Przyjaźń a zauroczenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaźń a zauroczenie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Przyjaźń a zauroczenie

Hej dziewczyny!
Pewnie podobnych wątków było na pęczki ale proszę podpowiedzcie mi co mam zrobić..
Mam przyjaciela od 7 lat. Zawsze nawzajem się wspieralismy, rozmawialiśmy o wszystkim i rozumielismy się bez słowa. 2 razy, po pijaku calowalismy się ale oboje nie braliśmy tego na poważnie. Smialismy się z tego i dalej przyjaznilismy się w najlepsze. Od jakiegoś miesiąca wszystko się zmieniło.. Stesknilismy się za sobą i postanowiliśmy się spotkać. Poszliśmy do kina, na kolację. Smielismy się, że to nasza pierwsza prawdziwa randka.Trzymalismy się za ręce, było to bardzo naturalne. Później była "druga randka" i również było miło. Ale nasze 3 spotkanie było inne. Przyjechaliśmy do mnie i ogladalismy film. Lezelismy przytuleni i nagle on zaczął mnie całować. Calowalismy się cały wieczór i było miło. Kiedy wrócił do domu podziękował za spotkanie i odzywał się codziennie. Jak w bajce.. z tym, że on na naszej pierwszej randce powiedział mi, że kiedy ostatnio koleżanka wyznała mu, że się w nim zauroczyla to on nie mógł tego odwzajemnic bo to tylko koleżanka. On teraz nie chce mieć nikogo na stałe. Nie jest gotowy. Powiedział mi, że traktuje mnie poważnie jeżeli chodzi o dziewczynę ale na chwilę obecną nie czuje potrzeby żeby zawalczyć o mnie czy o kogololwiek innego. I na 3 spotkaniu o którym wspomniałam, wypalił do mnie w trakcie całowania: znalazlabys sobie chłopaka..
Od 2 dni nie odzywam się do niego. Boję się, że ostatnie spotkanie zawazylo na tym, że przestałam to traktować jako przyjaciela. Boję się, że jak mu o tym powiem to będzie koniec bo mówił, że nie chce dziewczyny. Niby codziennie do mnie pisze ale nie umiem go rozszyfrowac..
Macie dla mnie jakieś rady, co powinnam zrobić. Czy nic nie mówić i zachowywać się jak przedtem czy powinnam ograniczyć kontakty z nim ?
Pozdrawiam !

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaźń a zauroczenie

Yyyy... czyli czas na określenie się? On pyta "Kim dla Ciebie jestem?", a Ty musisz odpowiedzieć "przyjacielem", albo "chłopakiem", albo "fuck friend"? Musisz na to pytanie odpowiadać?

Bo jeśli nie musisz, to czy jest możliwe, aby chłopak i dziewczyna po prostu się na luzie spotykali? Da się tak?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.

3

Mnie ten tekst troszkę wkurzył, nie mogę powiedzieć, że nie. Calujemy się, widzę że jest bardzo napalony i mówi żebym sobie znalazła faceta.. Nie wiem jak nam to odebrać.. Ja mogę dalej się z nim spotykać ale spotkania z nim ostatnio są inne.. Przytula mnie,łapie za ręce. Dla mnie to sprzeczne sygnały.

Reklama

4

iczka napisał/a:

Mnie ten tekst troszkę wkurzył, nie mogę powiedzieć, że nie. Calujemy się, widzę że jest bardzo napalony i mówi żebym sobie znalazła faceta.. Nie wiem jak nam to odebrać.. Ja mogę dalej się z nim spotykać ale spotkania z nim ostatnio są inne.. Przytula mnie,łapie za ręce. Dla mnie to sprzeczne sygnały.

Pewnie ma inna na oku a Ciebie traktuje jako dziewczyna do przytulania a byc moze pozniej i do seksu,to czeste wsrod nas facetow ;D

5 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-01-11 21:00:47)

iczka napisał/a:

Od 2 dni nie odzywam się do niego. Boję się, że ostatnie spotkanie zawazylo na tym, że przestałam to traktować jako przyjaciela. Boję się, że jak mu o tym powiem to będzie koniec bo mówił, że nie chce dziewczyny. Niby codziennie do mnie pisze ale nie umiem go rozszyfrowac..
Macie dla mnie jakieś rady, co powinnam zrobić. Czy nic nie mówić i zachowywać się jak przedtem czy powinnam ograniczyć kontakty z nim ?
Pozdrawiam !

Jeśli szukasz związku to już wiesz na czym stoisz. Nie będzie związku. Jeśli chcesz miło spędzać czas z erotycznymi dodatkami, możesz tkwić w tym dalej. Równie dobrze możesz ograniczyć kontakt cielesny, a nie wykluczać spotkań. Czy ograniczać kontakt czy zmienić jego formę? Decyzja zależy od Ciebie. Ostatecznie to Ty będziesz żyła z tą decyzją.

iczka napisał/a:

Ma jakieś potrzeby bliskości, które w ten sposób zaspokaja. Może przy okazji, chce byś czuła się w jakiś sposób dobrze. Nie musi to być jednak tożsame z poważniejszymi deklaracjami.  Pewnie spotkasz w życiu różnych ludzi, jedni będą chcieli tylko się przytulać, inni tylko seksu, a jeszcze inni związku pełnego, albo jakiś luźnych form. Może i będą tacy, którzy chcą jedynie razem gdzieś wyskoczyć. Cholera wie.

Reklama

6

Miłycham napisał/a:
iczka napisał/a:

Pozdrawiam !

Jeśli szukasz związku to już wiesz na czym stoisz. Nie będzie związku. Jeśli chcesz miło spędzać czas z erotycznymi dodatkami, możesz tkwić w tym dalej. Równie dobrze możesz ograniczyć kontakt cielesny, a nie wykluczać spotkań. Czy ograniczać kontakt czy zmienić jego formę? Decyzja zależy od Ciebie. Ostatecznie to Ty będziesz żyła z tą decyzją.

iczka napisał/a:

Ma jakieś potrzeby bliskości, które w ten sposób zaspokaja. Może przy okazji, chce byś czuła się w jakiś sposób dobrze. Nie musi to być jednak tożsame z poważniejszymi deklaracjami.  Pewnie spotkasz w życiu różnych ludzi, jedni będą chcieli tylko się przytulać, inni tylko seksu, a jeszcze inni związku pełnego, albo jakiś luźnych form. Może i będą tacy, którzy chcą jedynie razem gdzieś wyskoczyć. Cholera wie.

Dziękuję za fachową odpowiedź. Widocznie jest tak jak piszesz. Nie patrzylam na to z tej strony. Muszę po prostu zachowywać się jakby nic się nie stało, a ograniczyć kontakt fizyczny i nie będę musiała się martwić, że się w nim zaurocze.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaźń a zauroczenie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018