Czy niepotrzebnie się nakręcam? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy niepotrzebnie się nakręcam?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy niepotrzebnie się nakręcam?

Pomóżcie, bo nie wiem co o tym myśleć.

Ostatnio siostra męża po raz n-ty zachęcała mnie bym brała masaże, bo jestem spięta itd, mam krzywe plecy. Do tego stopnia mnie namawiała, że powiedziała, że nie wzięłaby ode mnie pieniędzy (dałam jej około 1000 zł, bo jest w ciężkiej sytuacji materialne), tylko kazałaby wykupić masaże.

Poczułam się jak jakaś pokraka, a przecież nawet gdybym była niepełnosprawna, to jestem jaka jestem... Wszystko rzecz jasna w dobrej wierze....

Czy ja się nakręcam, czy to jednak ona popełniła nietakt?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-12-08 14:53:16)

Odp: Czy niepotrzebnie się nakręcam?

Dobre pytanie. Może powiedz Jej, że jeśli będziesz miała ochotę to sama znajdziesz sobie masażystę i Jej naciski odebrałaś jako sugestie względem Twojego kręgosłupa co było niekulturalne . Po Jej reakcji dowiesz się prawdy. Albo się speszy - zrobi się głupio i zorientuje się, że sprawiła Ci przykrość. Albo się obrazi - świadomie wchodzi w sferę, która nie powinna Ją obchodzić. Co więcej porozmawiaj o tym z mężem (jeśli spotkasz się z Jej agresywną reakcją) i osobiście Jej zaznacz, że sobie tego nie życzysz.

Wiesz są różni ludzie. Jedni sądząc, iż może Ci to przeszkadzać, a jednak są sposoby na naprawdę sytuacji będą próbowali zachęcić do walki z tym. Drudzy z powodów mało szlachetnych będą chcieli dać powód do tematu, który podniesie Im samoocenę, dobrze wiedząc że nic z tym nie zrobisz.

3

Odp: Czy niepotrzebnie się nakręcam?

Dziękuję za mądrą wypowiedź. Jesteśmy sobie bardzo bliskie,a ona chyba nie sądziła,że uderzyła w jakiś mój słaby punkt. Porozmawiałyśmy i powiedziała "Nie sądziłam, że tak Cię tym skrzywdziłam..." Powiedziałam jej,że bez przesady,ale siedzi to we mnie głęboko - problem jest ze mną nie z nią, mam widocznie nadwrażliwość...Ona sama dużo przeszła w życiu: niedawna utrata pracy, rozpad związku. Wiem,że chce dla mnie dobrze...

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy niepotrzebnie się nakręcam?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016