ponczochy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: ponczochy

witam jestem tu od chwili ,ale chce kim popisać o tym co dręczy mnie od pewnego czasu .Pracuje duzej firmie i nie wiem czy ponczochach wypada chodzic do pracy ,Ja lubie od niedawna chodzic nawet wszystkie rajstopy wyrzuciłam i zmieniłam je na ponczochy ale to jest praca i nieraz pod spódnicy moze cos wystawać pozdrawiam Sylwia

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: ponczochy

Jeśli chodzisz w tak krótkich spódnicach,że wystają ci pasy pończoch,to może nad tym się zastanów, czy wypada

...a dni, których nie pamiętasz, nigdy nie było..

3

statystyczna_polka napisał/a:

Jeśli chodzisz w tak krótkich spódnicach,że wystają ci pasy pończoch,to może nad tym się zastanów, czy wypada

To samo miałam napisać. Zresztą jak ktoś zakłada takie spódnice, że widać w nich pończochy, to przy rajstopach wygląda to jeszcze gorzej. Problemem nie są pończochy vs rajstopy, tylko ubiór nieadekwatny do miejsca pracy.

"Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl
Reklama

4

chodziło mi o to że ponczochach i krótkiej sukience czy spódnicy jest mi ok czuje sie dobrze ale nieraz pracy można sie zapomnieć i coś nieraz pokazać koronke np czy to nie jest wulgarne w pracy

sylwia.pac napisał/a:

chodziło mi o to że ponczochach i krótkiej sukience czy spódnicy jest mi ok czuje sie dobrze ale nieraz pracy można sie zapomnieć i coś nieraz pokazać koronke np czy to nie jest wulgarne w pracy

Jest wulgarne. Przekracza granicę dobrego smaku. Spódnicę do pracy zakłada się takiej długości, żeby przy pochyleniu czy kucnięciu koronka nie wystawała. Chyba,że właśnie o to ci chodzi,żeby kogoś kusić. No ale to już bez komentarza.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-01-16 11:56:42)

majtki zakładaj to nic Ci wystawać nie będzie

p.s trollisko jak malowane

7

Lubię pończoszki - nawet mam zapas w biurku, w swoim miejscu pracy dwie pary i pas do nich, gdyby któryś z kolegów chciał poszaleć...

8

Aga Wyskwarska napisał/a:

Lubię pończoszki - nawet mam zapas w biurku, w swoim miejscu pracy dwie pary i pas do nich, gdyby któryś z kolegów chciał poszaleć...

Pracujesz w burdelu?! Ale biurko? Rekwizyt?

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..
Snake napisał/a:
Aga Wyskwarska napisał/a:

Pracujesz w burdelu?! Ale biurko? Rekwizyt?

Trzeba być elastyczną, przyjdzie klient podawać prezesa, trzeba mieć i biurko

10

Aga masz rację ale ja tak lubie chodzić i nikt mi nie powie że jest to niesmaczne

11

sylwia.pac napisał/a:

Aga masz rację ale ja tak lubie chodzić i nikt mi nie powie że jest to niesmaczne

A właśnie że ja powiem że to niesmaczne. Praca to nie burdel.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018