Miłość jest ślepa ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Miłość jest ślepa !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Miłość jest ślepa !

Witam was dziewczyny. Moja historia jest podobna do wielu które tu czytałam i szukałam odpowiedzi i zrozumienia,moich problemów .Malzenstwo moje podkreślam moje niestety po 12letnim zwiasku otworzyły mi się oczy i jedno wam napisze miłość jest ślepa a w większości facetow siedzi diabeł i im chodzi po głowie lub kroczu tylko jedno na nic miłość poświęcenie ciężka praca tak otóż w moim przypadku się zakończyło kocham ale napewno od dłuższego czasu lub od zawsze on miał inny interes w mojej osobie.Pamietajcie dziewczyny egoista zostanie zawsze egoista,kłamca kłamca .Czlowieka nieda się zmienić jak traficie na krętacza oszusta wiejcie niedajcie się manipulować.Zycze wam wszystkiego najlepszego i przedewssystkim szacunku do samych siebie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość jest ślepa !
agnes1990.ab napisał/a:

większości facetow siedzi diabeł i im chodzi po głowie lub kroczu tylko jedno

No to te biedne kobiety mają przewalone. Większość mężczyzn nie nadaje sie do związku. No to skąd brać tych dobrych, żeby dla każdej wystarczyło?

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Miłość jest ślepa !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016