Czy kiedykolwiek wróci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kiedykolwiek wróci?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy kiedykolwiek wróci?

Cześć dziewczyny!
Niedawno zostawił mnie chłopak, którego kocham ponad życie. Wszystko ukladalo się w porządku (no chyba ze wliczę kłótnie o blahostki). Związek trwał pół roku. Pasowalismy do siebie charakterem. Od początku czuliśmy, że to coś magicznego, wiedziałam że to ten chłopak. Szybko przedstawił mnie rodzinie, wszystkim kolegom się mną chwalił, zabierał na rodzinne wycieczki. Wszystko było cudowne, nie mogłam uwierzyć, że tak świetny człowiek się we mnie zakochał. Pod koniec wakacji się zaczęło sypać na chwile. Było mówienie z jego strony ze cos powoli wygasa, mimo tego że przecież  przed chwila byliśmy szaleńczo zakochani. Potem powrót do szkoly (liceum) i we wrześniu było spoko a od października się rozwalalo, gadanie ze rutyna, że się nie uklada. Po prostu przestał się starać, coraz rzadziej się widywalismy, zaczął wybierać kolegów, mówił mi w twarz, że go denerwuje, jestem głupia, denerwowały go rzeczy, które wcześniej nie przeszkadzały mu. Listopad był istną tragedią, gadaliśmy na siłę i spotykalismy się tylko z mojej inicjatywy. Nie zabranialam mu nigdzie wychodzić, spotykać się czy chodzić na imprezy jak miał okazję,  dawałam mu dużo miłości i bylam wyrozumiała. Na pewno mnie nie zdradzil i nie ma innej.  Przy rozstaniu powiedział ze w przyszłości możemy do siebie wrócić, ale nie wiem czy to nie dla złagodzenia rany. Obcenie nasz kontakt to pisanie czasami i tyle. A powodem było to ze się wypaliło i ogólnie nie wykazywał zaangażowania. Powiedzcie mi proszę co tu się stało? Jak on mógł się tak zmienić w stosunku do mnie? I czy istnieje szansa ze kiedyś wróci?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kiedykolwiek wróci?

Cześć dziewczyno!
Po tym co mnie spotkało to z mojej perspektywy dałbym sobie spokój z nim urwał kontakt i zapomniał jak najszybciej. Jednak każdy człowiek jest inny, więc może u was będzie inaczej - nie wiem. Pozdrawiam smile

3

Odp: Czy kiedykolwiek wróci?

Ja bym nie robił sobie nadziei. Chłopak ewidentnie się znudził, a skoro się znudził po pół roku to znaczy tyle, ze szaleńcza miłość była tylko z Twojej strony. Po prostu jest niedojrzały emocjonalnie i tyle. Musisz przeżyć, poboli i przestanie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kiedykolwiek wróci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024