odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie.

Siemka opowiem po krocce swoja historie. Ostatnio w klubie poznalem pewna dziewczyne ktora strasznie mnie zaintrygowala, bawilismy sie jakies 40 minut, byla z kolezanka i z kolega i wlasnie po tych ok 40 miutach nagle sie speszyla. Jakby o czyms sobie przypomniala i poszla do nich. Po prosilem ja o numer dala bez problemowo. Jak wychodzilem juz do domu, to sie minelismy bez slowa niestety. Ja sie obejrzalem przez pol sali Ona rowniez Potem napisalem do Niej zeby sprawdzic czy to naprawde jej numer, nic nie odpisala potem nastepnego dnia zadzwonilem 2 razy zero odzewu, ale po paru dniach zadzwonilem od kolegi i odebrala. Jestem przekonany, ze to ona. Powiem tak, nieskromnie, ze mam powodzenie wsrod kobiet, ale przewaznie nie moge sie zaangazowac w zadna znajomosc. A ta kobieta mnie wrecz "strzelila" w serducho. Co byscie zrobili na moim miejscu? Pojechali do tego klubu znowu w sobote, a przed wysalac smsa, ze bede tam i chcialbym Cie zobaczyc np. Co myslicie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie.

skoro nie odpisała i nie odbiera jak dzwonisz ze swojego numeru, to w jaki sposób jeszcze ma Ci pokazać, że naprawdę nie jest Tobą zainteresowana?

3

Odp: odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie.
Lady Loka napisał/a:

skoro nie odpisała i nie odbiera jak dzwonisz ze swojego numeru, to w jaki sposób jeszcze ma Ci pokazać, że naprawdę nie jest Tobą zainteresowana?

Autor jest trochę narcystyczny, zatem tak perfidne sygnały mogą nic nie dać. smile

sebdzik95 od początku. Bawiliście się 40 min., Ona nagle odeszła, później niby jakieś sygnały były, ale koniec końców nie chciała kontaktu. Powodów może być dosłownie 100 z czego połowa może świadczyć na Twoją niekorzyść. Jak to w życiu bywa próbować zawsze możesz. Chociaż moim zdaniem zrobiłeś jakąś "gafę" na imprezie (bądź za nią i ona pokojarzyła) oraz się do Ciebie zraziła. Z wyglądu dobrze Ciebie oceniła, ale coś innego skutecznie odepchnęło.
Nie masz przypadkiem średniej renomy? O której oczywiście wiesz, bo za plecami wiele osób potrafi zrobić swoje - często "pochwalić się" rzeczami, które w przyszłości trącają wink.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » odpuścić czy nie odpuścić? oto jest pytanie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016