Tesknota po rozstaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tesknota po rozstaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Tesknota po rozstaniu

Rozstalam sie z facetem po 14 mcach. Mamy po 35 lat. Zwiazek byl bardzo burzliwy, ale tez strasznie go kochałam. Minął dopiero tydzień. Ja nie moge spac, sni mi sie. A poszlo o to, ze co weekend imprezowal i pił. Jak sie nie widzieliśmy w weekend to on balował. Pozniej twierdzil, ze dlatego ze nie chcial siedziec sam to spotykał sie z kumplami. Mi to przeszkadzalo. Nie umiał zrezygnowac z tego więc odeszlam. Ciężko mi mam nadzieje ze przejdzie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tesknota po rozstaniu

Pewnie, że przejdzie. Ale nie od razu. Ze złamanym sercem jest tak jak ze złamaną kończyną. Powrót do zdrowia i normalności trwa.

3

Pomyśl sobie, że gorzej niż teraz na pewno nie będzie - może być jedynie lepiej z każdym dniem.

Reklama

4

Oby minęło staram sie myśleć o tym złym. Jego kolezanka mi napisala, ze pewnie dlatego wychodzil bo mnie nie było, ale przecież to nie powód. Poczułam sie winna, ze pije bo mnie nie ma.

5

Minie. Z każdym dniem będzie lepiej. Dasz radę.

Reklama

6

Myslicie, ze to był powód aby odejść?

7

Tak. Daj sobie spokój z pijakami.

8

Sama podkreśliłaś iż związek był burzliwy to co brakuje ci tego czy jak? On ma problem z alkoholem a życie z takim to nie jest łatwe. Dobrze zrobiłaś że rozstałaś się  z czasem to zrozumiesz. Tylko nie myśl o powrocie bo to nie będzie miłość tylko uzależnienie od niego i wpajanie sobie do głowy iż mu możesz mu pomóc , on sam musi zrozumieć co robi .

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tesknota po rozstaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018