Standardowo...mąż zdradził mnie z prostytutką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Standardowo...mąż zdradził mnie z prostytutką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Standardowo...mąż zdradził mnie z prostytutką

Witam, jestem nowa na forum, zalogowałam się bo nie mam komu się zwierzyć. Od paru godzin płaczę i mam mętlik w głowie, odkąd mąż przyznał się do zdrady z prostytutką. Jesteśmy razem 9 lat z czego prawie 4 po ślubie. Kochamy się, lubimy spędzać razem czas, ale jak to chyba często bywa rutyna chyba nas dopadła. Obwiniam się , bo rzadko uprawiamy sex. Kiedyś było często ale od jakiegoś czasu raz na miesiąc , dwa to normalka. Często łapię różne infekcje i to mnie też trochę zniechęcało do zbliżeń. Z resztą mąż , który wiecznie siedzi przed komputerem jest mało podniecający. Wiecie gra ciągle w gry. Więc pewnie wszystkie te czynniki każdy po trochę doprowadziły nad do dnia dzisiejszej nowiny. Stało się to podobno miesiąc temu. Mieliśmy jechać razem na wycieczkę w góry,  do jego rodziny ,ale pogoda się popsuła i moje chęci na wyjazd odeszły. Trochę był zły na mnie ze tak mieszam,wiec postanowił , że sam pojedzie na męską wyprawę, zapakował plecak turystyczny palnik i pojechał. Ja żeby się przez weekend nie nudzić umówiłam się z koleżanką na zakupy, drugiego dnia zrobiłam sobie domowe spa i weekend zleciał. A dziś mi mówi , że go coś opętało, że w sumie nie wie czemu, że kocha , że żałuje. A ja nie wiem już co myśleć i co robić. Rok temu wywinął mi inny numer, na wypadzie ze znajomymi upił się i całował się z naszą kolezanką, dziewczyną w trakcie rozwodu która nie ukrywała , że odczuwa drugą młodość. Nie było łatwo ale wybaczyłam. Płakał , przepraszał, mówił , że nigdy więcej. Po tym parę tygodniu później na wyjeździe z pracy , z kolegami poszedł wieczorem do baru. Dzwoni w środku nocy , zapłakany , że ukradli mu portfel w którym miał obrączkę. I jak teraz myślę o tym wszystkim to dochodzę do wniosku , że może to wszystko nie dzieje się bez powodu, że może my nie pasujemy do siebie, nie powinniśmy być razem. Nie mamy dzieci więc łatwo było by się pożegnać, ale tyle lat razem , wspólne plany i w ogóle. Głowa mnie już boli i nie wiem co robić. Doradźcie mi coś proszę sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Standardowo...mąż zdradził mnie z prostytutką

A nad czym pani boleje, że maż musi prostytutce płacić żeby mieć sex , czy nad tym że prostytutka wzięła pieniądze ?
Proszę określić swoją opcje.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

Powiem Ci jak to bylo u mnie. A sama wnioski wyciagniesz.
To nie był mój mąż tylko partner....zreszta co za roznica. 8 lat bylismy razem. Też zdradzil mnie z prostytutką, ale sie nie przyznał. Znalazłam numer telefonu w jego telefonie, wypieral sie ze to kolega dzwonil i zalatwial sobie dziewczyne. Wybaczylam. Myślałam że naprawdę kocha i zrozumiał jak bardzo mnie skrzywdził. Pomyliłam się. Po paru latach pojawiły się inne! A wiesz czym sie tlumaczyl? Sama sobie powinnam podziękować bo ja nie chcialam a on za moim tylkiem nie bedzie wiecznie latac!...
Więc nie wiem czy warto wybaczac. Chociaz kwestia wybaczenia to chyba nie jest najwiekszym problemem. Problem jest ta niepewność czy nie zrobi tego znowu.

Reklama

4

W odpowiedzi to wcześniejszego pytania...boleję nad jego słabością i brakiem lojalności.

5

kwadrad napisał/a:

A nad czym pani boleje, że maż musi prostytutce płacić żeby mieć sex , czy nad tym że prostytutka wzięła pieniądze ?
Proszę określić swoją opcje.

A moze nad tym ze facet nie ma jaj, zeby powiedziec ze mu cos w zwiazku nie pasuje, tylko szuka ruchania na boku?

A moze nad tym ze przysiega ze nigdy wiecej, a za kilka dni/tygodni/miesiecy ma powtorke z rozrywki?

A moze chodzi o to ze jej maz to szczyl?

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Healing (2018-01-11 23:06:47)

Nie będziesz mieć pewności, czy to był na pewno pierwszy raz, a już na pewno czy ostatni. Mężczyzny szukającego i znajdującego tego typu rozrywki nic nie "opętało" tylko po prostu realizuje on swoje potrzeby. Napisałaś o infekcjach intymnych - być może zlazłaś właśnie ich źródło. Z pewnością warto się przebadać pod kątem grozniejszych chorób przenoszonych drogą płciową. A co do losów związku - tylko Ty możesz podjąć tę decyzję w oparciu o lata spędzone razem. Żadna cudza historia nic nie pomoże, bo żadna nie dotyczy Ciebie i Twojego męża. Weź pod uwagę, że takie epiody lubią się powtarzać - niekoniecznie od razu po wybaczeniu, ale czyhają w gotowości na pierwszy kryzys małżeński, spadek nastroju, jakieś problemy, które trzeba odreagować. Ty już wiesz, że mąż jakichś bardzo mocnych hamulców nie ma. Ale niektórzy z pewnością doradzą terapię par - podobno niektórym to naprawdę pomaga.

7

Zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Akceptujesz to i żyjecie dalej razem.

Nie akceptujesz i się rozchodzicie.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.

8

Na pewno nie jest łatwo, ale to oznacza Wasz wspólny koniec - jeśli nie teraz, to trochę później, ale na pewno koniec. Lepiej teraz...

9

Ja również bym zerwała, wiadomo ciężko ale jak ktoś już raz zdradził to zrobi to kolejny raz jest to więcej niż pewnie. Trzymaj się kochana

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-01-13 19:56:28)

"Seks stanowi naturalną potrzebę naszego organizmu, podobnie jak oddychanie czy trawienie. Człowiek powinien zaspokajać swój popęd seksualny. Taka jest prawidłowość biologiczna. W innym wypadku nierozładowane libido może mieć negatywne skutki. I to nie tylko fizyczne, ale też psychiczne i społeczne. W skrajnych przypadkach przedłużająca się niemożność zaspokojenia potrzeb seksualnych może prowadzić do depresji czy nerwicy."
Tak napisano tu: [nieregulaminowy link]

Seks stanowi naturalną potrzebę organizmu, tak jak oddychanie oraz jedzenie...
Skoro potrzeba nie była zaspokojona w domu, zaspokoił ją poza domem. Co z tego, że nawet wybaczysz mu i związek się utrzyma, skoro problem pozostanie? To już lepiej rozejść się i nie męczyć wzajemnie.

Miejsce na Twoją reklamę....zadzwoń!

11

Gdzieś w internetach przeczytałam , żeby absolutnie w takiej sytuacji osoba zdradzona się nie obwiniała. Przysięgaliśmy sobie wierność i uczciwość a on okazał się słaby i zakłamany. Mimo to , obwiniam się jakbym bardziej starała się w łóżku może by tego nie było. Nie odczytywałam znaków. Może z lenistwa albo nie wiem z czego rutyna nas dopadła. Każdy pisze, że skoro zdradził raz zdradzi drugi. Jestem tchórzem bo nie chce mi się zaczynać wszystkiego od nowa. Chyba wolę uwierzyć , że się zmieni. Nie wiem co robić . Potrzeba czasu może coś postanowię. Chciałabym się przenieść w czasie i wiedzieć już co robić i co czuję.

12 Ostatnio edytowany przez cataga (2018-01-14 13:49:25)

cwany gapa, nie wymądrzaj się teoriami o naturalnej potrzebie organizmu. Facet skladał przysięgę o wierności, jak mu cos nie podpasowało, nalezało o tym powiedziec, a nie leciec na łatwiznę z prostytutką.  Poza tym - dziewczyna juz pisała,że co chwilę miala infekcje- może to własnie dlatego,że to maz  przenosił bakterie z prostytutek na nią i kolo się zamkneło? 
naturalną potrzebą jest też defekacja, ale jakos nie przypominam sobie , by faceci robili to na środku salonu podczas wigilii, bo " to naturalna potrzeba i musza ją natychmiast zaspokoic w pierwszym miejscu i od razu i natychmiast''?
A może, skoro z panow takie ''zwierzęta naturalne", to może niech się do szałasu w lesie od razu przeniosą?

13

'' jakbym bardziej starała się w łóżku może by tego  nie było.'' - dagmara, a przepraszam, a on się starał,żebys ty miała z tego jakas frajdę?

14

Gościu ma problem jest seksocholikiem i wiecznie mu mało a frajdę miała żona taką że za każdym zbliżeniem miała infekcję   tylko pozazdrościć...

15 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2018-01-14 16:07:37)

Naprawdę , to bycie razem w pani mniemaniu opiera się tylko na tym żeby była wierność.
A gdyby on zachorował na jakiś paraliż , to jakby leżał w drugim pokoju , jeszcze nie w hospicjum.
To przecież kiedyś by sobie pani znalazła kochanka.
Tak się na "szczęście" nie stało.

No ale w pewnych wieku , większe czy mniejsze przewiny nie robią już takiego wrażenia.
Świat nie jest idealny i nigdy nie będzie.
Idealizm to pułapka , moim zdaniem.

Pani uzależniła swoje szczęście od tego żeby druga osoba zachowywała się tak jak pani by chciała , zawsze się tak zachowywała.
To się nie uda.
Pani dzieci będą robić to co będą chciały i pani mąż będzie robił to co będzie chciał.

Pani będzie patrzeć , że nic nie jest po pani myśli i będzie pani nieszczęśliwa.
Po co ?

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

16

Prawdopodobnie brak seksu bardzo mu doskwiera, ale powinien o tym rozmawiać, a nie szukać wrażeń na boku. Myślę, że przyznał się tylko dlatego, że zginęła mu obrączka, Dlatego też nie wierzę w jego "opętanie", bo obrączkę zdjął profilaktycznie, zanim wybrał się na "łowy".  Myśle, że on ma więcej za uszami niż to, o czy wiesz.

17

Obrączkę zgubił rok temu, a zdrada która wyszła na jaw prawdopodobnie tylko dlatego ze złapał syfa była miesiąc temu

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Standardowo...mąż zdradził mnie z prostytutką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016