On i ex - dziwna reacja. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » On i ex - dziwna reacja.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: On i ex - dziwna reacja.

Jestem od kilku miesięcy z pewnym chłopakiem. Wszystko ok, zadnych konfliktów większych itp. Ja mam za sobą jeden związek, totalny niewypał(nieszczerosc uczuc ex faceta), facet też ma kilka niemiłych doświadczen ze strony kobiet.
Wiem, że ma kontakt z jedną z byłych, wiem ze to cos poważnego było i nie rozstali się powodu niewiernosci, lecz z przyczyn losowych... związanych z nauka, prac itp. jakieś 3 lata temu może, ale tak dokładnie nie wiem, co zaszło, bo nie opowiadał mi zbyt dużo...wiem, że dobrze ją wspomina bo jest dobrą skromną dziewczyną i miał też dobry kontakt z jej rodziną(podczas gdy moja jest scepytczna i wymagająca). Ona potem wyjechała z kraju(nauka,praca, nie wiem na ile i czy wróci) ale z tego co wiem, bywa czasem w rodzinnym mieście. Po niej był z trzema dziewczynami, związki się nie udały, a teraz jest ze mną. Wiem, że piszę z tamtą, odkryłam to swoimi sposobami, choc on tylko raz o niej wspomnial, i ze pyta go, co u niego (a nawet co u nas). Nawet raz mi wspomniał ze chciala sie z nim zobaczyc a on do niej 'nie bo moja dziewczyna nie bedzie tego popierać'', podobno chciała mnie nawet poznać (WTF) coś w tm stylu.
Nie włamuję mu sie do tel i na fb ale czasem jak z nim przebywałam to kątem oka widziałam że ona coś do niego pisze na fb albo wysyła snapa itp. Wiem, że mają częsty kontakt,a ost od kilku msc jest w mieście. Ostatnio bylismy razem u znaj i zobaczylam jak ona napisala, kątem oka przeczytałam 'chodź ze mną...(dalej nie zauważyłam)". On nic mi nie mowi o niej, raz cos wspomniał. A ja teraz nie przebywam w tym samym miescie, co on i nie jestem w stanie go kontrolowac, a nawet jakbym byla to miasto duże a ja go śledzić nie będę.
Nie wiem, nie robilam zadnej awantury o to, ale troche mnie to niepokoi. Nie mam nic przeciwko i nie jest dla mnie dziwne to, że ludzie czasem rozstaja sie z przyczyn losowych ale nadal są dla siebie w porządku, nie mają do siebie pretensji i czasem zapytają, co slychac, zlożą życzenia itp, ale nic więcej, bo to jest rozdzial zamknięty, nie wierzę w żadne przyjaźnie po rozstaniu. Trochę jakby trzymali siebie w rezerwie jakby okoliczosci byly bardziej sprzyjajace itp, takie mam skojarzenia.
Nie mam też za złe że ma jakieś koleżanki, znajome,(niektotre nawet poznałam) bo sama mam kolegów i nawet raz na ruski rok z jakimś się zobaczę. Ale znajomość z TA ex dziewczyną jest dla mnie bardzo niezrozumiała i niepokojąca.
Najdziwniejsze jest to ze jakos w 14 sie rozeszli, a widze posty z nia z 15 a nawet 16 jak jest jego os towarzyszaca na jakis imprezach okolicznosciowych typu wesele(!) czy posty z jakiegos picia, koncertow... I mam myslec ze wszysto na stopie kolezenskiej...mhm...
Ta laska sni mi sie po nocach, słusznie czy niesłusznie sie niepokoje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: On i ex - dziwna reacja.

Chwila, chwila- napisałaś, że nie jesteś w stanie go kontrolować, ponieważ nie przebywasz w tym samym mieście? Zakładam, że to niefortunny dobór słów.
Trzeba było ją poznać, a spokojna i szczera rozmowa z chłopakiem nie zaszkodzi.

3 Ostatnio edytowany przez krolewna_sniezka (2017-12-30 12:42:29)

Odp: On i ex - dziwna reacja.
evalougo napisał/a:

Chwila, chwila- napisałaś, że nie jesteś w stanie go kontrolować, ponieważ nie przebywasz w tym samym mieście? Zakładam, że to niefortunny dobór słów.
Trzeba było ją poznać, a spokojna i szczera rozmowa z chłopakiem nie zaszkodzi.

Bo studiuję w innym mieście od kilku m-cy,w sasiednim wojewodztwie, to chyba nic złego.
Facet chyba niespecjanie chce nas zapoznac ;PP

Odp: On i ex - dziwna reacja.

up

Odp: On i ex - dziwna reacja.

A jakbyś mieszkała w tym samym mieście, to byś go kontrolowała? W jaki sposób?

Odp: On i ex - dziwna reacja.

Nie robilabym tego i nie robilam, nie bede za nim lazic przeciez w przebraniu XD
Tylko wieksza odl = wieksze pole do manewru

7

Odp: On i ex - dziwna reacja.

A jeszcze raz, na spokojnie nie można  z chłopakiem pogadać? Wspomnieć, że bardzo chętnie poznasz jego tą konkretną znajomą?

Odp: On i ex - dziwna reacja.

Kurde, to jet trudnyy temat do rozmowy ale wiem ze to raczej nieuniknione. Jedyne co ''osiagnelam' to była taka syt kiedy cos tam zaczal mnie olewac chwilowo, bo coś ogladal a mnie cos ugryzlo i odrzeklam: ciekawe cy bylej tez tak odpisujesz, kiedy namietnie wypisuje o ciebie...i dwa dni milczenia, tylko ze z tego nc nie wyniklo tongue
Roznie bywa czasem luz, a czasem ciagle mysle i az mnie nosi...

9

Odp: On i ex - dziwna reacja.

Z tego co piszesz  to na moje oko, jakby tylko ona trochę intensywniej kiwnęła palcem ten chłopak poleciałby jak na skrzydłach i ty byłabyś eks a ona aktualną. Za jedno twoje burknięcie on się 2 dni nie odzywał? Pokazał ci jasno, gdzie jest twoje miejsce. Eksi nie ruszaj bo do pięt jej nie dorastasz i karę dostałaś, ostrzeżenie. A jak ona wróci, może jak skonczy te studia, to zostaniesz odstawiona na bocznicę. Tak ja to widzę.

Odp: On i ex - dziwna reacja.
Araquelle napisał/a:

Z tego co piszesz  to na moje oko, jakby tylko ona trochę intensywniej kiwnęła palcem ten chłopak poleciałby jak na skrzydłach i ty byłabyś eks a ona aktualną. Za jedno twoje burknięcie on się 2 dni nie odzywał? Pokazał ci jasno, gdzie jest twoje miejsce. Eksi nie ruszaj bo do pięt jej nie dorastasz i karę dostałaś, ostrzeżenie. A jak ona wróci, może jak skonczy te studia, to zostaniesz odstawiona na bocznicę. Tak ja to widzę.

To ja sie nie odzywałam. Nie wiem czy tak predko bo to studia lekarskie na 95%, choc nie wiem jak przebiega taka nauka.
Niby chciala wyjsc z nim na miasto ale on powiedzial, ze nie, bo ja pewnie nie bede zadowolona. Ale ile tak bedzie odmawial? Hm

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » On i ex - dziwna reacja.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024