejsce na Twoją reklamę....zadzwoń!

35

On cały czas zachowuje się tak samo, jeśli chodzi o kontakt, spotkania. Tylko mnie bardziej chodzi o to, co się na nich dzieje. Trudno nakłonić go do seksu. Niemniej nie czuję, żeby się całkiem zamknął przede mną, opowiada mi o problemach w rodzinie, widuję jego przyjaciół. Tylko nie wiem, czy to na zasadzie kumpelstwa, czy mam u niego szanse na coś więcej. Ja biorę pod uwagę, że może być tak, jak piszesz, że on wcale nie oczekuje niczego specjalnego.

36

Na razie daruję sobie rozmowę z nim, być może w ogóle sobie daruję tę całą znajomość. Zauważyłam coś, co wzbudza we mnie niepokój. Chodzi o jego nową koleżankę z pracy. Zwróciłam uwagę na jej profil, gdyż wrzuca dość odważne zdjęcia, że tak to określę.  Dlatego też zaczęłam sobie do niej zaglądać. Wczoraj zauważyłam, że polubił jej najnowsze zdjęcie. Wprawdzie ono akurat jest z tych normalniejszych - nie leży na nim w samej bieliźnie, tylko jest ubrana, ale zapaliło to w mojej głowie czerwoną lampkę. To nie musi nic znaczyć, ale niewykluczone, że to zaliczacz, a ona stanowi jego przyszłą zdobycz.

37

Chwila, chwila, najgorsze co możesz teraz zrobić, to poddać się domysłom i patrzeć na lajki jakichś koleżanek. Rozmowa rozwijałaby Twoje wątpliwości i jakoś nakierunkowała Twoje dalsze postępowania z tym panem.
Snucie domysłów i przypuszczeń jest- w większości przypadków- bezcelowe. W końcu nie siedzimy innym w głowie.

38

evalougo napisał/a:

Chwila, chwila, najgorsze co możesz teraz zrobić, to poddać się domysłom i patrzeć na lajki jakichś koleżanek. Rozmowa rozwijałaby Twoje wątpliwości i jakoś nakierunkowała Twoje dalsze postępowania z tym panem.
Snucie domysłów i przypuszczeń jest- w większości przypadków- bezcelowe. W końcu nie siedzimy innym w głowie.

Ale czuję, że nie ma sensu się poniżać i okazywać zainteresowania komuś, kto być może przygruchał sobie kolejną pannę. Muszę sprawdzić, jak ta znajomość się rozwinie. Nie narażę się na bycie pośmiewiskiem. Mam koleżankę, którą mogę podpytać o to, jak układają się jego relacje z nową koleżanką z pracy. Jak on do niej zarywa, to wykasuję jego numer i wywalę go ze znajomych na Facebooku, aby w chwilach słabości nie kusiło mnie pisanie do niego.

Posty [ 1 do 38 z 75 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak rozumieć jego dziwną odpowiedź na miłą wiadomość?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016