Czy On jest szczery, czy raczej coś kręci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy On jest szczery, czy raczej coś kręci?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy On jest szczery, czy raczej coś kręci?

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać co sądzicie o tej znajomosci i może ja powinnam coś zrobić?

Otóż jakiś miesiąc temu zapoznałam się z facetem. Pracuje on w Państwowej Staży Pożarnej i zdaje sobie sprawę z tego ze nie zawsze może mieć czas. Spotkaliśmy się na żywo dopiero dwa razy. Widać ze facet jest mną zainteresowany, na spotkaniach pyta o moje hobby, rodzine, przeszłość jeżeli chodzi o związki. Ostatnio zaprosił mnie do kina. Zapytał kiedy znowu się widzimy. Jednak problem polega na tym, ze między spotkaniami bardzo rzadko się do mnie odzywa. Odzywa się zazwyczaj wtedy, kiedy chce umówić spotkanie, natomiast tak zazwyczaj jest cisza z jego strony. Jest to świeża znajomość i ja tez nie chce stać się „bluszczem” albo się narzucac. Powiedział mi wcześniej, ze zawiódł się kiedyś na dziewczynie i może być teoche nieufny, jednak na spotkaniach nie widzę żadnego dystansu. Co robić w takiej sytuacji?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy On jest szczery, czy raczej coś kręci?
Dagmara.em napisał/a:

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać co sądzicie o tej znajomosci i może ja powinnam coś zrobić?

Otóż jakiś miesiąc temu zapoznałam się z facetem. Pracuje on w Państwowej Staży Pożarnej i zdaje sobie sprawę z tego ze nie zawsze może mieć czas. Spotkaliśmy się na żywo dopiero dwa razy. Widać ze facet jest mną zainteresowany, na spotkaniach pyta o moje hobby, rodzine, przeszłość jeżeli chodzi o związki. Ostatnio zaprosił mnie do kina. Zapytał kiedy znowu się widzimy. Jednak problem polega na tym, ze między spotkaniami bardzo rzadko się do mnie odzywa. Odzywa się zazwyczaj wtedy, kiedy chce umówić spotkanie, natomiast tak zazwyczaj jest cisza z jego strony. Jest to świeża znajomość i ja tez nie chce stać się „bluszczem” albo się narzucac. Powiedział mi wcześniej, ze zawiódł się kiedyś na dziewczynie i może być teoche nieufny, jednak na spotkaniach nie widzę żadnego dystansu. Co robić w takiej sytuacji?

Są mężczyźni, którzy wolą się spotykać i rozmawiać w cztery oczy niż pisać o niczym.
Słowo pisane, często w skrótach może być źle odebrane, poza tym dopiero się poznajecie - dałabym mu szanse i nie szukała dziury w całym.

3 Ostatnio edytowany przez filezila (2018-01-07 20:45:40)

jeśli pracuje w psp [jako ratownik] to raczej powinien mieć sporo czasu żeby się odezwać. tak dla sprostowania.

może nie lubi pisania. ja za pisaniem sms'ów w dużych ilościach nie przepadam. może też się do niego odezwij, zaproponuj spacer czy coś.

Reklama

4

ósemka napisał/a:
Dagmara.em napisał/a:

Są mężczyźni, którzy wolą się spotykać i rozmawiać w cztery oczy niż pisać o niczym.
Słowo pisane, często w skrótach może być źle odebrane, poza tym dopiero się poznajecie - dałabym mu szanse i nie szukała dziury w całym.

Dziękuje za odpowiedz smile

5

Mysle ze z czasem kiedy sie bardziej zaangazuje to sie zmieni

Reklama

6

Truskawka 67 napisał/a:

Mysle ze z czasem kiedy sie bardziej zaangazuje to sie zmieni

Również tak uważam, a i tematów do rozmów będzie więcej smile

7

Chciałabym jakby odnowić ten wątek. Coś mi tu śmierdzi. Tak jak już pisałam facet na spotkaniach jest bardzo mną zainteresowany, jednak kontakt przez internet jest bardzo nikły. Widzę ze jest dostępny np na Facebooku. Jeżeli ja pierwsza do niego nie odezwę się to raczej z tego kontaktu chyba nic by nie było. Tłumaczył mi się kiedyś, ze kobieta przyprawiła mu rogi i dlatego jest mało ufny, ale on nawet nie daje szansy nam się poznać. Na temat spotkania tez jest cisza. Chciałabym delikatnie dać mu do zrozumienia ze ta znajomość stoi w miejscu ale kiedy zobaczy moje emocje to wyczuje ze bardzo mi zależy na tej znajomosci. Podejrzewam ze może na jeszcze kogoś na oku i sam nie wie kogo wybrać.

8

Nie każdy lubi epopeje pisane. Co do spotkania to czy mu je zaproponowałas?

9

Dagmara.em napisał/a:

Tłumaczył mi się kiedyś, ze kobieta przyprawiła mu rogi i dlatego jest mało ufny

Ta... kiedyś kobieta przyprawiła mu rogi a teraz Ty masz ponosić tego konsekwencje?

On ma chyba takie podejscie, że jak jesteś to jesteś, jest fajnie, a jak Cię nie ma, to nie tęskni, to trudno. Nie widać, by mu zależało.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy On jest szczery, czy raczej coś kręci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018