mąż woli wszystko tylko nie nas - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mąż woli wszystko tylko nie nas

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: mąż woli wszystko tylko nie nas

witam.  Jestem mężatką od 3 lat i mam 3-letniego synka. Mam 24 lata a mój mąż 28.
od początku mojego małżeństw jest źle , kiedy jeszcze byłam w ciąży mąż wolał chodzić do kolegów niż spędzać czas z ciężarną żoną , nie okazywał czułości , ani dobrego słowa ani , przytulenia ani całusa odpychał mnie od siebie nie mówiąc już o sexie.
po urodzeniu synka było na miesiąc dobrze pomagał itp ale później to samo tylko wtedy mąż jeździł na delegacje na tydzień i wracał weekend to wolał spać lub wyjść do kolegów niż zająć się mną i malutkim dzieckiem.

Do tego czasu nic się nie zmieniło , tylko to że mój kochany synek ma już 3 latka
wiadomo czasami jest lepiej ale to na chwilę albo tylko na pokaz

czuje się bardzo samotnie bez wsparcia męża bez okazania zainteresowania
mąż jak już pisała wyżej woli kolegów lub granie na komputerze
wraca z pracy to myśli o tym aby położyć się , obejrzeć tv , wyjść do kolegów lub pograć na komputerze przy piwku (co drugi dzień pije piwa a czasami codziennie 3-4 wiadomo że nie trzeba chlać na umór żeby stać się alkoholikiem) my schodzimy na drugi tor , czasami przypomni sobie o nas ale tylko właśnie na pokaz albo jak coś chce . nigdzie nie wychodzimy razem bo on nie chce nigdzie zemną wychodzić i z dzieckiem też , a jak już to zabierze mnie jak koledzy z żonami idą ale tak żeby  my sami to nie. dla niego liczy się to aby nikt mu nie truł i dał mu święty spokój . czasami zajmie się dzieckiem ale to na chwilę.

nie umie rozmawiać że mną na trudne tematy , o naszej przyszłości itp bo wtedy się denerwuje
bo ja coś od niego chce . najlepiej rozmawia mu się z kolegami o grach itp wtedy ma dużo do powiedzenia
mój mąż jest leniwy , nie ma ambicji ani normalnych zainteresowań denerwuje mnie to bo jednak ja chce coś osiągnąć

czułość to chyba zależy od jego humoru
nie pamiętam kiedy sam zainicjuje sex , a jak już to większość jak już jest po kilku piwach
spontaniczne kocham cię , przytulenie , buziak to rzadkość może właśnie jak ma dobry humor lub jak coś chce , czasami potrafi być agresywny jak próbuje go przytulić jak nie chce , wtedy przeklina , odpycha mnie

jego zasada to brać a nic z siebie nie dawać .

czuje się przez to wszystko samotna, 3 lata małżeństw dopiero a nic prawie nas nie łączy

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mąż woli wszystko tylko nie nas

Czy ciąża była planowana?

Rozmawiasz z mężem szczerze o swoich oczekiwaniach?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

ciąża nie była planowana , ale nie byliśmy jakoś z tego powodu nieszczęśliwi

z mężem nie raz rozmawiałam o tym co mi się nie podoba , co bym chciała aby zmienił , działało na chwilę albo wcale

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2017-12-07 21:01:21)

lookatme napisał/a:

Myślę, że może Ty się pogodziłaś z ciążą i jej konsekwencjami, ale Twój mąż ewidentnie nie.
Ucieka z domu przy każdej możliwej okazji i nie angażuje się w wychowanie i opiekę nad dzieckiem.

Wygląda na to, że nie dorósł do bycia mężem i ojcem.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Cyngli napisał/a:
lookatme napisał/a:

Myślę, że może Ty się pogodziłaś z ciążą i jej konsekwencjami, ale Twój mąż ewidentnie nie.
Ucieka z domu przy każdej możliwej okazji i nie angażuje się w wychowanie i opiekę nad dzieckiem.

Wygląda na to, że nie dorósł do bycia mężem i ojcem.

myślę że masz rację , widocznie nie umie zrezygnować z dawnego życia , życia kawalera
nie o to chodzi mi aby nigdzie nie wychodził , bo czasami ja też potrzebuje wyjścia itp
ale on to robi zbyt często kosztem rodziny

Reklama

On nie chciał być ojcem ani mężem. Typowy związek, bo wpadliśmy...

7

czekoladazfigami napisał/a:

nie oceniałabym tak surowo
żeby wpaść musi też być jakaś miłość i związek
to nie był przelotny jednorazowy wyskok i od razu dziecko

myślę że się kochaliśmy , ja go nadal kocham

Żeby wpaść wystarczy szybki numerek w kiblu... Tak, że sorry. Ty go kochasz, ale czy on kocha ciebie?  Czy che być ojcem? Czy kiedykolwiek zechce?

9

Jestem w mniejszości i nie na swoim forum ale się wypowiem.  Pomyśl kobieto co robisz sobie i dziecku? Nie czekaj na to że sam się zmieni że ty rozmowami go zmienisz. On sam musi tego chcieć. Będąc z nim to się nie stanie. Odejdź zażądaj separacji, rozwodu. Jesteś młoda i jeszcze wszystko przed tobą, to będzie boleć ale tylko tak zobaczysz co dla niego znaczysz. Czas pokaże czy był lub jest tym jedynym. Czy otworzy mu oczy na to co stracił i spróbuje coś zmienić, tylko to możesz i musisz zrobić. A reszta zależy od niego. Kochasz go to wytrzymasz tą rozłąkę jeśli nie zmieni się i nie uda się uratować tego "związku" to uwierz mi czas leczy rany. Tym bardziej że masz dla kogo żyć i kogo kochać.

10 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-12-08 02:09:25)

Żeby wpaść wystarczy szybki numerek w kiblu... Tak, że sorry. Ty go kochasz, ale czy on kocha ciebie?  Czy che być ojcem? Czy kiedykolwiek zechce?

Z tego co napisała, nie był to jednorazowy numerek w kiblu. I co ma oznaczać zwrot "tak, ze sorry", w kierunku autorki? Masz ją za dziwkę czy jak? W ogóle w jaki sposób piszesz do obcej osoby?

@lookatme
Wydaje się, że twój mężczyzna przechodzi fazy uczuciowe. Z tych nieco bardziej euforycznych to raczej spokojnego uczucia. Teraz pewnie raz będzie mówił, że kocha, innym razem miał wątpliwości. Wiąże się to z pewnym mechanizmem. Nie będę się rozpisywał, bo nie jest to istotne. Możesz oczywiście się starać, ale bez zbędnych nacisków. Finalnie od niego zależy czy chce wejść z fazy bardziej romantycznej, w związek długotrwały. Macie dzieciaka, więc pewnie też odegra jaką rolę. Choć jedno dziecko, aż tak wielkiego wpływu nie ma na trwałość związku. Jeśli ma to przetrwać, powinien jednak zmienić nieco podejście. Macie rodzinę i nawet jeśli nie każda chwila musi być razem to w jakiś sposób powinna być zachowana równowaga, między chwilami z bliskimi, a kolegami. Szczególnie, że dzieciak do 7 roku życia jest w momencie krytycznym dla niego. Obecność ojca byłaby czymś dobrym.

11

Czy autorka ma czekać na zmianę swojej drugiej połowy bo dziecko potrzebuje ojca? Dziecko potrzebuje obydwojga rodziców. Obydwie osoby w tym "związku" są odpowiedzialne za to dziecko lecz z opisu w/w autorki to tylko ona jest rodzicem.
On sie nie zmieni z wiekiem od tak. Nie ma takiej opcji. On potrzebuje wstrząsu i to jak najszybciej. Jak na razie to autorka jest matka nie tylko tego trzyletniego maleństwa ale i swojego męża, bo on zachowuje sie jak dziecko.

A gdzie ja napisałam, że autorka wątku brała $ za usługi seksualne. Prawda jest taka, że facet może być z kimś w związku dla wygody. Kobieta zresztą też. Ma ugotowane, posprzątane, są wspólne posiłki, seks. Jednak w takim układzie nie bierze się pod uwagę dziecka i ślubu. Facet może chcieć mieć pannę, ale z zasadach wolnego związku. Nie chciał wkopywać się w pieluchy... W sumie go rozumiem, 24 lat. Jego koledzy dobrze się bawią , a on uwiązany. Niestety rezultaty wpadek. Miałam kolegę co był w podobnej sytuacji... Na szczęście nie dał się wkręcić w śluby.

13

lookatme napisał/a:

nie oceniałabym tak surowo
żeby wpaść musi też być jakaś miłość i związek
to nie był przelotny jednorazowy wyskok i od razu dziecko

myślę że się kochaliśmy , ja go nadal kocham

nie, żeby wpaść wystarczy nie użyć raz antykoncepcji

14

Moja koleżanka ma w sumie podobną sytuację - 10 lat z młodszym facetem (teraz on ma bodajże 27 lat), 2 lata temu urodziło im się dziecko (nie wpadka, ale go niejako do tego zmusiła), od czasu porodu zaczął coraz częściej znikać z domu z kolegami, imprezować, więcej pić. Skończyło się kochanką, bo "ona taka ciągle roześmiana, ma dobry humor i do niczego mnie nie zmusza". W obu tych przypadkach - w Twoim i jej - koleś po prostu nie dorósł do posiadania rodziny, to jeszcze nie jego czas. U Was była wpadka, u nich wymuszenie. Bardzo to przykre. Może z wiekiem Twojemu się zmieni, ale zanim to się stanie, to dziecko podrośnie, a Ty osiwiejesz, bo póki co on chce się bawić, a nie siedzieć w domu z rodziną.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

Z całym szacunkiem dla wszystkich mężczyzn, ale czy jest jakaś granica wieku, kiedy Facet ją przekraczając staje się dojrzały? Bo jak czytam tutaj kilka wypowiedzi, gdzie jest stwierdzone, że 24 latek to ma ochotę się jeszcze wyszumieć i imprezować z kumplami, to mnie skręca. To nie jest małolat, tylko dorosły Mężczyzna. Ja wiem, że czasy się zmieniają, że kiedyś 24 latek to miał już gromadkę dzieci, etat w fabryce i zapewnione wszystkie życiowe potrzeby, ale mam wrażenie że teraz 24 latek to jakiś niedorozwinięty emocjonalnie chłopczyk, którego się usprawiedliwia. Tu nie chodzi o wiek, tylko charakter, wzorce.

Autorko, nic nie zrobisz. Nie zmusisz go do miłości, ale do odpowiedzialności owszem. Wasze dziecko jest jeszcze małe, więc może nie będzie pamiętać złych chwil. Ty jesteś dla niego wszystkim i również z tego względu powinnaś zadbać o Wasze ( Twoje i Dziecka) szczęście.
Daj mężowi ultimatum, albo weźmie się w garść i pokaże że mu zależy, albo bierzecie rozwód. Męczysz się 3 lata, ile jeszcze masz zamiar?

"...just because it burns, doesn't mean you're gonna die. You gotta get up and try..."

16

Nie ma granicy. Po prostu człowiek musi chcieć być z tą konkretną osobą. Jednym to przychodzi po 20 innym po 40.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mąż woli wszystko tylko nie nas

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016